Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 18-30 éves nők, nektek (őszintén) hány férfi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják itt, hogy akkora férfi többlet van, hogy egy szingli fiatal nőnek a mai világban eszméletlenül sok pasi udvarol. Hát akkor most szeretném megkérdezni őket (ha egyáltalán vannak itt olyan csajok), hogy tök őszintén név nélkül, hány pasit tudnátok hirtelen szerezni magatoknak? Ergo mennyi valódi udvarlótok van most a kínálaton?
2017. júl. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
0%
#9 A trafikost durván megbüntetik ha 18 éven alulinak ad el. Hidd el, nem fog kockáztatni. Tedd a kezedre a szíved és úgy mond hogy nem esett jól a trafikos gyanusítása. Nem megy, ugye? :) Persze vannak kivételek, de az ritka nagyon.
2017. júl. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
88%
Csak a kérdés életkori megjelölése miatt hoztam fel a példát, hogy rendszeresen fiatalabbnak néznek. Mellesleg apám sem néz ki lassan 65 éves nyugdíjasnak, pedig október végétől ingyen utazik. Lehet hitetlenkedni. Szóval csak azért jegyeztem meg, mert tökismeretlen férfiak-nők nem néznek 30-nak, mindenféle érdek nélkül. Nem, nem mindig esik jól, mert van, amikor ez hátrány, hogy nem nézik ki belőlem azt az élettapasztalatot csak azért, mert nem látszom annyinak, és ez rosszul esik. Itt a GYK-n, név és arc nélkül ez nincs.
2017. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
3, de ebből 2-vel már néhány éve haverok vagyunk, csak most, hogy visszakerültem a húspiacra, közölték, hogy néha azért meghúznának. Utcán, tömegközlekedésen soha nem szólítanak le, mert mindig sietek, bulizni ritkán járok, neten nem ismerkedek (nem is vagyok fent semmilyen társkeresőn vagy egyéb helyen), a cégnél meg korlátlan mennyiségben lehet vedelni a kávét és van csocsó is. Kb nincs hely, ahol ismerkedhetnének velem. Engem ez nem zavar, sőt, nekem így tökéletes, csak azért írom, mert így nyilván esélytelen az a 100 pasi, aki a gyk-sok szerint épp eleped értem és udvarolni akar. :)
2017. júl. 6. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem nekem a rekord az volt, mikor 1 órán belül 6 srác írt/hívott fel, hogy találkozzunk, menjünk valamerre stb. Ez olyan 2 éve volt asszem.

Most van barátom, de legalább 2-3 másik srácról tudom, hogy egy szavamba kerülne, és ugrana. Szerintem az exeim nagy része szintén ugrana.

De jól nézek ki, és tudok flörtölni ezeken túl sem okozna gondot, hogy találjak valakit, ha nagyon akarnék.

2017. júl. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok szingli, ennek ellenére van 2 srác, aki vár rám... De kár, hogy hiába, de ezt mondtam is nekik.
2017. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
91%
Minden nőnek van több hódolója is, legfeljebb nem veszik észre őket, mert ahhoz nem néznek ki elég jól.
2017. júl. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
34%
Egyszerre 10-15 mindig van. Ebből általában kb. 4-5 a komolyabb, illetve az elvárásaimnak megfelelő.
2017. júl. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
0%
Ja, utolsó vagyok, most éppen nem vagyok egyedülálló, tehát nem foglalkozom több udvarlóval.
2017. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
27%

Akiknek 0 udvarlójuk van, ők a sivatagban élnek?



Egyébként munkába menet a metrón találkozom mindig egy csinos lánnyal, a szomszéd irodaházban dolgozik. Ő szerintem a 0 udvarlós nő prototípusa. Nem egy bombázó alkat, de pont az esetem, viszont képtelenség megszólítani. Fulhallgató, könyv, mereven a földre szegezett tekintet gyaloglás közben, és egy olyan aura mintha valami energia pajzsa lenne. Pedig a könyvei alapján megismerném szívesen.

2017. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Írjátok sokan 1 sem, OKÉS! De ha egy nö elkezdi magáról híreszteli,hogy ö szingli és akar kapcsolatot magyarán társkeresőzni kezd, az a nő kap napi 10 levelet/chatre hívást. Ezt a hölgyek mondják akik társkeresőznek
2017. júl. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!