Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szűz/lúzer pasik! Amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz/lúzer pasik! Amikor ilyen fesztiválos/jó csajos képeket láttok a neten, nem gondoltok bele, hogy milyen nyomorúságos az életetek?

Figyelt kérdés

[link]

Én pont ezek miatt élek meg minden egyes nyarat pokolként. Még a sötét szobában a gép elé menekülve is kísért ez a szívszorító fájdalom és az ablakon kinézve is szinte mindig egy vékony, hosszú hajú, formás testű érzéki rövidnacis csajszit látok kézenfogva a 190 magas, izmos, dús hajú kanjával együtt. Ha meg akárhol böngészek a neten, mindig a Soundos, fesztiválos, menő hedonista fiatalokat tolja képembe bármelyik oldal. A képeket elnézve mély depresszió kavarog bennem és kivételesen szerencsétlennek érzem magamat. Főleg a 7. képet látva (ahol a csaj a pasi nyakában ül) az jut eszembe, hogy én olyan nyomi törpe vagyok, hogy a csajnak leérne a földre a lába, ha a nyakamba venném. Ti hogyan élitek meg ezeket a nyarakat, amikor érzitek, hogy mindenki hedonista, forr a szexualitástól és a hormonoktól, ti/mi meg csak egy kis szerencsétlen genetikai zsákutcák vagytok/vagyunk.



2017. júl. 9. 20:45
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
86%
Nyomik többnyire akkor lesznek, mikor a huszadik kör whiskykóla után a saját meg egymás rókájukban fetrengenek fejhangon vihorászva. Ezek ugyebár sose kerülnek ki a partyfotók.hu-ra, pedig a szélrózsa minden irányába ott hevernek a nagyobb bulik után. A kapualjak alá hugyozó-szaró, erőszakosan tarháló, kötekedő baromállatokat már meg se említem, sokan gyárilag is olyanok, nem is kell leinniuk magukat hozzá...
2017. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

30as de magas lovon ül valaki :D

Vagy a pasid nyakába ültél a szandon? :D

2017. júl. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

#32

Mindegy az neked, nő vagy férfi, csak kötekedni lehessen, igaz?

2017. júl. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 KJUsul ***** válasza:

25: És mégis milyen összefüggés van az otthonülés és a barátnő között? Amennyire én tudom, simán lehet valakinek szerető felesége, gyönyörű, normális gyerekei attól, hogy otthonülő. Mint ahogy bulizós típusnak is lehet ugyanígy. Csak ez nem mindegy, hogyan műveli azt a bulizást. Vagy az otthonülést.


Szóval gondolkodj, mielőtt hülyeséget beszélsz, nem véletlenül pontoztak le. Beleértve magamat is.

2017. júl. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gondolok bele, bulikba-kocsmákba járó alkoholista bulizós csaj nem kéne soha. Csak a pénzemet költené, és azzal nem csalna meg, akivel nem akar. A tökéletes kapcsolat netovábbja, aha.

A #9 és a #20 kapták mindketten a mínuszt, ostoba trollok.

2018. szept. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
44%

Nem érzem nyomorúságosnak az életemet, mert nincs szükségem nőkre, főleg nem ilyenekre, akik buliról bulira járnak, nyakalják a szeszt, több fszt fogtak mint kilincset, és azt hiszik, ez a non plus ultra, a legboldogabb élet. Kell a jó francnak ilyen nő, kúrkodják csak őket a bulikirály menőmanók, remekül összeillenek...zsák a foltját.


"Hát ha ilyen lányok után sóvárogtok, akkor meg is érdemlitek."


Lassan már csak ilyenek lesznek, a normálisaknál olyan 500 évig kéne sorba állni.

Csak gondoltam szólok.


"Tanuljatok, dolgozzatok és vállalkozzatok, aztán majd nektek is jut prémium lányka."


Ja totálisan megéri, egy pénzvadász nőbe fektetni a keresetet.

Te figyuka, akinek ilyen igénye van, az bármikor elmehet prostihoz, ez még eszedbe se jutott, észvitéz?


