Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a jelenséget ti is észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget ti is észrevettétek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van, vizsgakor rengeteg lányt láttam lengébb ruhába. Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. Szinte nem is volt olyan csaj akinek normális kidolgozott (nem fitness modell, csak normális feszes jó alakú teste van) teste lenne, a csajok nagy része úgy vett fel seggig érő gatyát hogy tiszta dagadtak és narancsbőrösök voltak, 20on évesen!!

Miért ilyen igénytelen ez a korosztály? Csak én figyeltem ezt meg? Mert nem csak egyetemen, de utcán is rengeteg ilyet látok.


Még mielőtt valaki nekem esne, nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe.



2017. jún. 24. 18:44
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
10%
Kedves "nagyonszuperszexiállandóankondizni" járó kérdező és kommentelők...Nem azzal van a gáz veletek szemben, hogy mit csináltok...hanem a STÍLUSOTOK...! Az a lenézés, beképzeltség ami árad belőletek..gyomorforgató...!
2017. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
51%

Kedves 40-es... Te mekkora paraszt vagy!


Most komolyan, szted nem lehet megoldani a tanulás+ munka+ lakás+ edzés kombót??

Csak akkor ha otthon lakik az illető a szüleivel?

"Babám" próbáld utánunk csinalni... Megnezem, h hogy bírnád...

Mert igenis van arra ido amire szakítani akar az ember!

Pl esti tv helyett lehetne edzeni is, vagy a beulunk kávéra ,sutire - alatt is lehetne edzeni ...

Szoval kinek mi fontos... Ebbol latszik.

2017. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
68%
Látszik, hogy totál más világban élsz... nem fogod fel, hogy pl. nálam nincs esti tv-zés, meg "beülünk kv-ra meg sütire" sem. Még mindig azért, mert nincs rá pénz, energia, és idő. Tökmindegy, hányszor írom le, úgysem fogod felfogni... de nem fogok lesüllyedni a szintedre, sértegess, személyeskedj, parasztozz tovább nyugodtan, attól még nem fog eljutni az agyadig a valóság. ;)
2017. jún. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
86%

#42 te amúgy hol élsz? xD Milyen eszi tv-zgetés meg kv-sütire beülögetés? Miből? Mikor? x'D Bazeg azér' tolom a melót, sulit, gyakorlatot ezerrel, hogy majd egyszer, valaha netalántán legyen időm és lehetőségem ilyenekre! xD A "konditerem" nálam az, hogy bringával járok melózni.

Utolsó, egy nappalisnak, akinek van ideje alapból nappalira járni, meg ilyenekre hogy kv-zgatás tv-zgetés (bocs, ehelyett kondizni xD), a kőkemény diákmunkája mellett, hiába pofázol erről, nem fogja megérteni. Neki ez a kemény élet, hogy tanulni kell a valamicske diákmeló mellett, extrém esetben vmi lófax kolipénzt is meg kell keresnie és kész ki van borulva hogy milyen nehéz az élet és ő milyen ügyes.

"Próbáld utánunk csinálni" - Kösz, megy, többszörösen!

2017. jún. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

#37 vagyok

Mit írtam, ami annyira rossz, felháborító volt? Komolyan kérdezem!

2017. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
21%

Nem amyuéknál élek:) Saját lakásban. Úgyhogy semmi mama hotel...

ők vették nekem ,igen,de majd pár év múlva az egészet vissza fogom nekik adni a SAJÁT fizetésemből. Nem értem miért kell lenézni ezért valakit...komolyan nem értem.

2017. jún. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
64%

#46

Ezzel semmi baj, ezért nem kell lenézni, tök jó, hogy neked jó. Én komolyan, őszintén tudok örülni, ha másnak jó.

De így honnan tudod, hogy milyen érzést azért gürizni látástól mikulásig, hogy kaja lehessen a szádban, és tető a fejed fölött?

Nyilván a sütikézés, meg egy új táska helyett többen áldoznának szívesen időt és pénzt sportra. De azért a kaja & lakhatás, illetve a sport közül az életbenmaradás csak fontosabb.... Vacsora helyett senki nem fog kondiba járni.

