Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mért nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mért nem kellenek a "jó fiú" kedves normális pasik?

Figyelt kérdés

Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác. Olyan aki oda figyel a másikra és megértő. Lehet velem beszélni bármiről. Vágyom már egy barátnőre meg arra hogy megéljem a szexualitást. Ez is mutatja hogy nagyon törődök a lelki életemmel, nem úgy mint sok drogos alkoholista primitív kortársam (25/F).

De úgy érzem magamat társkeresés közben mintha láthatatlan lennék. Mindig lekoptatnak a nők, mintha nekik bármi szabad lenne.

Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan... A sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes? Tényleg azt hiszik hogy egy bunkó csávótól értékes lesz a semmi kis életük? Hogy lehetnek ennyire buták?


Pedig tényleg nem vagyok el szállva, átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál:

[link]

Semmi szilikon mell meg szőke haj és kék szem, de semmi esélyem a sok bunkó, primitív pasas meg a nők ostoba felszínessége miatt.



2017. aug. 6. 16:06
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Lehet alapítani kellene egy klubbot ahol össze ismerkedhetnének a férfiak akik a minőségi egyedül létet választják. És ott élvezhetnék egymás kellemes társaságát a sok nő helyett. Csak addig kellene ott kihúzni amíg elterjednek a robotnők akik nem anyagiasak.
2017. aug. 7. 12:34
 42/55 anonim ***** válasza:
51%

Ja, hogy neked ingyen kellene minden...

Pénzed nincs, nagy farkad nincs, jól nem nézel ki... Ha nincs semmilyen fizikálisan is élvezhető értéked, akkor min csodálkozol? Nem kell mindennek stimmelni, elég a vagy-vagy, de aki semmit nem tud felmutatni, az ne a nőket szidja...

2017. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
61%

A barátom kedves, normális, jólelkű, érzelmes. SOHA nem hangoztatta ezt magáról. Aki ilyeneket mond saját magára, attól hanyatt-homlok menekülök, saját tapasztalatom, hogy ezek a legordenárébb tahók sokszor.

Te is ahhoz képest, hogy kedvesnek írod magad, az egész kérdésed egy általánosító gyűlölködés: a nők hülyék, a nem cukimuki pasik meg bunkók. Biztos nagyon kedves lehetsz. :D

Miért jó hazudozni?

2017. aug. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
59%

1. Nőktől ne fogadj el ilyen kérdésben tanácsot, dobd ki a kukába.


2. A nők nem "értékek" mentén gondolkodnak, hanem státusz mentén. Úgy kell ezt elképzelni, mint két tengelyt, ami metszi egymást: a vízszintes tengely a "belső értékek", itt a negatív végpont a sunyi, csaló, primitív sittesgádzsi, aki háromig nem tud elszámolni, de cserébe agresszív, meg rosszindulatú mint az állat. A pozitív végpont pedig az értelmes, művelt, figyelmes, kedves ember.


Te ezen a skálán osztályzod a férfiakat. A nők viszont nem. A nőket egy másik tengely érdekli, ami a társadalmi státuszt, hatalmat mutatja meg. Az alsó végpont az önmagáért kiállni képtelen, mindenkitől függő lúzer kisember, aki aktákat tologat és a főnöke szétalázza, a kollegái meg röhögnek rajta. A teteje meg a pénzes, befolyásos alfahím, aki mindig keresztül tudja vinni az akaratát, van víziója, van karizmája, fellépése, dominálja a beszélgetést a társaságokban, ő van döntéshozó helyzetben. Na, a nők ezt nézik elsősorban. Ha a függőleges tengelyen egy bizonyos szint alatt vagy, egyszerűen levegőnek néznek, bármilyen sok értéked is van.