"Tanulj kérdezo piacképes szakmat,pl programozó.Dolgozd ki a beled,rengeteg pénzt fogsz keresni"


Aha, legyen mindenki programozó, tök jó ötlet. Igaz, kenyeret senki nem fog sütni, a szemetedet se fogja elvinni senki, sőt, ha lyukas a vakbeled,nem lesz aki megoperáljon, de majd a tudat kárpótol, hogy gazdagok vagytok :DDDDDD

És azt a rengeteg pénzt mind-mind nőre költsük! Aha :DDDD


"Eddzél heti 4-5-ször,napi 6-8 kaja plusz turmixok"


Ja persze, aztán úgy 10 év múlva talán VALAMI meg fog látszódni...


"Tanuld meg hogyan legyél az agy kiralya aki alatt ordít a meg szétkarmol akar."


Hadd találjam ki, menjen el idióta PUA-táborba, és majd ott lepedőakrobatát csinálnak belőle ugye...

A többi baromságot már ki se emelem, mert tök fölösleges.


"Mühühühűű-brühühűű-nyiff-nyaff. Na kábé ennyi értelme volt ennek az egésznek."


Az a te nagy bajod, hogy csak a jeled volt körfűrész az óvodában, nem rajtad használták...

Kaptad helyből a piros kezet, ostoba troll. Mostmár kotródhatsz a sunyiba.


"Megköszönöm annak az illetőnek, aki volt olyan kedves és prűd, hogy törölte az egyébként hasznos kommentem, ami talán segített is volna a srácnak, nem pedig az az egymás vállán sírás, ami itt állandóan megy, hogy "hát igen, én is így vagyok", meg hasonlók."


Nagyon hasznos lehetett, ha törölték...te nem segíteni jöttél fel, hanem jó nagyokat rúgni a földön fekvőbe és szórakozni rajta. Ne csodálkozz, ha ezek után törlik.

A piros kezet te is kaptad.


"Ha ilyen pichákra van igényed kapcsolat terén,megérdemled,hogy szűzen halj meg,bocsika."


Lassan már csak ilyenek vannak, kisapám. A jóindulatodra pedig kaptad a piros kezet te is, fogyatékos.


"Sírtam, hogy nincs otthon egy top puncika. Meg az ablakban sóhajtoztam, mint egy hülyebzi."


Van jobb ötleted, hülyegyerek? Akkor halljuk, mondjad, mit kéne tenni, most járjon a pofád!

Ja, hogy nem tudod? Akkor ennyit rólad, nyomorék nólifer troll.

Kaptad a piros kezet, takarodhatsz a rákba innét, vissza se gyere.


"Megint eljutottunk oda, hogy aki otthon ül az tökéletes, akinek barátnője van, az pszichopata"


Aki otthon ül, az mindenesetre nem lesz egy extrovertált szétalkoholista bazárimajom. A piros kezet kaptad.


"tudom, hogy ez csak egy példa, csak arra akartam rámutatni, hogy életképtelen vagy, ezért nincs nőd"


Te meg ostoba vagy, kisapám, mint a napon felejtett samottégla, ezért nincs senkid. A piros kezet kaptad.


"Annyira jó, hogy te tudod, milyen nemű vagyok, kivel élek, mit hogy intézek. Okos vagy, kapsz cukrot."


Azt világosan látni, hogy nyomorék senkiházi troll vagy. Ásd el magad jó mélyre, vissza se gyere. Újból kaptad a piros kezet.


"Mindegy az neked, nő vagy férfi, csak kötekedni lehessen, igaz?"


Te is ezt csinálod, neked szabad, vagy mi?

Nyomd már el magad, ostoba fogyatékos, unalmas a bohócműsorod.

A piros kezet megint kaptad.

2019. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nehogy a sok dühöngéstől itt agyvérzést kapj nekünk. :D


Egyébként vagy egy mondás, miszerint minden jó nő mögött áll egy férfi, aki már halálosan unja, hogy állandóan csak vele szexelhet (angolul frappánsabban hangzik: "Show me a beautiful woman, I'll show you a man who's tired of fucking her.").

2019. szept. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!