Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a jelenséget ti is észreve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a jelenséget ti is észrevettétek az egyetemen?

Figyelt kérdés

Most hogy nyár van, vizsgakor rengeteg lányt láttam lengébb ruhába. Hát valami katasztrofálisan szörnyű látványokban volt részem. Szinte nem is volt olyan csaj akinek normális kidolgozott (nem fitness modell, csak normális feszes jó alakú teste van) teste lenne, a csajok nagy része úgy vett fel seggig érő gatyát hogy tiszta dagadtak és narancsbőrösök voltak, 20on évesen!!

Miért ilyen igénytelen ez a korosztály? Csak én figyeltem ezt meg? Mert nem csak egyetemen, de utcán is rengeteg ilyet látok.


Még mielőtt valaki nekem esne, nő vagyok, 20on éves, és tanulás és munka mellett eljutok heti 4x konditerembe.



2017. jún. 24. 18:44
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
44%

Most mindenki írkálja, hogy tök jó, hogy molettebb lányok elfogadják magukat, de én ha csontvékony srácként izomtrikót vennék fel akkor meg most mindeki rajtam csámcsogna, hogy miért nem megyek konditerembe.

(mielőtt lepontoznátok, én inkább a duci lányokat preferálom, de a képmutatást és a kettős mércét nem bírom)

2017. jún. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
88%
Nem figyeltem meg. Az egyetemre tanulni jártam, nem másokat lesni, hogy megállapíthassam, milyen frankó csaj vagyok.
2017. jún. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
21%
Mennyi irigy ember van itt.. Minek kell lepontozni? A véleményem mondtam el :D
2017. jún. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
66%

Klassz, hogy neked van időd heti 4x konditerembe járni, nekem erre soha nem volt időm, most munka mellett is csak heti 1x jön össze rendszeresen (csütörtökönként van ilyen fix programom), a többi nap vagy összejön, vagy nem, de ha közbejön valami, az az egy fix alkalom is úszik. Mondjuk, ha belekalkuláljuk, hogy naponta minimum 2km-t gyalogolok, mert nincs végig tömegközlekedés az otthonom és a munkahelyem között, és nincs jogosítványom és autóm meg fuvarosom, akkor igazából minden nap sportolok valamit.


Az alakommal nincs problémám, inkább fogyásra vagyok hajlamos egyébként is, bár én nem veszek fel villantós gatyát az utcára, azt csak otthon hordom.

2017. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
48%
Jó,Kérdező, te konditermet írtál. Lehet, hogy emeletesházban lakik, nincs udvara, nincs pénze kondizni, futni nem akar menni, mert nem jó a környék; lifttel pl hamarabb felér a 10.-re, pláne, ha csak gyorsan átöltözik, mert siet máshova. Meg vannak olyanok, akik, ha nem kényszerítik pl úgy vannak vele, hogy minek fussanak, fárasszák magukat, nem fogja senki leosztályozni. Úgyhogy ne aggódjál, én amúgy nem láttam ilyen jelenséget; de én mondjuk ritkán járok be, levelezős vagyok, és 10-én volt az utolsó vizsgám, akkor mindenki ízlésesen volt felöltözve. Valaki meg lehet, hogy genetikájából adódóan nem húsos. De amúgy nem hinném, hogy ez általános jelenség lenne mindenfelé, hogy kiteszik a husijukat a lányok. Amúgy nálunk pl aki annyira husis, és arra a képzésre jár, ő mondjuk már 40 fölött van, tehát őnála meg főleg alap, hogy szép, ízlésesen öltözik, ő már nem akar pasikat fölszedni, van férje és talán több gyereke is.
2017. jún. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
89%
Szintén heti 4x járok edzeni,egészségesen táplálkozom és ügyelek a megfelelő folyadékbevitelre is.Mégis van narancsbőr a seggemen és a combomon.Hát tényleg az én k.u.r.v.a anyámat :D majd a kedvedért sínadrágban járok jó?
2017. jún. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
70%

Nem magukat mutogatják a lányok, hanem nem akarják, hogy beizzadjon a combuknál vagy a mellük között a ruha. Nekem jó alakom van, de azért veszek fel rövidgatyát, mert beizzadok ülés közben a hosszúba, szoknyánál meg még rosszabb.


Nem fogok hőgutát kapni vagy összeizzadt foltos ruhában mászkálni, mert valakinek nem tetszik a testem.


Egyébként vékonyként nem tekintem igénytelenségnek az elhízott alakot. Van akinek az tetszik, önmagán, sőt máson is.


A koszos körmök, a tiszta haj, illatos bőr, karbantartott szőrzet az ápoltság, ha ez alkalomhoz illő ruhával, stílussal, frizurával párosul, az pedig igényesség.

2017. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 Sunshinedoll ***** válasza:
70%

Jajj, k-ssoljál már, kvára senki nem kíváncsi rád.

Akkor se, ha nő vagy. Max eléred, hogy a sok szexista f-roktól kapod itt a s-ggnyalást, hogy bezzeg te milyen király, vagány csaj vagy, mert hozzájuk hasonlóan pocskondiázni mered a többi nőt.

Menjél rágjál saláta leveleket, sz-pj le pár farkat (ne csak a férfiegót), a többi nőt meg hagyd, hadd éljenek és érezzék jól magukat, kösz.


Istenem, ki a f-szomat érdekel, hogy eljársz konditerembe. A fejlett társadalmakban az emberek zöme sportol valamit, ezért nem jár pacsi.

2017. jún. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
93%

#19 (és kérdező)

Bocsáss meg, de a hozzád hasonló megmondóemberekről utólag mindig kiderül, hogy anyu-apu-pasija fizeti az albit/vett neki lakást/ect... mint mondtam, nincs ezzel baj, tök jó dolog az, ha valakit tudnak támogatni, segíteni az egyetemi tanulmányai alatt, de ha te azt mondod, h nincs a sggwd alá tolva semmi, tolod az egyetemet, és a min. heti 40 órás munkaidőt, amiből fenntartod magad, albit/rezsit/kaját/minden egyebet fizetsz saját magadnak, és emellett még simán van pénzed és időd kondizni, akkor bocs, de egész egyszerűen hazudsz. Ilyen nincs. Mint mondtam, nincs ezzel baj, de ne add már elő azt, ami nem igaz...

2017. jún. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
78%
#29 Most miért szívod fel magad? Én azért járok már relatíve ritkán erre a fórumra, mert csak szembesülök nap min nap azzal, hogy hányan érzik saját érdemüknek, hogy örököltek egy házat, apu vett nekik valamit, eltartja őket a pasijuk/csajuk, stb... Halál komolyan, simán leírják, hogy "önerőből" érték el, ahol vannak. Beszarás :D
2017. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!