Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a jelenséget ti is észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget ti is észrevettétek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van, vizsgakor rengeteg lányt láttam lengébb ruhába. Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. Szinte nem is volt olyan csaj akinek normális kidolgozott (nem fitness modell, csak normális feszes jó alakú teste van) teste lenne, a csajok nagy része úgy vett fel seggig érő gatyát hogy tiszta dagadtak és narancsbőrösök voltak, 20on évesen!!

Miért ilyen igénytelen ez a korosztály? Csak én figyeltem ezt meg? Mert nem csak egyetemen, de utcán is rengeteg ilyet látok.


Még mielőtt valaki nekem esne, nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe.



2017. jún. 24. 18:44
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
67%
Figyelj már,amúgy nincs neked valami jobb dolgod, mint másokat nézegetni és kritizálni?
2017. jún. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2017. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%
A narancsbőr genetikai részben, tény, hogy sokan zabálnak és nulla mozgást végeznek, de ne felejtsd el, hogy a kajákban rengeteg szar tartósítószer van és ez nagyon nagyban segíti az nb kialakulását.
2017. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
45%

Hásznat' plálysztályson egy nem érdekel ?

30/f

2017. jún. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
92%
Lucfenyőt írtam ne idétlenkedj utolsó nem áll jól.
2017. jún. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
77%

"Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. "


Őszinte részvétem.

Simogasd meg helyettem is a buksidat, hogy te mennyivel különb vagy, hogy edzőterembe jársz heti 4x.

2017. jún. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
23%
Igenis különb, aki egészségesen étkezik és edz (akár teremben, akár máshol). Akinek nem tetszik ez a tény, annak is csak annyit tudok mondani mosolyogva, hogy ez van.
2017. jún. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
68%

Biztos élvezetet okoz neked mások narancsbőrös fenekét nézegetni, nekem ha valami nem tetszik akkor nem nézegetem.

Persze részedről ez egyfajta önigazolás, hogy igen, te mennyivel több vagy, hogy hetente 4x konditerembe jársz, és rohadt jól nézel ki, elhiszem.

2017. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
24%

21 vagyok, önellátó, mellette egyetemre jarok es sportolok!

Ezt add ossze teso ... Istenem itt mennyi gyökér van...


A kérdezőnek igaza van, h sok lusta trehany es igénytelen fiatal csaj van. Ennyi idősen kene , h kinezzenek a legjobban... Par év múlva igazi tehenek lesznek. Pfujj :D


Kérdező, örülök, h van olyan csaj , aki mozog még és figyel magára! :)

2017. jún. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
93%
Tiszta narancsbőr a seggem, a térdemig lógnak a melleim, pedig edzek és egészségesen táplálkozok. Van egy szar genetikám, ez van. A 35 fokban nem fogom magam becsomagolni, a te kedvedért sem. Ha nem tetszik, csukd be a guvadó szemed vagy hordj tükröt magaddal, és csodáld a feszes tested. Pont.
2017. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!