Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már itt valaki, aki nagyon rettegett attól, hogy sohasem lesz párja, és mégis lett?

Figyelt kérdés
Én 20/f vagyok és nap mint nap másra sem tudok gondolni, mint arra, hogy soha nem jutok el a párkapcsolatig.

2017. máj. 25. 18:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

24 évesen lett először. Aztán 25 évesen. Utóbbival azóta is együtt.


26/F

2017. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Tizenévesen ettől rettegtem, most szintén. Én magányos maradok örökre. Ezt most megmondom, hogy 10 év múlva ugyanez lenne a válaszom a kérdésre. Illetve nem pontosan, mert akkor még idősebb és még elkeseredettebb leszek. 26/F
2017. máj. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

"Én azért félek attól, hogy sohasem lesz senkim, mert sok olyan emberről hallottam, akiknek nem volt."

Rettegett Iván? Jó, de akkor most te helyettük félsz? Azért mert nekik nem volt, neked még lehet.

2017. máj. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"Azért mert nekik nem volt, neked még lehet"

A zárkózott természetű férfiaknak általában nincs és nem is volt párja. És én ilyen vagyok.

2017. máj. 26. 08:34
 25/28 anonim ***** válasza:
Egy picit nyitni kéne kifelé.
2017. máj. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

17. vàlaszoló vagyok.


Nem értem az ehhez hasonló kaliberű vàlaszolókat" zárkózott vagyok ezért félek hogy sosem lesz pàrom pedig szeretnék".


A csodàra vàrtok? Vagy arra hogy a nagy ő majd hàzhoz megy? Talàn nyitni kellene egy kicsit a vilàg felé nem? Tenni kellene érte hogy megismerjetek valakit! Ezt úgy írom hogy én is alapvetően zàrkózott és bizalmatlan vagyok, de tudtam ha nem teszek semmit, ha én nem vàltoztatok valamit akkor esélytelen a dolog. Vàltoztattam és idővel bejött. Nem sajnàltatni kellene magatokat hanem csinàlni valamit. Vagy ne, és egyedül maradtok. De senkitől ne vàrjàtok el hogy olyanért küzdjön aki feladja vagy beletörődik a magànyba, nem tesz semmit azért hogy pàrra talàljon. Aki feladta, köszönje magànak az egyedüllétet. Nem csak az extra jóképű és extra szép nőknek van pàrja. A szépség relatív, az embereknek màs az ízlésük, tehàt mindenki talàlhat olyat aknek majd ő lesz a legszebb/ leghelyesebb kölcsönösen. Senkit nem akarok megbàntani csak a tenni nem akaràs, a picsogàs és a kifogàskeresés taszító nagyon.

2017. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Nyitni lehet a világ felé, de a személyiségem nem igazán lesz más. És sohasem fogok bejönni a nőknek, mert pont a hozzám hasonlóaknak nincs párjuk soha.

2017. máj. 26. 15:20
 28/28 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Szerintem az ilyen zárkózottak is simán találhatnak párt, csak kreatívnak kellene lenni. Ha zárkózottabb vagy, akkor pl kezd itt, vagy fbn beszélgess egy eled szimpatikus lánnyal és h8vd el valahova, ha érzed, hogy már megtudsz majd nyílni neki élőben is
2017. máj. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!