Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Megmondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megmondjátok, hogy miért nem ismeritek sokan az önkioldó funkciót telefonon fotózáskor?

Figyelt kérdés

Nézem a Tindert is meg más webes oldalakat, és egy rakás nő tükörben fotózza magát. Őszintén, csak nekem visszataszító ez? Miért nem lehet önkioldót használni?

Plusz egy kérdés srácokhoz: ti sem írtok rá olyan nőre, aki így fotózgatja magát? Bennem van valami olyasmi, hogy a szelfizgető nők nagy részével komoly gond van fejben. Kutatások szerint is nárcisztikus személyiséget takarhat az ilyesmi.


Kort is írjatok! ☺


2017. júl. 29. 17:55
1 2 3
 11/23 Lazy Lover ***** válasza:
2017. júl. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Hidd el, a pasiknál is ugyanakkora divat a tükörben fotózás. :D Főleg a kivillantott nem létező izmokkal. :D

Bár attól még baromi gáz. :)

Egyébként egyrészről divat (bár nem egyenlő a szelfivel, az az előlapi kamerás dekoltázskép :D), másrészről meg önkioldóval nem lehet folyamatosan csekkolni magad, hogy milyen szögben állsz, melyik a legelőnyösebb. :)

De a legfőbb indok szerintem az, hogy a barinők is így csinálják. Legalábbis a húgomékat elnézve, én hálistennek már kimaradtam ebből. :D

2017. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki és hogyan szeret fotózni, én nem tudok szelfizni, mert amíg csak vissza tudok emlékezni, egész életemet végigkíséri egy enyhe kézremegés (egy gyógymasszőr ismerősöm szerint gerincről jön). Ha fotózok, azt rendes fényképezőgéppel szoktam, ami sokkal többet tud, mint egy mobiltelefon, ha pedig azzal fotózom magamat, akkor beállítom rendesen, és időzítővel fotózok. :-)
2017. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Mert baromira nem érdekel, így is jól nézek ki a képeken. Most ha jobban belegondolok, ha neked tényleg az a bajod, hogy nem veszek egy állványt, teszem rá a telefont és rohangálok oda-vissza, hogy állítgassam, pózoljak, megnézzem, hogy sikerült, stb ahelyett, hogy csak fogom és lefotózom a tükörképem, akkor szerintem kettőnk közül te vagy a hülye.
2017. júl. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
57%

1. Mivel kiskorom óta Nokiás vagyok, jelenleg windóz fónom van. Az alap kamera app nem tud önkioldót.

2. Nem bővíthető, így nagyon sajnálom, ha valakit zavar, hogy nem pazarlom a helyet nagyobb tudású kamera appokra, amikor már van rajta egy egyszerű, de használható. Így ráfér minden, ami számomra fontos, pl egy rakat kép a haveri kör összeüléseiről, offline gps, időjárás app és az épp aktuális vizsgámhoz/zhmhoz a tananyag pdf verzióban. Ja, mobilnetem sincs.

3. Nem szoktam tükörben fotózkodni, alig van rólam kép az utóbbi évekből, de ha szeretnék szelfizni és egy pasi ilyenen nyávogna nekem, tutira kiröhögném. Kívánom, hogy sose legyenek nagyobb problémáid az életben.

2017. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat. Az utolsó kettőnek pedig nem értem a paraszt stílusát, nonszensz, hogy nem lehet feltenni egy kérdést itt becsmérlés nélkül. Ha engem ez érdekel, akkor kinek mi köze ehhez? Én sem oltogatok másokat, mert számomra jelentéktelen dolgok foglalkoztatják.
2017. júl. 30. 01:02
 17/23 anonim ***** válasza:
61%

Izé, társkeresőn nem az a lényeg, hogy az a kép legyen rólad fenn, amit magadról készítettél, ergo fotóztad magad?


Én nem érzem gondnak. Nekem is van "tükörszelfis", mert mire alátámogatom a mobilt, meg odarohanok hatvanadszorra és beállok úgy, ahogy akarok, és nem nézek rajta úgy ki, mint akinek farka van, vagy fogyatékos, vagy akármi, lemegy a nap. Csoportképeken/más által készített képeken meg általában úgy vagyok, hogy direkt idióta fejet vágok, vagy nem akarom feltenni Tinderre azt, amin olyan ember szerepel a képen, aki ebbe nem egyezett bele (meg egyébként röhej kitalálni, hogy melyik vagy te).


Csak azt érzem betegesen nárcisztikusnak, ha valaki a közösségi oldalon is csak magáról tud képet feltölteni, de azt kb napi rendszerességgel. Az, hogy csinálsz néha ilyet, egyáltalán van ilyened, nem utal semmire. Vannak képek, amiket igénytelen mosléknak tartok, és nem rakok fel (például ha retkes a tükör, rossza háttér, vagy üres a tekintetem a képen, az számomra gáz, és nem akarom még mutogatni is), de önmagában az, hogy le merem fotózni magam a tükörben, vagy hogy készítek magamról képet... Nemár. A lányok szeretnek ilyesmivel bíbelődni, jobban, mint a fiúk, de ettől nem vagyunk sem agybajosok, sem könnyűvérű, magamutogató emberek. :)


És megnyugtatlak, nekem sem a testemről meg a külcsínről szól az életem, fel tudok mutatni mást is, és sokkal több mást tudok felsorolni ez elé, mint jó tulajdonságom. És nem is szeretném, hogy a leendő párom csak a jó nőt lássa bennem (azt is, de nem csak azt), emiatt sincs sok ilyen képem, helyette van ezer más, meg szeretek és tudok normálisan beszélgetni velük, meg nem tartom magam egy tájékozatlan, buta embernek, aki tényleg csak dísznek jó. Más kérdés, hogy lehet, hogy a pózolgatósabbak közt is van, aki így érez, csak ugye ki mit kommunikál le magából.

