Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/lúzer pasik! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/lúzer pasik! Amikor ilyen fesztiválos/jó csajos képeket láttok a neten, nem gondoltok bele, hogy milyen nyomorúságos az életetek?

Figyelt kérdés

[link]

Én pont ezek miatt élek meg minden egyes nyarat pokolként. Még a sötét szobában a gép elé menekülve is kísért ez a szívszorító fájdalom és az ablakon kinézve is szinte mindig egy vékony, hosszú hajú, formás testű érzéki rövidnacis csajszit látok kézenfogva a 190 magas, izmos, dús hajú kanjával együtt. Ha meg akárhol böngészek a neten, mindig a Soundos, fesztiválos, menő hedonista fiatalokat tolja képembe bármelyik oldal. A képeket elnézve mély depresszió kavarog bennem és kivételesen szerencsétlennek érzem magamat. Főleg a 7. képet látva (ahol a csaj a pasi nyakában ül) az jut eszembe, hogy én olyan nyomi törpe vagyok, hogy a csajnak leérne a földre a lába, ha a nyakamba venném. Ti hogyan élitek meg ezeket a nyarakat, amikor érzitek, hogy mindenki hedonista, forr a szexualitástól és a hormonoktól, ti/mi meg csak egy kis szerencsétlen genetikai zsákutcák vagytok/vagyunk.



2017. júl. 9. 20:45
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem, Kérdező. Az olyan típusú nőkkel nem egymást keressük. Éntőlem zabálhatják kétkanállal az életet, bszhatnak mint a nyulak, teljesen más az értékrendem mint az övéké. Ilyen csajoktól én semmit nem akarok. És különben is - ha ilyen kéne, bármikor bérelhetek magamnak egyet.
2017. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
80%

Nem.

Ugyanis a "Sound" nem "AZ Élet", hanem annak pusztán egy formája. Milliónyi fajta Élet van és ha azt föl-fölfedezed magad körül, akkor biza te is elkezdesz élni.

2017. júl. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
17%
Megköszönöm annak az illetőnek, aki volt olyan kedves és prűd, hogy törölte az egyébként hasznos kommentem, ami talán segített is volna a srácnak, nem pedig az az egymás vállán sírás, ami itt állandóan megy, hogy "hát igen, én is így vagyok", meg hasonlók.
2017. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
28%
Elnézést, 13# vagyok, rossz kérdéshez írtam ezt a választ!
2017. júl. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

#13: Sajnálom. :(

Ha van időd, a lényegét írd meg nyugodtan privátban.

2017. júl. 9. 22:51
 16/37 A kérdező kommentje:

#14: Ja, ok. :)

Az én helyzetemen amúgy sem lehetne változtatni. Nem véletlenül vagyok huszonévesen is még mindig szűz.

2017. júl. 9. 22:52
 17/37 anonim ***** válasza:
Alapvetően minden napot így élek meg, de az ilyen események tovább rontják az amúgyis negatív hangulatom.
2017. júl. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Vállalkozzanak, persze, a fäsznak ennyi vállalkozó eleve?! Nem attól lesz csajod. A dumád, kiállásod legyen ott. Ismerek csóró srácot, alacsony is, de mindig van barátnője. Mert elhitte magáról, hogy jó party. :D
2017. júl. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
24%
Ha ilyen pichákra van igényed kapcsolat terén,megérdemled,hogy szűzen halj meg,bocsika. Ha csak dugni van igényed,elmehetsz fizetős nénihez.
2017. júl. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
38%

- Mit csináltál fiatalkorodban?

- Sírtam, hogy nincs otthon egy top puncika. Meg az ablakban sóhajtoztam, mint egy hülyebzi.

2017. júl. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!