Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 18-30 éves nők, nektek (őszintén) hány férfi udvarlótok van?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják itt, hogy akkora férfi többlet van, hogy egy szingli fiatal nőnek a mai világban eszméletlenül sok pasi udvarol. Hát akkor most szeretném megkérdezni őket (ha egyáltalán vannak itt olyan csajok), hogy tök őszintén név nélkül, hány pasit tudnátok hirtelen szerezni magatoknak? Ergo mennyi valódi udvarlótok van most a kínálaton?
2017. júl. 5. 19:31
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%
Aki lepontozott, árulja már el, miért kellett?! Hihetetlen...
2017. júl. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
74%
Egy sincs. Nem kell mindent elhinni, amit mondanak arról, hogy a nőknek milyen könnyű dolguk van...
2017. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
62%

0

22N

2017. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
25%
Miért nem lehet a teljes igazságot mondani, hogy van 1-2, de egyik sem üti meg az elvárásaitokat? Az teljesen rendben lenne.
2017. júl. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
83%
Hahha, miért nem lehet a teljes igazságot írni, hogy ti csak a bombanőket tekintitek "nőnek", és bele se gondoltok, hogy a nők között is vannak szürke egerek, akiknek senki sem udvarol?
2017. júl. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
46%

24: összes lány barátom megesküszik a csillagokra is, hogy neki soha senki nem udvarol. Aztán mivel közös az ismerősi kör, vissza szoktam kérdezni, hogy és mi van ezzel, vagy azzal, X két éve Kajtár utána, Y folyton keresi a társaságát.


Ilyenkor mindig az a válasz, jah, de ő csak barát, túl kopasz, túl ez+az, pedig a srácok semmivel nem jobbak vagy rosszabbak, mint a lányok, az utóbbiaknak sem volt túl sok feljérése a Vogue-tól :D

2017. júl. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:

Nekem van olyan, aki megüti az elvárásaimat, több is (igazán ronda férfi nagyon kevés van), de nem tudom, hogy én tetszem-e nekik.

Volt már az életem során udvarlóm, persze, kettőből lett kapcsolat, a többiből nem. Most azonban nincs senki, aki próbálkozna nálam.

2017. júl. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:

"Hahha, miért nem lehet a teljes igazságot írni, hogy ti csak a bombanőket tekintitek "nőnek", és bele se gondoltok, hogy a nők között is vannak szürke egerek, akiknek senki sem udvarol?"

Udvaroltam már ilyen "szürke egér" lánynak, tudomást se vett rólam, mert nem vagyok elég jóképű. Ennyit erről.

2017. júl. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:

25: a lány barátaim folyton azzal húznak, hogy nekem a szürke egerek jönnek be (igazából egy másik jelzőt használnak az egér mellett, de a jelentése ugyanaz).



Tudod, mi a vicces? Hogy a környezetemben (baráti társaság, hobbi, munkahely) ezek a nők kelnek el a leggyorsabban, mert az elvárásaik is reálisok


Azok maradnak sokáig udvarló nélkül, akikről gyorsan kiderül, hogy nem én nem jövök be neki (semmi gond, nekem se jön be mindenki), meg a haverom, vagy a kollégám, vagy más valaki a társaságból, hanem kb egy férfi se a környezetéből. Mikor erre rájövünk, akkor valóban feladjuk, mert kár beállni a randi nélkül elutasított 15 férfi után 16.-nak a sorba, a hölgy pedig egyértelműen még egy randit sem enged, tehát esély sincs arra, hogy a nálam jobb képű kosarat kapott után esetleg majd az én stílusom, vagy humorom sikerre visz.

2017. júl. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
61%

Vegyük a mostani állapotot. Nem vagyok nagyon aktív a közösségi oldalakon, olyan értelemben, hogy nincs feltűnési viszketegségem és nem pakolom ki mindenem. Néha teszek ki képet, de semmi feltűnő, alapvetően jobban szeretek érettebb nőnek tűnni. Az emberekkel viszont nyitott vagyok, könnyen szóbaelegyedek másokkal, megtalálom a közös hangot és nem hordom fenn az orrom, lehet, ez az oka, csak azért írom.


Ha udvarlónak veszünk mindenkit, aki szeretne velem ismerkedni és emiatt rám írt, akkor 50-60. Ha csak azokat, akikkel beszéltem is és úgy "nyomulnak", akkor 20-30. Akivel normálisan tudunk beszélni és még én is nyitott lennék a dologra, mert nagyjából olyan a srác, akiből kinézem, hogy rendes, komoly és tényleg jól kijövünk, akkor 4-5. Nem keresek párt jelenleg, szóval annyira nem tudom, hogy közülük kivel lehetne komolyabb a dolog. Viszont lehetsz normális, lehetsz kedves, lehetsz akármi, ha átlagos vagy szép nő vagy, akkor szinte biztos, hogy 40-50 ember be fog találni, általában komolytalan szándékkal, vagy olyan emberek, akik messziről sem passzolnak hozzád(nagyon buták, 30 évvel idősebbek stb)...


Szóval ha olyan lennék, aki erre vevő, bármelyik estére tudnék magamnak találni valakit, vagy meg tudnám magam hívatni egy italra/vacsira. De ez engem valahogy nem érdekel, főleg ilyen "nyert üggyel", meg nem erre van szükségem, hanem társra, ha valamit is akarok. Ha random akarnék egy pasit magamnak egy pár hónapra, fél évre, akkor lenne alsó hangon 10-20 ilyen ember.Olyanból kevés van, akibe bele tudnék szeretni, vagy talán jelenleg nincs is a "jelenlévők között", mert nagyon nagyok a különbségek általában.


Szerintem ez minden lánynál így van szinte, még a barátnőmet ia betalálják, pedig van párja és a közös képük van kint ráadásul Facebookon meg a többi oldalon... A kérdés sokkal inkább az, hogy ki kit kezd vele, ki mennyire él vissza azzal, hogy vonzó vagy szimpatikus és kinek milyenek az igényei a másikkal vagy magával szemben.

20L

2017. júl. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!