Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják mindig a szingli, de párkapcsolatot kereső férfiaknak azt, hogy "add önmagad"?

Figyelt kérdés

Mindig azt a tanácsot kapják, hogy "csak add önmagad, ennyi az egész". Ez a lehető legrosszabb dolog, amit mondani lehet egy férfinak, aki épp randizni készül és ideges.


Ha egy pasi félénk, határozatlan, nem túl beszédes, introvertált, stb., az mire megy azzal, ha önmagát adja? Pont, hogy rászorul arra, hogy színészkedjen: előadja a sikeres alfát, a domináns macsót, hogy a nők potenciális partnert lássanak benne. Ez hozza őket tűzbe, tehát muszáj egy ilyen pasi látszatát kelteni, ha meg akarod őket fogni.


Ti is így látjátok ezt? Hogy pont az nem működik egyáltalán, ha hű vagyok magamhoz és nem játszok szerepet? Vetíteni kell, elhitetni, hogy én vagyok a "FÉÉÉRFIII", akitől Chuck Norris is összexarja magát. Ezt a receptet kell követni, és jönni fog a siker.



2017. júl. 15. 09:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

#20, aztán mi lesz azokból a randikból?

Szerintem nagy semmi.

2017. júl. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Az „Add önmagad!” annyit tesz, hogy add önmagad pozitív oldalát, amivel jó első benyomást tehetsz!

Megjátszani pedig felesleges... úgyis kiderülnek a turpisságok, és ki akarna hazugságra épülő kapcsolatot??


Persze aki csak laza dolgot akar, az nyugodtan játszadozzon, de az ilyen szitukban alapvetően nem ezt feltételezzük.

2017. júl. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
80%

"Téged olyan könnyen fel lehet ismerni erről a "mosléktársadalom" dumáról. Pedig ez a moslék csak a te fejedben van. Kb. ki se látsz belőle."


A kisdedó személyeskedés, köpkölődés csak az érvképtelenségedet bizonyítja. A stílus maga az ember. Közöltem egy konkrét tényt, talán cáfold meg észérvekkel, valóságra alapozott állításokkal.


"Nem a víz a hülye csak mert te nem tudsz úszni."


Ezt a közhelyet fogadjunk valami MLM-huszár megszállottól lested el, ők szokták az ilyeneket aranyigazságként tálalni.


"Hála az égnek, hogy ma már nem elég egy ilyen gyökérnek annyi, hogy összeszedjen valami munkát, hogy aztán valaki odadobja neki a lányát feleségül, hogy lehessen kit csicskáztatni meg összeverni. Na, azok voltak a moslék idők. Persze az itt zokogók legfeljebb akkor tudtak volna minimálisan érvényesülni."


1: Totál baromságot írsz. A régi időkben maximum az uralkodócsaládokban volt kötelező kényszerházasodni meg érdekházasodni, jellemzően politikai meg anyagi okokból. Az átlagember, lett légyen az legény vagy leány, nem volt köteles megházasodni, pláne nem azzal, akire az apajelölt rámutatott. Történelem órán oda kellett volna figyelni, nem az okosteldzsót pöntyörgetni.

2: Csipkebokor vessző.

3: Honnan a francból veszed, hogy én keresek párt?

4: Ha ti vagytok a választható alternatíva, inkább maradok egyedül.


A mínuszt pedig kaptad is helyből.

2017. júl. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
50%

21 -es, lesznek nagy dugások és ha eljutsz eddig a pontig már bőven megérte.És ha vetítés,a macsót avagy a romantikust játszás visz el oda ,akkor azt kell tenni mert ez a kifizetődő .Csak ki kell puhatolni hogy adott alany mire vevő,ehhez kell nagyfokú odafigyelés és a másik alapos leszkennelése . Az őszinteség semmire nem vezet,csak hatalmas pofonokhoz,ez alapigazság.


Ha meg jól kijön az ágyban a másikkal az ember ,akkor már meg is van a tartós kapcsolat legfontosabb legjobban leláncoló alappillére,amit már nehéz lerombolni. Ennyire egyszerű. 1 évig meg simán lehet játszani az elvárt szerepet aztán meg lassan lehet adagolni a rosszabb dolgokat,de addig már megvan a másik fél részéről a 'szerelem' és a megszokás, a közös élmények ,észre sem veszi a lassú változást.Mint mikor a békát hideg vízes fazékba dobják ,és lassan melegítik. Észre se veszi hogy megfő,nem akar menekülni.Bezzeg ha egyből a meleg vízbe dobják,ugrálna kifelé ..


Másik kérdés az ,hogy miért is lenne fontos tartós kapcsolatra törekedni? Persze ezt nem szabad nyíltan mondani ,lásd őszinteség fejezet..azt kell mondani amit hallani akarnak.

2017. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

24, érdekes elmélet, eddig hány tucat nőnél vált be?

A kérdés meg úgy szólt, hogy:


"párkapcsolatot kereső férfi"

2017. júl. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha számokat kérdezel ,akkor 8 -nál jól bevált. Párkapcsolatnak nincs időkorlátja, addig tart amíg jól érzik magukat a felek ,utána dobbantani kell,nem beleragadni az egyre jobban bűzlő mocsárba ,mint sokan teszik. Nem csak az a párkapcsolat ,ahol házasság van meg gyerek. Azzal bőven ráér az ember,vagy akár nincs is rá szükség.
2017. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Leginkább azért mert semmi értelmes tanácsuk nincs. Azt ugye mégse mondhatják, hogy legyen kőgazdag meg kigyúrt, mert az beismerése lenne az általuk folyamatosan (sikertelenül) cáfolt dolognak, miszerint a nők felszínesek és anyagiasak, és hát akkor nem tudnák mindenért a férfit okolni.

Esetleg még azért is, mert nekik ez bevált, és komolyan hiszik, hogy akkor már automatische az összes csajnál nyerő stratégia. Ugyanolyan ökörség, mintha az orvos egy adott betegségre ugyanazt a gyógyszert írná fel egy 20 évesnek, vagy egy 70 évesnek.


Ha egy pasas önmagát adja, a második randi után le is lép a csaj, és marad a nagy semmi.


#16 meg csupa baromságot írt, ráadásul mellé még ostoba is. Én is nyomtam neki mínuszt.

2018. szept. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!