Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják mindig a szingli, de párkapcsolatot kereső férfiaknak azt, hogy "add önmagad"?

Figyelt kérdés

Mindig azt a tanácsot kapják, hogy "csak add önmagad, ennyi az egész". Ez a lehető legrosszabb dolog, amit mondani lehet egy férfinak, aki épp randizni készül és ideges.


Ha egy pasi félénk, határozatlan, nem túl beszédes, introvertált, stb., az mire megy azzal, ha önmagát adja? Pont, hogy rászorul arra, hogy színészkedjen: előadja a sikeres alfát, a domináns macsót, hogy a nők potenciális partnert lássanak benne. Ez hozza őket tűzbe, tehát muszáj egy ilyen pasi látszatát kelteni, ha meg akarod őket fogni.


Ti is így látjátok ezt? Hogy pont az nem működik egyáltalán, ha hű vagyok magamhoz és nem játszok szerepet? Vetíteni kell, elhitetni, hogy én vagyok a "FÉÉÉRFIII", akitől Chuck Norris is összexarja magát. Ezt a receptet kell követni, és jönni fog a siker.



2017. júl. 15. 09:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
46%
Basszus, én sem azt mondtam, hogy erőltessük azt, ami nem megy. Mindenkinek vannak korlátai. Ha valaki félénkebb típus, maximum annyi történhet vele, hogy nem lesz feketeöves csajmágnes, akiről fürtökben lógnak a nők. De annyi határozottságot összeszedhet, hogy találjon egy lányt, akivel összeillik. Csak erről írtam, nem többről.
2017. júl. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
32%

"Az introvertált ember valóban nem a társaság lelke, és sok esetben jobban érzi magát egy könyvvel, viszont ha megtalálja valakivel a közös hangot, akkor vele nagyon sokat tud beszélgetni - ráadásul nagyon érdekes témákról, hiszen általában az ilyen ember olvasott, művelt."

Igen, ez így van. Egy jó barátsághoz ez elég is.


"Azt meg ne mondd, hogy egy választékos szókinccsel, kreatív gondolkodással nem tudod megfogni a szíved választottját!"

Ez nem a humor rovat :) Inkább te ne mondd, hogy volt már olyan a világtörténelemben valaha, hogy valakibe a választékos szókincse és a kreatív gondolkodása miatt szeretett bele valaki!

2017. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%

Nos, ezt én sem értem, mert önmagad adása az a garancia az örökös szűzf@5zúságra :D

A nőknek ez nem hogy nem vonzó, hanem egyenesen taszító. Ők azt várják el tőlünk, hogy hazudjunk nekik, színészkedjünk, ettől leszünk számukra vonzóak.

Persze később, ha már kialakult a komoly kapcsolat, akkor már lehet magunkat adni, de ha már az ismerkedés fázisban megpróbálod magadat adni, akkor garantálom neked, hogy soha az életben többet kefélni nem fogsz, de még csak csókolózni sem.

2017. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
12-es, de voltak.
2017. júl. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
34%

Ugyanolyan hatástalan baromság, mint a "legyen kisugárzásod" meg "legyen önbizalmad". Ha ez ilyen egyszerű lenne, szingli pasas legfeljebb rezervátumban lenne fellelhető.

Semmire nem mész azzal, ha önmagadat adod, a nők döntő többsége magasról tesz a belsőre, meg az intelligenciára. Nézz ki jól, legyen sok pénzed, lehessen veled menőzni a nagyérdemű előtt, a mai mosléktársadalomban erre van igény.

2017. júl. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
42%

Téged olyan könnyen fel lehet ismerni erről a "mosléktársadalom" dumáról. Pedig ez a moslék csak a te fejedben van. Kb. ki se látsz belőle. Nem a víz a hülye csak mert te nem tudsz úszni.

Hála az égnek, hogy ma már nem elég egy ilyen gyökérnek annyi, hogy összeszedjen valami munkát, hogy aztán valaki odadobja neki a lányát feleségül, hogy lehessen kit csicskáztatni meg összeverni. Na, azok voltak a moslék idők. Persze az itt zokogók legfeljebb akkor tudtak volna minimálisan érvényesülni.

2017. júl. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
11%

Ez csak egy tipikus puffogtatott közhely de mögöttes tartalma nincs. Az hogy "önmagam" ,annak nincs definiciója,mert ha én fel tudok venni egy macsó szerepet az is én vagyok mivel én vagyok képes ezt előadni,ha az adott helyzet kívánja. Ha éppen jön valami bunkó és betalál akkor eljátszom a még keményebb nagyobb pofájú bunkót mert ezt kívánja meg a helyzet ,ebből ért a másik.


Ha meg éppen arra van szükség hogy érzékeny csendes megértő legyek mert éppen olyan típusú a nő aki ezt értékeli,erre bukik ,akkor azt játszom el. Mindegyik szerep "önmagam" vagyok, csak a helyzet szerint váltogatom. Hogy valaki beleragad egy szerepbe és nem tud váltani az meg nem erény, hanem éppen hogy hátrány. Aki alkalmazkodni tud a környezetéhez ,az él túl, aki ragaszkodik egy szerephez ha bele is döglik az meg hősiesen elbukik.


Szóval aki béna a csajozásban és úgy véli azért mert a nők egy bizonyos előadásmódot preferálnak,de az pont nem az ő sajátja ,akkor szépen gyakoroljon és sajátítsa el azt a fajta viselkedésmódot ami szerinte alkalmas a nők meghódítására ,és máris nyerő lesz.És ez is önmaga lesz hiszen önmagát képezte ki erre önszántából.


Aki úgymond 'határozott macsó' az sem úgy bújik ki az anyjából ,hanem tanulja a "szerepet" környezeti hatások érik évek alatt,ezt tanítják otthon ,ezt lesi el az apjától haverjaitól filmekből stb levonja a következtetéseket belőle hogy ez bizonyos helyzetekben sikerre visz és csiszolja a tudományát. Szóval ez is egy szerep csak hosszabb a felkészülési folyamata. Színház az egész világ és színész benne minden férfi és nő.

2017. júl. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
39%

"Önmagam" és a "szerep" egymás ellentétei. Önmagam az, aki szerepjátszás nélkül vagyok. És lehet valaki határozott ÉS romantikus egyszerre.


Ha önmagadat szerepnek látod, csak annyit jelent, hogy nincs önismereted, és zsinóron lehet rángatni. Ezek azok, akik külső nyomásra cigiznek, isznak, egyik nap diszkósok, másik nap rockerek. Pózerek.

2017. júl. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy hazugságra milyen kapcsolatot lehet építeni, arról nem is beszélve, hogy mennyire tréfás az, ha különösebb színiiskolai tudás nélkül valaki elkezdi Chuck-ot is lepipálni. :XD


Ha te, úgy, ahogy vagy nem kellesz valakinek, hát annyi.

Én valahogy mindig megtaláltam, azt akinek jó voltam, most találtam meg igazán.

Egy bohóc nem nagyon vonzó egy komoly kapcsolatot akaró nőnek.

2017. júl. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
25%
Mindenki "hazugságra" épít kapcsolatot. Gondoljunk már bele mi megy a randin . Vetítés ezerrel, csakis a jó dolgok mutatása, erények felnagyítása ,hátrányosnak vélt tulajdonságok elfedése ,elhallgatása. Pofázás össze vissza nehogy 'kínos csend' legyen. Ez mind egy nagy színjáték.Pont olyan mint mikor az állatok násztáncot járnak a páva kinyitja a tollait a szarvasbika feszít meg bőg ,ugyanez a vetítés megy az embereknél is.
2017. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!