Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a jelenséget ti is észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget ti is észrevettétek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van, vizsgakor rengeteg lányt láttam lengébb ruhába. Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. Szinte nem is volt olyan csaj akinek normális kidolgozott (nem fitness modell, csak normális feszes jó alakú teste van) teste lenne, a csajok nagy része úgy vett fel seggig érő gatyát hogy tiszta dagadtak és narancsbőrösök voltak, 20on évesen!!

Miért ilyen igénytelen ez a korosztály? Csak én figyeltem ezt meg? Mert nem csak egyetemen, de utcán is rengeteg ilyet látok.


Még mielőtt valaki nekem esne, nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe.



2017. jún. 24. 18:44
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
55%

#19-es vagyok


Képzeld , nem tolt alám senki semmit ...


Lakotarsaim vannak, igy eloszlik a rezsi, nem mondtam h kondiba jarok, csak h sportolok, sportolni lehet szabadban, es sulyzokkal otthon is, es pl fegyencedzest is lehet végezni. Meg bármit! Emellett tanulok is.

Szoval igenis meglehet csinalni mindent csak akarni kell es áldozatot hozni erte! Mellette melozok , a szüleim nem gazdagok, egy fizuval élnek.


En nem picsogok , hanem cselekszem. Teny h nagyon nincs semmi idom ezeken kívül. De az másodlagos, legalabb ugy elek ahogy szeretnek.

2017. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
17%
Mégis du.gják őket is keményen :D
2017. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
56%
21-es vagyok, jellemző, leírom az igazságot, és mindeki lepontoz :D
2017. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
72%

Na most azért, mert nincs top alakja, járjon egész nyáron hosszú nadrágban, amikor még bikiniben is meg lehet sülni?


Másrészt nem, nem vettem észre ezt a jelenséget, pedig én is egyetemre járok. Egyszerűen nem érdekel, hogy mások hogyan néznek ki. Az egy dolog, hogy én vizsgázni sem rövidnadrágban ülnék be, hanem minimum térdig érőben, vagy esetleg szoknyában.


Kondiba meg nem mindenki szeret járni, mert k**va unalmas, monoton. Akkor inkább valamilyen csapatjáték vagy biciklizés szép tájakon, ahogy megcsap a hűvös szellő este. :)


21/L

2017. jún. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
73%
Én oda tanulni jártam, nem foglalkoztam ilyenekkel.
2017. jún. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
85%

Én is voltam így egyetemen, volt rajtam 20+ kiló... mert gyógyszer miatt felszedtem. Tudtam, hogy nem az én hibám, most éppen készülök leadni, akkor meg nem adtam vmi random emberkének a véleményére, aki nem ismer engem, nem tudja, hogy miért vagyok akkora, amekkora vagyok, csak fintorog, hogy "igénytelen, biztos zabál, én bezzeg kondizom"... Mondjuk annyira voltam igényes, hogy csípőgatyát, haspólót meg ilyesmiket nem vettem fel.


A narancsbőr meg genetika, lehet olyan a bőröd akkor is, ha te vagy az ügyeletes fitnesz szupermodell.

2017. jún. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
48%

"Miért ilyen igénytelen ez a korosztály?"


A magam nevében tudok nyilatkozni: odafigyelek mit eszek, és heti kétszer eljárok úszni. Emellett bizony van rajtam 1-2 kiló plusz (170 centimhez 55 kg vagyok), és némi narancsbőr is befigyel.

Egyrészt: senki kedvéért nem hordok hosszúgatyát 30 fok fölött. Akinek nem tetszem, nem néz rám.

Másrészt: nekem konkrétan taszító a nagyon sportos alkat nőknél, NEM AKAROK úgy kinézni. Tökéletesen elégedett vagyok magammal így, és a párom is oda meg vissza van tőlem. Nem leszek csak azért feszesebb, mert egy idegennek az tetszene jobban.

Harmadrészt: nekem az a heti 2 úszás is inkább arról szól, hogy kikapcsol és jó program, ha nem élvezném, nem csinálnám.. nálam az igényesség nem abban merül ki, hogy milyen kidolgozott a testem, ezer dolog van, ami nekem fontosabb, kellemesebb.


Gondolom, most le kéne borulni előtted mindenkinek, de én csak egy frusztrált, önbizalomhiányos lány írását látom. Szedd össze magad, ne másokon töltsd ki a bajod.

2017. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
34%

Már bocsi,de én is egyetemista vagyok,nappalin tanulok,még csak nem is kamuszakon,az egyik legjobb egyetemen.

Dolgozom egy cégnél,gyakornok vagyok,szóval ide-oda ugráltatnak. Szinte csak aludni károk haza,előtte mégis van időm heti 3x beugrani a kondiba, hétvégén reggel pedig futni. És még magánéletem is van...

Mindenkinek arra van ideje,amire időt akar szakítani.

Pl kanapén döglés helyett menjetek futni,máris meg van oldva.

Erről ennyit.

21N

2017. jún. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
88%

"Mindenkinek arra van ideje,amire időt akar szakítani."

Pontosan. Miért nem lehet feldolgozni, hogy nem mindenki akarja a kevés szabadidejét kondiban elcseszni? Nekem az életemhez többet ad hozzá, ha ugyanannyi ideig olvashatok pl egy jó könyvet.

2017. jún. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
64%

#38 te is nagyon édi vagy... :)

"Szinte csak aludni járok haza..." - igen. Na és mi az a "haza"? A gyakornoki állásodból finanszírozott albérlet, (rezsivel, kajával, minden egyébbel, ami az életbenmaradásodhoz szükséges!), avagy anyu-apu házikója, akik eltartanak, főznek rád, stb-stb...

Ismételten hangsúlyozom, hogy utóbbival semmi probléma nincsen, sőt tök jó, de amennyiben ez a helyzet, kérlek ne oszd az észt a kényelmes mamahotelből, hogy "mindenkinek arta van ideje, amire akarja", mert ez rohadtul nem ilyen egyszerű, csak azok látják annak, akiket támogatnak - akár felfogják a hatalmas előnyüket, akár nem.

Aki egyetem mellett keményen dolgozik csak azért, hogy ne dögöljön éhen a diplomájáig, ill. legyen hol aludnia, legyen mit ennie, folyjon víz a csapból, stb... annak nincsen se PÉNZE, se IDEJE, se ENERGIÁJA ahhoz, hogy kondiba járjon a hozzád hasonló "seggem alatt minden"-pitschákhoz. Ezt kéne felfogni. Nem kell együttérzés, sajnálat, semmi ilyesmi, csupán krvára értékelnénk, ha nem lennénk lenézve csupán azért, mert 5x annyit dolgozunk ugyanazért az eredményért, amit te babám lazán megoldasz a meglévő háttered miatt.

2017. jún. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!