Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Megmondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Megmondjátok, hogy miért nem ismeritek sokan az önkioldó funkciót telefonon fotózáskor?

Figyelt kérdés

Nézem a Tindert is meg más webes oldalakat, és egy rakás nő tükörben fotózza magát. Őszintén, csak nekem visszataszító ez? Miért nem lehet önkioldót használni?

Plusz egy kérdés srácokhoz: ti sem írtok rá olyan nőre, aki így fotózgatja magát? Bennem van valami olyasmi, hogy a szelfizgető nők nagy részével komoly gond van fejben. Kutatások szerint is nárcisztikus személyiséget takarhat az ilyesmi.


Kort is írjatok! ☺


2017. júl. 29. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem nem is veled meg a hozzád hasonlókkal van a gond, de az ilyen tükörszelfiknek a 90%-a arról szól, hogy ott a kupleráj a háttérben, befigyel a tampon a polcon, és amúgy olyan retkes a tükör, hogy a kamera maximum a csillanó koszfoltokat kapja el. :D És többnyire az illetők még rá is vakuznak, nehogy a foltok mellett őt is látni lehessen :'D

Férfinél, nőnél is láttam már ilyet, és ezeknek a Tinder és hasonlók a melegágya. Szomorú, hogy ennyi igénytelen ember van.

2017. júl. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Halál komoly kérdés: hogy a túróba rakod le a telefont fixen, amíg vársz az önkioldóra? :D A fényképezőt oké, az megáll a "saját lábán" ha úgy van, de a telefonom keskenyebb mint amilyen magas, lehet más telefonok nem :D

(Nem szoktam amúgy szelfizni, de ez felkeltette az érdeklődésem.)

2017. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Pasik is csinálnak gyatra tükörszelfis képet, csak a kérdező nyilván őket nem veszi észre, mert valószínűleg nem a pasik adatlapját böngészi, hanem a nőkét. :-)


Egyébként fotóképes telefonok közül nem mindegy, melyik milyen. Van, aminek a hátlapján van a kamera (az én telefonom ilyen), és van, aminek az előlapján. Az előlaposnál látod magad azonnal, a hátlaposnál nem, azt jobban kell igazgatni. Aki nem fényképezőgéppel fotóz, hanem mobillal, annak még arra is figyelnie kell, hogy úgy támassza ki, hogy ne csússzon le sehova az a keskeny kis készülék. Egyszerűbb és gyorsabb beállni a tükör elé, és lesz, amilyen lesz. Szerintem valahogy így készülhetnek ezek a képek. :-)


Mellesleg én szeretek fotózni, bár nem vagyok fotós, de ha megyek valahova, 100 fotó alatt ritkán jövök haza. Van egy félprofi automata gépem, azzal szeretek fotózni, van egy jó tömege, jó a fogása, korrigálja a kézremegésem miatti hibákat (amit a telefonom nem tud), jól ki tudom támasztani... stb. Nagyjából 20 éve fotózgatok, még az első fényképezőgépem papírja is megvan (a gép sajnos nincs, mert a szalagavatómon ellopták). Magamat is előfordul, hogy fotózom, akkor ezt használom. Ezt is gyakorolni kellett, meg kellett figyelnem, hol állok a géphez képest, milyen magasra kell kitámasztani, milyen szögbe, mennyi idő alatt érek oda a géptől, mennyi időm van beállni... Régen, mikor kevésbé voltam ebben gyakorlott, sokkal többet elkattintgattam egy jó képért, ma már max. 5 kép (mert lehet, hogy épp belepislogok, vagy mégse tetszik az a beállás, és egy másik szögből jobb, vagy a fényeken kell még kicsit javítani).


Szerintem sem kellene egyébként gyatra minőségű képeket feltenni társkeresőre, de máshova sem publikusan. A gyatrákat megtartom magamnak tapasztalati céllal.

2017. júl. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!