Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 18-30 éves nők, nektek (őszintén) hány férfi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják itt, hogy akkora férfi többlet van, hogy egy szingli fiatal nőnek a mai világban eszméletlenül sok pasi udvarol. Hát akkor most szeretném megkérdezni őket (ha egyáltalán vannak itt olyan csajok), hogy tök őszintén név nélkül, hány pasit tudnátok hirtelen szerezni magatoknak? Ergo mennyi valódi udvarlótok van most a kínálaton?
2017. júl. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

"Valószínűleg az a baj, hogy csendes és visszahúzódó vagyok, de próbálok ezen változtatni és többet kimozdulni"


Szerintem Neked nem lehet tanácsot adni, mert Te is tudod, hogy mi a baj, és mi a megoldás.


Láthatóság, és megközelíthetőség.


munkahelyen volt egy másik részlegen ilyen kolléganőm. Egyszerűen képtelen voltam megismerkedni vele. Fülhallgató és könyv az utcán, ne zavarj aura a meloban, és már-már bujkálás a céges rendezvényeken. Egyszer sikerült vele kucsit hosszabban beszélgetnem, de akkor meg a kolléganői elrabolták.


Persze lehet mondani, hogy nem jöttem be neki, ezzel nem is lenne gond, de más próbálkozó sem került közelebb. És persze én is lehetnék valami hétpróbás csajozógép aki ennek ellenére képes felszedni egy nőt, de sajnos nem.


Pedig amit tudtam róla közös munka alapján, páratlan humora volt, és jó könyveket olvasott.


Szóval mozdulj ki, menj társaságba, a hobbijaimnál mindig azt látom, hogy az új nőkre gyorsan lecsap valaki, mert ott könnyebb ismerkedni, mint mondjuk az utcán leszólítani valakit.

2017. júl. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
Ui: és ez itt a gyk, itt egy Mennyi 2+2 típusú kérdésre is veszélyes 4-et mondani, mert a végén simán nullára pontozzákva válaszod
2017. júl. 11. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
#40-es: meglehetősen zárkózott vagyok én is, ennek ellenére rengetegen írnak, szólítanak le, vagy kezdeményeznek bármilyen módon, tehát nem gondolnám, hogy ettől függ. Társkeresőn én se voltam fent soha, nem is volt rá szükségem.
2017. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Akiknek nincs egy sem, nem is akarnak?
2017. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Mi van, ha csupa olyan hobbi érdekel egy nőt, ami a férfiakat alapvetően nem - mondjuk, varrótanfolyam?! Ott aztán pláne nem találnék férfias férfit. :D :D
2017. júl. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
Nekem nemhogy nincs udvarlóm, de akit kinéztem, az is úgy néz ki, az orrom előtt fog összejönni mással, mint ahogy mindig így járok...
2017. júl. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

"Mi van, ha csupa olyan hobbi érdekel egy nőt, ami a férfiakat alapvetően nem - mondjuk, varrótanfolyam?! Ott aztán pláne nem találnék férfias férfit. :D :D"


Komfort zóna. Ez a varázsszó mindkét nemnél.


Ha nem megy könnyen a pártalálás, de szeretnéd, akkor ki kell lépned a komfort zónádból.


Persze nem minden területen megvalósítható ez, van ahol könnyen megoldható, Csányi ahol közel lehetetlen.


Pl mondhatom, hogy lépj ki a komfort zónádból, holnaptól légy borzasztó nyitott, kommunikatív, flörtölj, de valószínűleg az alaptermészeted nehezebb lesz megváltoztatni (ha egyáltalán lehetséges), mint más dolgokat.


A hobbik viszont nem tűnnek lehetetlennek. Értem, hogy jelenleg a varrás-balett páros köt le, de mi lenne, ha nyitnál új dolgok félé. Persze nem azt mondom, hogy boxolni és focimeccsekre kell járnia egy nőnek. Egy futás, egy TRX elég lányos sport, a csapat minimum 50%-a nő, de már sok a férfi is. A kirándulás, a filmklub, az olvasás, és még millió hobbi már nem csak a nőket vonzza. Ez talán könnyebb áldozat, mint az alaptermészet váltás.

2017. júl. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

47-es, köszi, jó ötletek!

Filmklubot ajánlanál?

2017. júl. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:

"de akit kinéztem, az is úgy néz ki, az orrom előtt fog összejönni mással, mint ahogy mindig így járok..."


Hmm... és akit kinéztél az tudja, hogy ki van nézve? Sokáig azt hittem, hogy a nőknek tilos megtenni az első lépést, mert ha ez történne, akkor hasadék keletkezne a tér-idő szövetén, és elpusztulna az egész univerzum.


Aztán kiderült, hogy manapság egy csomó mindent csinálhat Európában egy nő az idősebb rokonainak felügyelete nélkül, kimehet az utcára, iskolába járhat, férfiakkal beszélhet, autót vezethet, sőt, szavazhat tök egyedül.


Mivel az ősi hagyományok megtöréséhez egyike sem pusztította el a világot, legközelebb ha kiszemelsz valakit, bátran próbálkozz meg a "szia, nincs kedved velem valamikor meginni egy kávét" varázsigevel. Sajnos, ez nekünk férfiaknak is gyakran kudarcba fullad, van, hogy a másik ellenáll a mágiának, és nemet mond, máskor még rosszabb történik (gyakran valami kínos), de tudomásom szerint még senki nem halt bele, hidd el, ha mi férfiak el tudjuk viselni a következményeket, neked sem lesz gondod vele. 😀

2017. júl. 12. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!