Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valaki, aki nagyon rettegett attól, hogy sohasem lesz párja, és mégis lett?

Figyelt kérdés
Én 20/f vagyok és nap mint nap másra sem tudok gondolni, mint arra, hogy soha nem jutok el a párkapcsolatig.

2017. máj. 25. 18:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Sokáig aggódtam érte,de aztán letettem az egészről,mert nem születtem helyesnek,és így a nők még esélyt sem adtak soha. Pedig én is nagyon sokat tettem érte,túl sokat is...

Mára már pontosan tudom,hogy soha nem lesz barátnőm.Minden azon múlik,milyen genetikával születsz. Ez az igazi gond az egésszel.

25/F

2017. máj. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

Tizenévesen nagyon féltem ettől,mégis lett valakim.


23/N

2017. máj. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
0%

mert eleg fura azoknak is a kinezetuk es meg nagyon gyerekesek is. Ezert



igen,temeg vagy a tökéletes érett bombanő

2017. máj. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

#6

Ezt komolyan mondod?

Legyek hálás azért, ami van nekem? OK. Akkor majd hálás leszek azért is, hogy 2 kezem van és 2 lábam, mert hát ugye valakinek ez sem adatik meg.

Vagy még azért is hálás leszek, hogy élek, hiszen elvetélhettem volna magzatként.

Ettől szerinted ki lesz boldogabb? Senki.

Attól még szörnyű érzés az, amikor az ember azon retteg, hogy egész életében boldogtalan lesz.

2017. máj. 25. 19:24
 15/28 anonim ***** válasza:
Az ember nem igy van beprogramozva. Mindig tobbet es tobbet akar elerni es addig kuzd, ameddig el nem tudja erni vagy bele nem farad. Szoval ez hulyeseg. Nem lesz valaki attol boldog, hogy orul hogy jaaajdejoo van egy uj koromlakkom. Hiaba nincs senkim es nem fogja senki latni, de legalabb van. Az ember egyebkent is paros eletre lett teremtve nem pedig egyedulire mint nehany vadallatok.
2017. máj. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Én is így voltam ezzel, akkor volt egy időszak amikor azt hittem hogy végre lesz valaki, de mégsem úgy lett és most megint szinte mindennap ezen gondolkodok hogy valószínűleg nekem már soha sem lesz senkim, mert olvastam sok helyen nagyon sok helyen hogy aki 25 évesen nem jut el sehova a nők terén az már 25 év felett ne is számítson jobbra. Én magam körül észrevettem hogy a korombeliek nagy többsége már családos embereke, van gyerekük és boldogok, azok a lányok/nők akik még úgymond függetlenek, vagy nem vesznek emberszámba vagy leráznak, vagy csak haverkodni akarnak. Hiába próbálok tenni, nem megy, nem értem mi velem a probléma, lefogytam elég sokat, sokak szerint a 40-50 éves munkatársaim mind mondják hogy simán lehetne párom és nem is értik miért nincs még. Most az a bűnöm hogy nem járok el bulizni, mert nem szeretem a zsúfoltságot és tömegiszonyom van, más lehetőség meg nem igen van errefelé. Amikor nagy ritkán adódik szabadtéri rendezvény ahova elmegyek mert vannak olyan dolgok amik érdekelnek javarészt egyedül megyek, és összefutok haverokkal akikkel elvagyok, de a nők akik csatlakoznak hozzánk vagy foglaltak, vagy magasról tesznek rám.

Én már egy nagyon jó ismerősömtől megkérdeztem hogy árulja már el mi a baja velem, nem mondta el, mert mondtam neki hogy mondja el hogy mi az ami nem jó rajtam, azzal sem bántana meg ha azt mondja hogy büdös vagyok, de semmi rosszat nem mondott rólam.


Sokan mondják hogy még bőven megtalálhatom a páromat, ne keseredjek csak ők könnyen beszélnek.

Egyik munkatársam fia aki annyi idős mint én, neki sincs könnyű dolga a pár találásban de mégis van egy csinos, kedves nője.


De hallottam már olyat is hogy nem mindenkinek jut pár az életben és ez a sorsunk, ezt el kell fogadni.

Egy régi lány haverom akivel jóban voltunk, de most már lassan egy éve nem beszélünk egymással mert volt egy nagy nézeteltérésünk és egymásra sértődtünk meg, lényeg ő is mondta nekem hogy ő nem jönne össze velem, mert neki nem jövök be külsőre, de elmondta hogy ne keseredjek, mert nálam ezerszer rosszabb képű embereket is látott fulos csajokkal és nem is mondaná őket pénzesnek. Tehát ezért sem értem, de már kezdem elfogdni ezt a tényt és beletörődtem hogy egyedül döglök meg.....

2017. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Voltak ilyen félelmeim amik néha ràm törtek, hogy sosem fog szeretni senki, magàny stb, de én egyébként nem àlltam hozzà ennyire görcsösen, hogy minden nap ezen agyaljak, illetve tettem is érte, hogy ne alakuljon így az életem. Ismerkedtem , randizgattam viszonylag rendszeresen, 2 évet leszàmítva amikor egy szakítàs utàn nem akartam kapcsolatot. Mire jobban elkezdtem volna aggódni emiatt, 25 éves kor vége felé, màr javàban menyasszony voltam és esküvő elött àlltunk. 24 éves voltam mikor összejöttünk és 1,5 évre rà hàzasodtunk. Utàna 2 hónappal töltöttem a 26-ot. Most màr 7 éve, hogy együtt vagyunk.:)
2017. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Én azért félek attól, hogy sohasem lesz senkim, mert sok olyan emberről hallottam, akiknek nem volt.
2017. máj. 25. 20:44
 19/28 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező, én is ismerek olyat aki 36 éves és sose volt kapcsolata. Csak egy dolgot tudok erre írni. Soha nem is tett érte semmit, hogy legyen.
2017. máj. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19 éves koromig rettegtem ettől,

azóta már a 2. párkapcsolatom van. Ez másfél éve tart.

Igazából velem az lehetett a baj, hogy reménytelenül szerettem valakit, amiből az exem gyógyított ki, és miután ő is szakított velem, elkezdtem ismerkedni, nyitott lettem emberek felé.


21/L

2017. máj. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!