Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mért nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mért nem kellenek a "jó fiú" kedves normális pasik?

Figyelt kérdés

Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác. Olyan aki oda figyel a másikra és megértő. Lehet velem beszélni bármiről. Vágyom már egy barátnőre meg arra hogy megéljem a szexualitást. Ez is mutatja hogy nagyon törődök a lelki életemmel, nem úgy mint sok drogos alkoholista primitív kortársam (25/F).

De úgy érzem magamat társkeresés közben mintha láthatatlan lennék. Mindig lekoptatnak a nők, mintha nekik bármi szabad lenne.

Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan... A sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes? Tényleg azt hiszik hogy egy bunkó csávótól értékes lesz a semmi kis életük? Hogy lehetnek ennyire buták?


Pedig tényleg nem vagyok el szállva, átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál:

[link]

Semmi szilikon mell meg szőke haj és kék szem, de semmi esélyem a sok bunkó, primitív pasas meg a nők ostoba felszínessége miatt.



2017. aug. 6. 16:06
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
30%

#19, azt írtam hogy "a döntő többségük", nem azt, hogy az összeset. Értő olvasás az megvan?

De egyébként ráhibáztál a dologra, inkább választottam a minőségi egyedüllétet, ha ilyen nő az alternatíva.

A mínuszt visszaadtam.

2017. aug. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
84%

"átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál: "

*szép leányzó képe*


:DDDDDDDDDDD

Na jó.


Ja, és egy rendes srác is lehet érdekes, és rendelkezhet különleges gondolkodásmóddal, csak lehet, hogy nálad ez pont nincs meg.


21/L

2017. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
60%

#21

Látod a számot? Tudod, ami a jelöli a válasz számát... Nézd már meg a 19-es válaszom, ott látsz bármiféle számot? Ki szólt hozzád? Azt gondolod, rólad szól minden? A kérdezőnek írtam...

Nem tűnt fel tényleg, hogy az ő szavait idéztem?...

2017. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
65%

16. Ha egy pasi rinyàl hogy nem tud pàrt talàlni, akkor szerintem nem a nő( k)nek kell vàltozni, hanem annak az embernek aki erre képtelen, ugyanakkor màsokat hibàztat a sajàt sikertelensége miatt ahelyett hogy magàba nézne.


Ameddig végig megyek az utcàn és a magas, helyes, kigyúrt , pénzes pasinak és a teljesen àtlagos, nem gazdag, nem izomkolosszus , alacsony, magas pasiknak van pàrja, addig ez az egész panaszkodósdi csak önsajnàlat, picsogàs , màsok ok nélküli hibàztatàsa és vinnyogàs , semmi több.

Nem annak kell vàltozni akinek nem volt különösebb gondja ilyen téren, vagy ha volt is, nem csak sirànkozott hanem tett érte, hogy vàltozzon a helyzet.

2017. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező, sejtem, hogy csak trollkodni akarsz, de szerintem alábecsülted az ittenieket; ez a kérdés még csak nem is lóg ki annyira az itteni többi sírós kérdés közül...
2017. aug. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
28%

#23 akkor bocsánatot kérek, azt hittem, nekem írtad. Nem írtad, hogy "Kérdező", szóval honnan tudhattam volna? Tényleg nem tűnt fel egyébként.


#24, ha a pasi amiatt "rinyál", mert a környezetében lévő nők olyan irányba változtak, hogyha megfeszül se talál párt közöttük, akkor igenis jogos a dolog, és nem neki kéne elqrvulnia, hanem a nőknek kéne jó irányba változni. Ismered azt a mondást, hogy "two wrongz do not make a right"? Most már igen.


Az pedig, hogy jó külsővel és pénzzel lehet csajozni, az tény, függetlenül attól, mit hiszel. Csak egyrészt ez egy nagyon kis rétegnek adatik meg, másrészt nemhiszem hogy a nők 80%-ának a férfiak 10%-ára kellene ácsingóznia. De biztos csak én vagyok ilyen aberrált felfogású.

2017. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:
Nem trollkodásból, tényleg elvagyok keseredve. Mindenki azzal jön hogy én változzak meg akkor lesz csajom de én nem tudnék olyan bunkó stílusban viselkedni. Bulizni se járok hogy drogozzak meg nőket itassak le, nem is lenne rá pénzem és hát az intim méretem sem az a huszonöt centis amire a nők vágynak. Utálom ezt a felszínes és üres társadalmi berendezkedést és nem tudom mit csináljak.
2017. aug. 6. 21:29
 28/55 anonim ***** válasza:
65%

"a a pasi amiatt "rinyál", mert a környezetében lévő nők olyan irányba változtak, hogyha megfeszül se talál párt közöttük, akkor igenis jogos a dolog, és nem neki kéne elqrvulnia, hanem a nőknek kéne jó irányba változni."


Nyilván az a jó irány, amit az a "pasi" meghatároz.

2017. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
90%
a tefajta idi.tákból elég sok szaladgál. Az a baj veled, hogy nem fejlődött ki az agyad és csak az érzelmeiddel tudod a semmit pótolni. Fogalmad nincs a nőkről meg magadról sem. Az érzelgősséged a fő fegyvered. Lepénzéhes libázol nőket és lebunkózod a pasikat, majd azt írod, hogy nem vagy elszállva. Idi.ta kisf.sz vagy. MAjd ha felnősz, lesz rendes nős, bár nem hiszem.
2017. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
17%

#28, erkölcsileg igenis az volna a jó irány. Ha egy normális értékrendű pasast csak legalja értékrendű nők vesznek körbe, akkor ő is qrvuljon el, csak hogy megfeleljen a környezetének?


Jó...bocsánat, elfelejtettem, hogy a mai mosléktársadalomban az erkölcsöt megvetni, üldözni kell.

2017. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!