2017. jún. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
78%
Saját lakásban (muhhaha), amit anyudék vettek. Ennyi. Én is mondtam, és mondom harmadszorra is, hogy nincs ezzel baj, sőt, tök jó dolog, ha valakit tudnak támogatni. A baj ott van, hogy ti, akik havi 60-70-80-100 ezer Ft-tal beljebb vagytok, tehát nem kell megdolgoznotok azért, hogy legyen tető a fejetek felett, ti bizony rohadtul lenézitek azt, akinek nem adatott meg ez... nem tudom, hol látod, hogy lenéznénk azt, akit támogatnak. Tényleg nem. Én viszont x kommentből y mondatot be tudnék másolni, amiről ordít a lenézés - tőletek, felénk. Nem mi nézünk le titeket, hanem ti minket, de nagyon durván. Tartom magam annyira intellinensnek, hogy ki merem jelenteni; nem vagyok irigy rátok - a szó hétköznapi értelmében véve... tehát soha nem gondolom azt, hogy nektek bizony a jó qrva anyátokat, mer' kaptatok lakást, én meg nem... szó sincs ilyensmiről, nyilván én sem utasítanék vissza egy ekkora kibeb.szott nagy lehetőséget. Nem sajnálom tőletek, esküszöm! Az én bajom csak és kizárólag az, amikor egy hozzád hasonló, lakást kapott valaki osztja nekem az észt arról, hogy hogyan osszam be azt a - nem létező - időmet, amit veletek ellentétben az albi árának megkeresésével töltök....
2017. jún. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy egyetemista lét kérdése. Egyetértek veled, ugyanis én is heti 5x eljutok edzeni, mert olyan nincs, hogy egy ember nem tud magára szánni 1-2 órát naponta, mellette dolgoztam, tanultam (40 kreditem volt és 16 vizsgám ebben a félévben, szóval nekem ne jöjjön senki a hülye kifogásaival), és lehet, hogy voltam néha hullafáradt, mondtam le egy-egy összeröffenést, sírtam el magam futás közben, vagy ültem be a barátaim mellé alkohol helyett light kólával szórakozni, de soha nem éreztem egy percig sem, hogy nekem ez ne érné meg magamért és az eredményért, vagy hogy ez akkora lemondás lenne, ugyanis mindet én választottam, a sportágat, a szakomat, az életvitelt... Csernus is megmondta a maga nyers modorában, hogy ami fejlődést hoz, az biztos, hogy fájni fog.:)


Az egyetem második félévében kezdtem az edzést. És baromi jó érzés azt felvenni, ami nekem tetszik, miközben ott van mellette a 4,5-ös tanulmányi átlag és a munkából összeszedett pénz. Mindenkinek arra van ereje és ideje, amire akarja.


De azért némileg szeretném a pártjukat is fogni. Úgy gondolom, senkinek sincs joga ítélkezni a másik felett és magamon érzem, hogy ez nem feltétlenül az a szint, amit el lehet várni. Sokan ráadásul nem tudnak dolgozni úgy az egyetem mellett, mert nem olyan rugalmas a munkaidő, vagy nagyon sok gyakorlati órájuk van, évközi számonkérésekkel, emiatt nem is jut úgy pénz normális minőségű ételre, sok egyetemnél edzőterem sincs (nálunk sem, én is otthonra vásároltam súlyokat bérlet helyett, mert ki.szott drága a bérlet Budapesten a jobb helyeken)... És miért kellene valakinek zsákot húznia azért, mert nincs jó alakja? Miért ne ülhetne ki rövidnaciban a parkba tanulni vagy valami, ha meleg van? Egyébként a narancsbőrt eltüntetni sem két nap, nekem is látszik még kicsit, holott két éve folyamatosan kitombolom magam minden héten azért úgy remegésig és kifulladásig. Ráadásul én nem is nagyon járok társaságba, ott meg pláne nehéz az ilyesmit tartani. Azért nem minden ember és nem minden élet olyan, hogy az illető ezt kifizetődőnek vagy tarthatónak érzi.


Lehet, hogy ő másra tudna panaszkodni esetedben vagy esetünkben.:) Lehet, hogy ő jobban tanul, jobban keres, vagy nehezebb neki az új lakás és az önfenntartás miatt, ami egyszerre jött a tanulmányokkal. Lehet, hogy fontosabbak neki a barátai vagy a párja... Lehet, hogy eleve hízékonyabb alkat és meglátszik rajta egy kis pihi is... Sok dolog lehet.


Inkább örülj, hogy veled ezek a dolgok rendben vannak, a többit meg engedd el.:)

20/L

2017. júl. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!