Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/lúzer pasik! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/lúzer pasik! Amikor ilyen fesztiválos/jó csajos képeket láttok a neten, nem gondoltok bele, hogy milyen nyomorúságos az életetek?

Figyelt kérdés

[link]

Én pont ezek miatt élek meg minden egyes nyarat pokolként. Még a sötét szobában a gép elé menekülve is kísért ez a szívszorító fájdalom és az ablakon kinézve is szinte mindig egy vékony, hosszú hajú, formás testű érzéki rövidnacis csajszit látok kézenfogva a 190 magas, izmos, dús hajú kanjával együtt. Ha meg akárhol böngészek a neten, mindig a Soundos, fesztiválos, menő hedonista fiatalokat tolja képembe bármelyik oldal. A képeket elnézve mély depresszió kavarog bennem és kivételesen szerencsétlennek érzem magamat. Főleg a 7. képet látva (ahol a csaj a pasi nyakában ül) az jut eszembe, hogy én olyan nyomi törpe vagyok, hogy a csajnak leérne a földre a lába, ha a nyakamba venném. Ti hogyan élitek meg ezeket a nyarakat, amikor érzitek, hogy mindenki hedonista, forr a szexualitástól és a hormonoktól, ti/mi meg csak egy kis szerencsétlen genetikai zsákutcák vagytok/vagyunk.



2017. júl. 9. 20:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%

Ezeken a képeken nem húzom fel magamat, nagyon nem az én világon.


Amikor viszont a cuki, látszólag visszahúzódó és-vagy animés-mangás lányokat látom az utcán kézen fogva a csávójukkal, na akkor mintha a kést forgatnák bennem. Valószínűleg ugyanolyan belsővel rendelkezik az a srác is, mint én, csak míg neki rendben van a külseje és ezért megkapja az ilyen lányokat, én addig itthon vagdosom magamat magányomban.

2017. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
72%

Amikor ilyen képeket látok örülök hogy külömb vagyok, és nem járok ilyen helyekre, és nem vágyom ilyen nőkre! Hálistennek!


Amúgy meg nyomiként is elmehetsz ilyen buliba, a képeken is van egy jópár nyomi. Ha erre van igényed.

2017. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Én aszex vagyok és nem gondolnám h probléma van az életemmel.


28 F

2017. júl. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 KJUsul ***** válasza:
Nem ehelyett, ha ilyen látok azon gondolkodom, micsoda nyomorult világ ez, ahol ilyen -d*ótáknak, pszichopatáknak nyomoronc, önző b*lf-sz@knak jut a sikeres élet, mint azok...
2017. júl. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
17%
Megint eljutottunk oda, hogy aki otthon ül az tökéletes, akinek barátnője van, az pszichopata.
2017. júl. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%
Nem, én vagyok a tökéletes prototípus, élő szövet a belső fém vázon, folyékony fém, teljességgel golyóálló, méretre igazodó nemi szervvel,beprogramozott EQ-val :) Ilyen hülyeséget összehordani...:)
2017. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

#22: "Amúgy meg nyomiként is elmehetsz ilyen buliba, a képeken is van egy jópár nyomi. Ha erre van igényed"


Kedves kommentelő, elárulnád melyik képen látsz te nyomi pasit? Mert én mindegyiken életerős, érett férfias huszonéveseket látok. Mint már mondtam a nyomi az a kategória amit pl. én képviselek. Hogy ha a csaj a nyakamba ülne - ahogyan az a két gyönyörű csaj teszi a jóképű pasija nyakában - akkor még mindig csak az előttem álló hátát látná nem pedig a koncertet.

2017. júl. 10. 19:22
 28/37 anonim ***** válasza:
28%

Az első sorba kell akkor állni. Hidd el, onnan mindent lehet látni.

(tudom, hogy ez csak egy példa, csak arra akartam rámutatni, hogy életképtelen vagy, ezért nincs nőd.)

2017. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
28 te nővel vagy életképtelen :D
2017. júl. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#29

Annyira jó, hogy te tudod, milyen nemű vagyok, kivel élek, mit hogy intézek. Okos vagy, kapsz cukrot.

2017. júl. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!