Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 18-30 éves nők, nektek (őszintén) hány férfi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják itt, hogy akkora férfi többlet van, hogy egy szingli fiatal nőnek a mai világban eszméletlenül sok pasi udvarol. Hát akkor most szeretném megkérdezni őket (ha egyáltalán vannak itt olyan csajok), hogy tök őszintén név nélkül, hány pasit tudnátok hirtelen szerezni magatoknak? Ergo mennyi valódi udvarlótok van most a kínálaton?
2017. júl. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Teszem hozzá, hogy ez a szám egyszerre az, ami a FB-s üzenetkérésekből, az utcán megszólításokból és más ilyen közeledésekből (bulizni nem jarok), meg az egyetemről/tág baráti körből összeadódik. Szóval vegyes. De mint mondtam, én könnyen elkezdek dumálgatni emberekkel, lehet, ezt értik félre. Holott nekem ez csak alap illem, meg emberi viselkedés, semmi extra vagy kétértelmű.
2017. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
34 éves nő válaszolhat?
2017. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
Jojjon 34 éves 32-es! :)
2017. júl. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
Van egy srác,akivel randiztam pénteken. Van két másik,akik on-line találtak,velük nem randiztam. Koromnál jóval fiatalabb a kinézetem. A három "udvarló"
2017. júl. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
...kora 36,38,22,5
2017. júl. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
A 22.5 vicces 😀 A másik két uriembernél nem volt annyira kritikus, hogy kiderülnek a tört értékek is? :)
2017. júl. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
A 22és fél éves hangsúlyozta a korát,mert keveselltem.
2017. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Ok, akkor is vicces. Az unokahúgom 2 éves, ott még fél év ide vagy oda ég és föld


Viszont olyan 6-8 éves kor körül el szokta hagyni az ember a fél évek azámolgatását, amihez egy 22 éves fiatal/nem elég érettt ahhoz egy 22.5 (megkockáztatom egy 23) éves is az.


Mindegy, ne értsd félre, semmi közöm hozzá, csak vicces

2017. júl. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Direkt viccesnek szántam, hogy kiírtam.
2017. júl. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:

Miért kell lepontozni ha ez az igazság? Kíváncsi lennék azokra a lányokra akiket naponta 50-en próbálnak felszedni.

Tény hogy nem vagyok fent társkeresőkön, de facebookon se ír rám senki, élőben se szoktak megszólítani. Fiúbarátaim sincsenek. Szóval nem az a gond, hogy "nem üti meg a mércét".

De ha valaki tud tippeket adni, hogy mit csináljak hogy èn is ilyen nèpszerű legyek a férfiak körében, akkor azt szívesen fogadom. Valószínűleg az a baj, hogy csendes és visszahúzódó vagyok, de próbálok ezen változtatni és többet kimozdulni.


23-as voltam

2017. júl. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!