21L

2017. júl. 30. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Izé, társkeresőn nem az a lényeg, hogy az a kép legyen rólad fenn, amit magadról készítettél, ergo fotóztad magad?


Én nem érzem gondnak. Nekem is van "tükörszelfis", mert mire alátámogatom a mobilt, meg odarohanok hatvanadszorra és beállok úgy, ahogy akarok, és nem nézek rajta úgy ki, mint akinek farka van, vagy fogyatékos, vagy akármi, lemegy a nap. Csoportképeken/más által készített képeken meg általában úgy vagyok, hogy direkt idióta fejet vágok, vagy nem akarom feltenni Tinderre azt, amin olyan ember szerepel a képen, aki ebbe nem egyezett bele (meg egyébként röhej kitalálni, hogy melyik vagy te).


Csak azt érzem betegesen nárcisztikusnak, ha valaki a közösségi oldalon is csak magáról tud képet feltölteni, de azt kb napi rendszerességgel. Az, hogy csinálsz néha ilyet, egyáltalán van ilyened, nem utal semmire. Vannak képek, amiket igénytelen mosléknak tartok, és nem rakok fel (például ha retkes a tükör, rossz a háttér, vagy üres a tekintetem a képen, az számomra gáz, és nem akarom még mutogatni is), de önmagában az, hogy le merem fotózni magam a tükörben, vagy hogy készítek magamról képet... Nemár. A lányok szeretnek ilyesmivel bíbelődni, jobban, mint a fiúk, de ettől nem vagyunk sem agybajosok, sem könnyűvérű, magamutogató emberek. :)


És megnyugtatlak, nekem sem a testemről meg a külcsínről szól az életem, fel tudok mutatni mást is, és sokkal több mást tudok felsorolni ez elé, mint jó tulajdonságom. És nem is szeretném, hogy a leendő párom csak a jó nőt lássa bennem (azt is, de nem csak azt), emiatt sincs sok ilyen képem, helyette van ezer más, meg szeretek és tudok normálisan beszélgetni velük, meg nem tartom magam egy tájékozatlan, buta embernek, aki tényleg csak dísznek jó. Más kérdés, hogy lehet, hogy a pózolgatósabbak közt is van, aki így érez, csak ugye ki mit kommunikál le magából.

21L

2017. júl. 30. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Izé, társkeresőn nem az a lényeg, hogy az a kép legyen rólad fenn, amit magadról készítettél, ergo fotóztad magad?


Én nem érzem gondnak. Nekem is van "tükörszelfis", mert mire alátámogatom a mobilt, meg odarohanok hatvanadszorra és beállok úgy, ahogy akarok, és nem nézek rajta úgy ki, mint akinek farka van, vagy fogyatékos, vagy akármi, lemegy a nap. Csoportképeken/más által készített képeken meg általában úgy vagyok, hogy direkt idióta fejet vágok, vagy nem akarom feltenni Tinderre azt, amin olyan ember szerepel a képen, aki ebbe nem egyezett bele (meg egyébként röhej kitalálni, hogy melyik vagy te).


Csak azt érzem betegesen nárcisztikusnak, ha valaki a közösségi oldalon is csak magáról tud képet feltölteni, de azt kb napi rendszerességgel, jól kinyomva mindent, ami érdekli a férfiakat, úgy, ahogy azt a való életben sosem fogod rajta látni. Az, hogy csinálsz néha ilyet, egyáltalán van ilyened, nem utal semmire. Vannak képek, amiket igénytelen mosléknak tartok, és nem rakok fel (például ha retkes a tükör, rossz a háttér, vagy üres a tekintetem a képen, az számomra gáz, és nem akarom még mutogatni is), de önmagában az, hogy le merem fotózni magam a tükörben, vagy hogy készítek magamról képet... Nemár. A lányok szeretnek ilyesmivel bíbelődni, jobban, mint a fiúk, de ettől nem vagyunk sem agybajosok, sem könnyűvérű, magamutogató emberek. :)


És megnyugtatlak, nekem sem a testemről meg a külcsínről szól az életem, fel tudok mutatni mást is, és sokkal több mást tudok felsorolni ez elé, mint jó tulajdonságom. És nem is szeretném, hogy a leendő párom csak a jó nőt lássa bennem (azt is, de nem csak azt), emiatt sincs sok ilyen képem, helyette van ezer más, meg szeretek és tudok normálisan beszélgetni velük, meg nem tartom magam egy tájékozatlan, buta embernek, aki tényleg csak dísznek jó. Más kérdés, hogy lehet, hogy a pózolgatósabbak közt is van, aki így érez, csak ugye ki mit kommunikál le magából.

21L

2017. júl. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Bocsánat, nem akartam 3x a képedbe vágni, csak ez a szar nem működik rendesen.:D
2017. júl. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!