Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mért nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mért nem kellenek a "jó fiú" kedves normális pasik?

Figyelt kérdés

Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác. Olyan aki oda figyel a másikra és megértő. Lehet velem beszélni bármiről. Vágyom már egy barátnőre meg arra hogy megéljem a szexualitást. Ez is mutatja hogy nagyon törődök a lelki életemmel, nem úgy mint sok drogos alkoholista primitív kortársam (25/F).

De úgy érzem magamat társkeresés közben mintha láthatatlan lennék. Mindig lekoptatnak a nők, mintha nekik bármi szabad lenne.

Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan... A sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes? Tényleg azt hiszik hogy egy bunkó csávótól értékes lesz a semmi kis életük? Hogy lehetnek ennyire buták?


Pedig tényleg nem vagyok el szállva, átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál:

[link]

Semmi szilikon mell meg szőke haj és kék szem, de semmi esélyem a sok bunkó, primitív pasas meg a nők ostoba felszínessége miatt.



2017. aug. 6. 16:06
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
78%
Most le leszek pontozva, de szerintem itt te vagy a primitív, mert általánosítasz. Igen csak a kigyúrt bunkóknak lehet barátnőjük, hogyne. Gondolom ahogy kimész az utcára csak ez ilyenekkel látod kézenfogva a lányokat. Lehet bennem van a hiba, de én nem így látom. Nem vagyok kigyúrt (bár izmosabb vagyok, de neked is csak annyit kellene tenned ehhez, hogy felemeled a seggedet és elmész mozogni egy keveset) a lányokkal kedves vagyok és mégis volt barátnőm, na most akkor mi van? Lehet azért, mert ha rám néznek nem azt látják, hogy egy megkeseredett srác vagyok akinek semmi önbizalma nincsen.
2017. aug. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
68%
Igazából a 9-es megfogalmazta, amire én is gondoltam, többet nem is tudnék hozzátenni.
2017. aug. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
55%
Te nem vagy jófiú, a linekelt lány pedig kifejezetten szép.
2017. aug. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
31%

"Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan..."


Azt tudjuk, hogy a nők a határozott, magabiztos, küzdeni tudó... férfiakat keresik. A fent említett férfiak ezt a képet láttatják a nőkkel. Bár nem olyanok, viszont a szerepüket jól játsszák. Ezen férfiként könnyen átlátni, az eszük szerint a nők is kiszúrják, viszont a "kémia" erősebb, mint a józan ész. Mivel az a kép tárul eléjük, amit látni szeretnének, ezért inkább (magukat becsapva) hinni fognak benne. Persze a bunkó "kihaénnem" pasik csak ideig-óráig tudják a látszatot fenntartani (sokszor nem is akarják tovább), de látható, hogy maga a módszer működik.


Ugyanez kicsiben: Biztosan vannak az ismeretségi körödben párok. Csak figyeld meg a férfi viselkedését. Ha ki kell cserélni egy izzót a kocsiban, kifesteni a szobát, összerakni egy lapra szerelt bútort, azt a párjuknak egyfajta hőstettként állítják be, ahol egy szinte megoldhatatlan feladatot sikerült megoldaniuk. A nő pedig odáig van tőle.

2017. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
57%
Nekem azert nem kellenek, mert unalmasnak talalom öket. Nem tehetek rola, de igy van. Volt mar olyan randim, hogy utana azt mondtam, en akkora hülye vagyok, mert vegre egy rendes srac, aki tisztelettudo, odaado es nagyon tetszem neki, de mit tegyek, ha nem tetszik? En alapbol eleg erös szemelyiseg vagyok, es szeretem, ha a parkapcsolatban a ferfi kicsit dominansabb. Normalis kereteken belül, alapvetöen partnerkent kezelve engem. De, nekem az ilyen rendes sracokbol hianyzik valami. Talan a magabiztossag, talan valami mas. Le lehet szolni es mondani, hogy akkor szaladjak az alfahim utan, majd megcsal es elhagy... Ez azonban semmit nem valtoztat a tenyen, hogy nekem a dominans ferfiak tetszenek, a hösszerelmes lovagok meg kiboritanak. Ez olyan, mint hogy valakinek a szöke tetszik a masiknak a barna, nem tehetek rola..
2017. aug. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
15%