2018. márc. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
74%

"Te is ahhoz képest, hogy kedvesnek írod magad, az egész kérdésed egy általánosító gyűlölködés: a nők hülyék, a nem cukimuki pasik meg bunkók. Biztos nagyon kedves lehetsz. :D"


Ez a tipikus zöldkezes komment, mert annyira egyszerű vele azonosulni, és az ember imádja különbnek érezni magát a másiknál. De igazából csak arról árulkodik, mennyire nem látod a valós helyzetet. Az a pasi, akinek kellően jó a fellépése, nem "egoista" lesz, hanem magabiztos, szexi csávó. Sőt, még az egoista sem számít ilyenkor szitokszónak. A lányoknál semmilyen rossz tulajdonság nem számít, ha közben gerjednek a pasira. Itt bukik ki a csúsztatásod. Úgy teszel, mintha fontos szempont lenne a jellem, miközben a kérdező amúgy semmi gyűlölködőt nem írt, csak értetlenül és frusztráltan áll az előtt, hogy a lányok a bunkóságot mennyire díjazzák. A lányok valójában az erőt díjazzák, és ezerszer inkább bocsátanak meg egy bunkó, de erős, férfias pasinak egy megalázásért, mint egy ügyetlenebb pasinak bármilyen apró hibáért. Képmutató vagy, de tudom, hogy nem direkt csinálod: a nőknek általában nem túl jó az önismerete. Minden férfi megtanulja előbb-utóbb, hogy nem szabad hinni annak, amit a nők mondanak arról, mit keresnek egy férfiban. Nekem egyébként az a megfigyelésem, hogy minél tanultabb, intelligensebb és minél jobban nevelt egy lány, és minél inkább fiúk közelében nő fel, annál reálisabbak az elvárásai.



Tudom, általánosító és gyűlölködő vagyok, de biztos elégtétellel szolgál majd a piros kéz megnyomása. Ebből is látszik amúgy, hogy amikor racionálisan érvelek valami mellett, akkor nem az érveimet veszik elő, hanem érzelemből egyből haszontalannak minősítik a válaszaimat, pusztán, mert sértőnek találják, noha ez semmit nem mond el a hasznosságáról.


Ezért mondom neked, kérdező, hogy _felejtsd el a nők tanácsait_ ebben a kérdésben. Egy nő se lesz, aki azt mondja majd neked, hogy "én egy magamat nagyon szépnek tartó közepesen művelt nő vagyok, aki a pasik 85%-át az alsó 15%-ba sorolja, tehát 100-ból 85 pasira rá se nézek lehetséges partnerként, és ezt statisztikai adatok bizonyítják, a maradékot pedig idealizálom, és ha panaszkodok, hogy nincsenek rendes pasik, akkor valójában arra gondolok, hogy a státusz alapján függőlegesen besorolt pasik közül a felső 15%-ba tartozó legsikeresebbek és legkarizmatikusabbak nálam vékonyabb és fiatalabb nőket választanak". Ehelyett azt fogják neked mondani, hogy a "mai pasik komolytalanok" meg nem elég gyengédek, nem elég úriemberek, meg nem érzik magukat nőnek mellettük és hasonlók. Erre te meg majd csodálkozol, hogy miért nem keresnek többet, miután ezt bekajálva virággal állítasz eléjük és udvarias vagy. Nem ez kell nekik. A nők ilyenkor pusztán azt szajkózzák, ami szerintük jól hangzik, meg ami társadalmilag elfogadott, nem az igazságot. A vicc az, hogy egyébként valamiért ők sincsenek ezzel tisztában. Erre, amit írtam se az lesz a válasz, hogy "tényleg, most hogy, belegondoltam tinderen 10-ből csak max. egyszer húzok jobbra, és az elmúlt öt évben csak minden 20. próbálkozónak mondtam igent, viszont azoknál még azt is eltűrtem, hogy megcsalt, mert valamiért vonzott a rosszfiúságuk", hanem először majd lepontoznak a p**sába, aztán megkapom, hogy általánosító nőgyűlölő dög vagyok, aki itt tombolja ki magát a párkeresési sikertelenségei miatt, meg hogy a nők nem is ilyenek, csak ma már az összes pasi bunkó szemétláda, aki csak a szexre megy. Ez van. Szólj igazat, betörik a fejed :)

2018. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
37%

#45


Te beteg vagy, vagy mi bajod? :D


Elég sok mindent nem tűrnek el a nők a pasinak, még akkor se, ha szexi meg izgató.... Mármint most a normális nőkről beszélek. Természetesen vannak társfüggő, önértékelési zavaros, stb nők, ők máshogy viselkednek, de nem ők a "normális", ők komoly problémákkal küzdenek.


