Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ellenérveket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ellenérveket tudtok felhozni az ellen, hogy 7 évvel idősebb barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 19:32
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy de ellenérvnek azt tudom felhozni hogy hamarabb akar családot mert 30 felé már a legtöbb nő szeretne, Te viszont még fiatal vagy akkor (most úgy képzelem 20 körül vagy, ha elmúltatok mindketten 30 akkor bocsi) szóval Te még nem feltétlen vagy érett rá, még fiatalon bulizhatnál, utazgathatnál,tanulhatnál, csajozhatnál baba pelenkázás helyett. Ráérsz Te is 30 felé apa lenni, de ő akkor már 40 felé fog tartani és számára késő. Illetve ha fiatal vagy valószínűleg nincs meg számodra a megfelelő anyagi háttér se a családhoz így pedig jobb ha nem vágsz bele. Am azért kell valami ellenérv hogy megnyugtasd magad?:D
2017. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
60%
Akik nem jönnének alapból össze fiatalabb pasival, azok miért ilyen felszínesek és mit reagálnának arra, ha az összes pasi elküldené őket, mert fiatalabbak náluk? Durva, hogy egyes "érett" felnőttek mennyire gyerekesek.
2017. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
18%

Sose jönnétek össze fiatalabb pasival....na peeeerszeee :D

Női álszentség ON!!!

2017. jún. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:
Inkább olyan érveket vártam, hogy 6 év múlva 40 lesz, én meg ott leszek még mindig fiatalon. Egyébként is kb 10 évvel fiatalabbnak nézek ki a koromnál.
2017. jún. 3. 20:13
 15/35 anonim ***** válasza:
69%

Én nem csak hogy össze jönnék fiatalabb pasival de kifejezetten ők tetszenek és az idősebb pasik meg nem. 2-3 évvel idősebbek még igen, de annál idősebb nem, akkor már inkább egy fiatalabb pasi:)

Am kérdező én írtam ezt a 11-es kommentben hogy Te még fiatal leszel meg minden, mire ráérnél megállapodni ő már 40 lesz. 28/N

2017. jún. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

"Sose jönnétek össze fiatalabb pasival....na peeeerszeee :D

Női álszentség ON!!!"


Ilyen is van. Szóval jobb lesz beletörődnöd kisfiam.

2017. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
#14 Látod, tudsz te érvelni magadtól is...
2017. jún. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Na, tudod te. Mit kezdjen egy 34 éves nő egy 17-nem kinéző férfival.
2017. jún. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
24%
Adjon neki vacsorát és szexeljenek nagyokat.
2017. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Sok esetben a férfiaknak is problémát jelent ez, nekem hiába tetszik egy nálam 5 évvel fiatalabb férfi, ha ő észre sem vesz, rám se néz emiatt, komolyan :(


Talán azért nem akar veled kezdeni, mert nem gondolja hogy komolyak a szándékaid, és nem vagy az esete sem, amelyet csak tetéz a kicsit nagy korkülönbség is.

2017. jún. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!