Mert a nők szerint az ilyen pasas "uncseeeehhhhhhh", meg nem férfias, nem domináns, nem érzi "nőnek magát mellette" (akármit is jelentsen ez). A jófiú az, aki kinn áll a szakadó esőben a virágcsokorral, miközben a nagypofájú rosszfiú már javában döngeti a csajt a jó meleg szobában.


A másik meg a mai mosléktársadalmi közfelfogás, hogy díjazza az erőszakot (gy.k. az erősebb kutya bszik). Azt sulykolja, hogy legyél törtető, nagyarcú, beképzelt, gázolj át mindenkin, taposd el aki az utadba kerül, mert TE vagy a király, TE, TE és TE, a többi az csak szemét. Az intelligencia, tisztesség és empátia pedig üldözendő, irtandó negatív tulajdonságok lettek.

Csodálatos világot élünk, skacok.


"Ne sajnáld önmagad, hanem fogadd el, vagy ha nem tetszik tégy azért, hogy jobb legyél."


Lefordítom:

"Legyél te is pénzes, mindenkin átgázoló nagypofájú tahó, és akkor lesz csajod, vagy halj meg egyedül".

Tehát aki nem követi bégető birkamódra az agyatlan többséget, az egyedül marad. Talán jobb is így. Nemtudom miféle barátnő vagy családanya lenne egy felszínes, anyagias nőből.


"Ha csak olyan nőkkel akadsz össze akiknek a pénz, agresszivitàs, bunkósàg az ideàljuk, akkor el kéne gondolkodni miért pont őket szúrod ki mindig."


Jóformán csak ilyenek maradtak. Nem poénból fut bele az ember újra meg újra ilyenbe. De segáz, lehet okolni a pasikákat, hogy miért nem változnak ők meg, mert ugye arról szó sem lehet, hogy egy nő változzon meg. Még mit nem! Ahh, szentCSégtörés!!!4!4!44NÉGYNÉGYNÉGY!


És itt most kimentem okádni.

2017. aug. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:

Én vagyok az akit mellőznek a nők és akkor még én vagyok itt oltogatva...

Utolsó igazad van, én is lehetnék egy bunkó és össze szedhetnék egy csomó ostoba libát, de egyszerűen nem megy,nem akarok ezért megváltozni. Inkább maradok normális "jófiú" . Az olyan normális és jó indulatú férfiak mint te vagy én nem rúgnak labdába ebben a hitvány és szemét társadalomban.

2017. aug. 6. 20:31
 18/55 anonim ***** válasza:
Kérdező, sajnos ilyen undorító világot élünk. És elég szégyen hogy a közmédia moslékját ennyi ember bekajálja csont nélkül. Gondolkozni azt minek? Áh, megteszi más helyettem. Meeee! Beeee! Meeee! Beeee! Meeee!
2017. aug. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
69%
Ha ostoba, felszínes, pénzéhes libának tartod a nőket (az összeset), akiknek semmi kis életük van, magyarán KÚRWÁRA leminősíted őket, akkor mi a $zarért bánt az, hogy ezek a szemét nők a (szerinted) szemét pasikkal foglalkoznak, téged, a kedves, aranyos, normális jófiút meg megkímélik maguktól?
2017. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
69%

Mucika, te olvasod, amiket írsz? Elárulom, te vagy a rosszfiú. Nem attól vagy jófiú, hogy ronda vagy és nem kellesz senkinek. Ettől az embertelen hányadék stílustól vagy egy szardarab.


Meg attól, hogy a szuper csajszikát te átlagosnak látsz. De a csajoknak ne kelljenek szépfiúk. Képmutató nyomorék.

2017. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!