Ha a lepontozás a nők módszere, mert képtelenek érvelni, akkor miért pontozzák sokszor a pasik 0%-ra a válaszaimat? :D


Ha nem a nőknek hiszel, akkor kiknek? A csajozóguru pasiknak, akik neten azt mondanak amit akarnak arról hogy hány csajuk volt már, és a nők nagyrésze röhög rajtuk? :D kiváló taktika!


Amúgy én pl diplomás vagyok, 3 nyelven beszélek (ez elég "tanult" és "intelligens"?), kisgyerek korom óta csak fiúkkal tudtam kijönni, jelenleg is csak férfiakból áll a baráti/haveri köröm, láttam már párféle pasit. Csak kettőnek nincs barátnője közülük (na jó, többnek nincs, de raktuk kívül a többiek egyszerűen nem akarnak kapcsolatot, aktívan tesznek ellene, ők ketten meg szeretnének, csak nem jön össze) egyikük se épp cukimuki jófiúk. Na jó, persze elsőre azok, egyikük még romamtikus verseket is ír, az ember elolvad tőle.. meg a másiktól is, olyan kis romantikusak. Csak aztán eltelik pár hónap, és kibukik róluk, hogy valójában akaratos, makacs, passzív-agresszív, fenyegetőző, önző, hímsoviniszta figurák. Nos, azt hiszem, senkit nem lehet hibáztatni, amiért nem akar tőlük semmit.


Igazából két dolgot kellene itt megérteni:

1. A "jófiú" és a "teszetosza szerencsétlen" nem ugyanaz. A párom pl határozott, magabiztos, közben meg a "legjófiúbb jófiú" akit valaha láttam. Nem értem, minek összemosni a normálisságot az életképtelenséggel.... Valaki szerint a "bocs hogy élek" mentalitás számít normálisnak? Vagy mi?

2. A nők nagyrésze SENKIRE nem tekint alapból "potenciális partnerként" csak úgy. Nekem még egy nő se mondta, hogy hú, de bejönne neki minden pasi. Gondolom tényleg csak pár %. Ezzel egyrészt szerintem semmi baj, mert egészséges embernek vannak elvárásai, nem feküdne össze bárkivel, másrészt nem mindenkinek ugyanaz a pár % tetszik, így a pasik nagyrésze le van fedve, valakinek úgyis bejön (kivéve néhány világi barmot, aki megdolgozik érte, hogy ne érdekeljen senkit), harmadrészt mint írtam, a haveri köröm férfiakból áll, és náluk is kb ugyanilyen arányt tapasztaltam abban, hogy milyen/mennyi csaj tetszik nekik.

A tindert hozni fel példának, mikor a felszínesség a baj.... :D hát nézd, aki nem felszínes, az eleve nem használja azt a sz...t...


u.i.: a pasik NEM bunkó szemétládák. Vannak köztük azok. Mint ahogy nők között is vannak sz.háziak, meg normálisak. Ennyi.

2018. márc. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:

#46 vagyok

Bocsi a félreütésekért, telefon + zötykölődő vonat + szemembe tűző nap....

2018. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

U.u.i.:


A "jófiúk" nagyrésze két részből áll:

- túl nyuszi, nem elég, hogy nem mer leszólítani egy csajt, de el is menekül, ha a lány kezdeményez (van ilyen haverom)

- csak mondja magára, hogy jófiú, amúgy egy toxic gyökér, az ilyenknél bevett szokás az öngyilkossággal fenyegetőzés és a többi hasonló..


Aztán persze vannak a normális jófiúk, de kevesebben. Ők MINDEN nőnek bejönnek, akivel valaha beszéltem, csak vannak, akik már belefáradtak a fentebb említett két fajtába.

2018. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:

"Amúgy én pl diplomás vagyok, 3 nyelven beszélek (ez elég "tanult" és "intelligens"?),"


Gondolom igen. Ugyanezek rám is igazak.



"kisgyerek korom óta csak fiúkkal tudtam kijönni, jelenleg is csak férfiakból áll a baráti/haveri köröm, láttam már párféle pasit. Csak kettőnek nincs barátnője"


Én meg látok egy csomót, akinek nincs.

2018. márc. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

#49

Van némi különbség az "xy-nak nincs" meg az "ilyen típusnak soha nem lehet" között...

2018. márc. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!