Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ellenérveket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ellenérveket tudtok felhozni az ellen, hogy 7 évvel idősebb barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 19:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

#25, az érzelmi, meg egyéb intelligenciádról még a feleségednél is többet elárulnak a szavaid:


"Látszik,hogy te is azt a 40-es korosztályt képviseled akitől sokszor hányingerem van... "

Nem is bírtam követni, hogy jön ez a kérdéshez?

2017. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 31# válaszoló.


Úgy látszik te is közéjük tartozol... ;)

2017. jún. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
#32, tévedsz, ami a személyemet illeti, de ha én a világra se jöttem volna, akkor is, aki az életkor alapján kap hányingert embertársaitól, az ne hadováljon intelligenciáról.
2017. jún. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Az egyetlen ellenérv az lehetne hogy még nem vagy 18 éves.

Egyébként meg ott a pont: Nem akar téged. Akkor mit akarsz te a korkérdéssel, nem mindegy?!

2017. jún. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

33# te félreértesz engem...

Nekem nem a korral van gondom,hanem a stílussal...

És ez a stílus erre a korosztályra jellemző főként.De nem a korral van nekem bajom..én is leszek annyi,ráadásul nemsokára.


Szóval ez a száll vakvágány... :/

Ez nem jött be most neked,találj valami mást ami miatt hülye,bunkónak tarthatsz.

2017. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!