Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen ellenérveket tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ellenérveket tudtok felhozni az ellen, hogy 7 évvel idősebb barátnőm legyen?

Figyelt kérdés

2017. jún. 3. 19:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Én egy 6,5 évvel idősebb barátnő vagyok. Nem tudok ellenérveket :)
2017. jún. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Ahogy így átgondoltam a dolgot, arra jutottam, hogy minimum 10 évvel fiatalabb barátnő lenne számomra az ideális.
2017. jún. 4. 11:43
 23/35 anonim ***** válasza:
8%

16#

Rendben anyuci,ha te mondod akkor beletörődöm.... :'(


De azért azt megnézném,hogy ha egy 20 éves kockás hasu,csini fiú alád akarna vágni te azt elutasítanád...na peeerszeee :D


(De beletörődöm,ok)

2017. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó, nem tudom, hogy a fiatalságod, az érzelmi intelligencia hiánya vagy a primitívséged az oka annak, hogy el sem tudod azt képzeli hogy a nők máshogy működnek mint a férfiak, sőt az idősebb nők még a mai fiatal lányok többségénél is másképp működik. Ugyanis máshogy szocializálódtunk. Persze, kivételek mindig vannak.

Nos, a nők többsége nem nedvesedik be attól, hogy lát egy szép testet. Tetszeni tetszik, de a nemi vágyhoz ez kevés. Volt már férfi aki a hangjával izgatott fel, volt aki az illatával,volt aki a dominanciájával. De olyan még nem volt aki a kockás hasával izgatott volna fel.

Nem vagyok álszent, persze hogy szép, ahogyan egy fiatal, sportos nő teste is szép. De a szépség önmagában kevés. Tudom, a férfiak többségének a szépség és egy jó test elég az erekcióhoz, de ettől még meg lehetne érteni hogy nekünk másképp működik az agyunk. Nekem az elmúlt években nem egy fiatal srác csapta a szelet akit gondolkodás nélkül hajtottam el. A mostani pasim 52 éves és egy isten az ágyban, domináns, határozott és elég ha rám néz "úgy" és teljesen kész vagyok. Ezt egy huszon éves gyerek nem tudja produkálni. És nem vagyok ezzel egyedül, egyik barátnőm sem fantáziál fiatalabbakról, nem is igazán vesszük férfi számba őket. Ha nem hiszed, hát nem hiszed, nem lesznek álmatlan éjszakáim miatta.

2017. jún. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
80%

Kedves utolsó!


Én sem tudom,hogy hogy az öregségetek, az érzelmi intelligencia hiánya vagy a primitívségetek az oka annak,hogy egy 20-22 évest te és a kedves barátnőid nem tudtok "férfi számba venni".

Szóval egy 20 éves nem lehet felnőtt,érett gondolkodású férfi?

Te 20 évesen még nem gondoltad magad nőnek?

Te annyi idősen még kislány voltál?

Egy huszonéves gyerek????A te 52 éves párod már öregedő úr ennyi errővel....

Látszik,hogy te is azt a 40-es korosztályt képviseled akitől sokszor hányingerem van...

Akik mindent jobban tudnak és akiknek mindig igaza kell hogy legyen.

Elvakult és felszines nézetek tömkelege...


Egyébként pedig nem vagyok annyira fiatal...28 éves vagyok.

Diplomám van, munkám, feleségem,1 éves kislányom,saját autó és ház amit saját erőből értem el,eltartom a családom stb...

De ezek ellenére nyilván én csak egy tejfölös szájú kisfiú vagyok a szemedben ,hiszen a huszonévesek csak gyerekek.

Érzelmi intelligenciával sincsenek gondok úgy érzem, de erről feleségem tudna érdemben

2017. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
64%

nyilatkozni,hogy milyen is vagyok ezen a téren.

És úgy gondolom,hogy nem vagyok primitív sem.Vagy legalábbis ilyen visszajelzést eddig nem kaptam.....

Elég jól elboldogultam az életben eddig.


Minden jót.


(Véletlenül idő előtt elküldtem,ezért lett 2 részletben)

2017. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Nem a korod miatt tartalak primitívnek hanem a korábbi megnyilvánulásaid miatt. És nem rólad volt szó, hanem általában a bepróbálkozó huszonévesekről. Nyilván az érettebb gondolkodásúak családot alapítanak és nem idősebb nők után ácsingóznak, de most itt kit érdekel, hogy családod van, amikor az egyedülálló fiúkról van szó akik idősebb nőktől nem képesek elfogadni elég indoknak azt hogy fiatalabbal nem ismerkedünk.

Te huszonnyolc évesen nőszámba veszel egy 8 éves kislányt? Remélem nem. Nos, negyven évesen hadd ne kelljen már férfiszámba vennem egy húsz évest,aki a fiam lehetne...érted. Ebbe nincs semmi degradáló, nyilván egy húsz éves nőnek ő férfi, de egy negyvenesnek a fia lehetne, ezért nem indul be ilyen gondolat a fejünkben.

Igaz, a kérdező csak 7 évről beszélt, ez már ízlés kérdése, egy 33 éves pasi már másabb, de itt is felmerül az, hogy én már nem szülnék neki, ő pedig még szeretne gyereket stb. Mondjuk nálam ez a korosztály nem szokott próbálkozni, hanem többnyire huszasok és ötvenesek.


Azonban ha nem vagy képes belátni, hogy a két nem eltérően működik akkor kordtól függetlenül éretlen vagy.

2017. jún. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy,hogy egy 8 éves kislányról beszélünk vagy egy huszas éveiben járó férfiről....
2017. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

Azért mindegy, mert a gyereked lehetne kor szerint. Nekem a tanítványaim 20 évesek, szépen néznék ki ha férfi számba venném őket...(mondjuk egy pár nagyon örülne neki, mint észrevettem)

Hidd el, nekem 20 évesen undorító volt ha idősebb pasik nyálaztak utánam, mert "az apám lehetne, fúj" most meg úgy vagyok vele, mit akar egy húsz éves, a fiam lehetne. Ennyi.

2017. jún. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem mindegy....

Egy 8 éves kislány még gyerek.Mind testileg,mind szellemileg és lelkileg.

Míg egy huszas éveiben járó férfi már felnőtt ember.Fentarthat testi kapcsolatot,gyereke lehet,dolgozik, stb.

Tehát a kettő mint ég és föld.

(Nem mellesleg ha egy 8 éves kislánnyal kikezdesz azt a törvény bünteti...mint pedofilia és kiskorú megrontása.Míg egy 20-as férfival bármikor kikezdhetsz,mert már nagykorú,cselekvőképes ember.)


Szóval nagyon,nagyon nem mindegy!!!

2017. jún. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!