Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mért nem kellenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mért nem kellenek a "jó fiú" kedves normális pasik?

Figyelt kérdés

Én egy jó lelkű és érzelmes férfi vagyok, türelmes és oda adó, normális srác. Olyan aki oda figyel a másikra és megértő. Lehet velem beszélni bármiről. Vágyom már egy barátnőre meg arra hogy megéljem a szexualitást. Ez is mutatja hogy nagyon törődök a lelki életemmel, nem úgy mint sok drogos alkoholista primitív kortársam (25/F).

De úgy érzem magamat társkeresés közben mintha láthatatlan lennék. Mindig lekoptatnak a nők, mintha nekik bármi szabad lenne.

Mert azt vettem észre hogy a csajoknak az igazi idióta bunkók kellenek csak. Csak az számít hogy kigyúrt meg gazdag legyen, a többi levan... A sok pénz éhes liba miért ennyire felszínes? Tényleg azt hiszik hogy egy bunkó csávótól értékes lesz a semmi kis életük? Hogy lehetnek ennyire buták?


Pedig tényleg nem vagyok el szállva, átlagos csajoknál próbálkozom kb. ilyen tipusnál:

[link]

Semmi szilikon mell meg szőke haj és kék szem, de semmi esélyem a sok bunkó, primitív pasas meg a nők ostoba felszínessége miatt.



2017. aug. 6. 16:06
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
53%

Mert szerintük ez "alap dolog" meg "átlag" és ahogy írták előttem, unalmasnak találják, nincs benne semmi kihívás szerintük. Ja, meg azt képzelik, majd a rosszfiú úgy beléjük szeret hogy meg tudják változtatni és mellettük kezesbárány lesz :D

Az ilyenek szoktak a családon belüli erőszak áldozatai lenni, és mit mondjak, kicsit se szánom őket, megehetik amit főztek.

Ők megragadtak azon a neandervölgyi szinten, hogy a legnagyobb pofájú tahó erőszakos barom a legjobb férjnekvaló. Nos...megérdemlik egymást.


"Az értelmes nők, a magabiztos, intelligens, humoros pasikat keresik"


Pontosan ILYEN nőből van 500-ból 1, és arra is egyszerre nyomulnak ugyanennyien. Reálisan olyan 2600 környékén kerülne sorra a pasas.


"Ha csak olyan nőkkel akadsz össze akiknek a pénz, agresszivitas, bunkósag az idealjuk, akkor el kéne gondolkodni miért pont őket szúrod ki mindig."


Mert a viszony.hu meg a puncs.hu korában lassacskán már csak ilyenek lesznek. Mert ez lett a társadalmi nívó. Simple as that.


"Az a legnagyobb baj, hogy legalább akkora bunkó vagy, mint akikről beszélsz, de se pénzed se jó külsőd nincs."


Nem bunkó, egyszerűen elmondta rólatok az igazat. És hát ez fáj. Bunkózz le engem is bátran, mert egyetértek vele! Piros kéz.


"Nekem azert nem kellenek, mert unalmasnak talalom öket. Nem tehetek rola, de igy van. Volt mar olyan randim, hogy utana azt mondtam, en akkora hülye vagyok, mert vegre egy rendes srac, aki tisztelettudo, odaado es nagyon tetszem neki, de mit tegyek, ha nem tetszik?"


Te legalább megmondtad az őszintét. A többi lány példát vehetne rólad. Na nem felfogásban, hanem hogy lássák, nem halnak bele a nemkamuzásba.


"De a csajoknak ne kelljenek szépfiúk. Képmutató nyomorék."


Az 500 tonnás Kirov reporting betonpillangónak miért van akkor elnézve, ha szuperhapsit akar? Jaaaa, hogy a lánynak alanyi jogon JÁR a helyimenőcsávó, a férfi meg fogja be a pofáját és örüljön ha egyáltalán prosti szóbaáll vele?

Nagyon háttal ülsz a lovon, szépségem. Kaptad a mínuszt.


"Pénzed nincs, nagy farkad nincs, jól nem nézel ki... Ha nincs semmilyen fizikálisan is élvezhető értéked, akkor min csodálkozol?"


Durr. Ennyit arról, hogy a nőknek mennyire a belső értékek a fontosak :D


#29 te meg ásd el magad, kérlek, jó mélyre, vissza se gyere. Kaptad te is a mínuszt.

A #36-os válaszadót oltsa már be valaki veszettség ellen! Rossz nézni ahogy habzó szájjal fröcskölődik, nekem kellemetlen. A mínuszt automatische kapta is.

Ezek az életképtelen idióták igen komoly érvek a prostik mellett...

2018. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

#39 válaszadó, szerintem az ilyen autista nyomorék selejteket kellene inkább irtani mint a 75%-os. Ó már nincs is 75 százalék :( upsz, my bad :DDDDDD

Olyan érdekes hogy az ilyen furkó szutyok selejteket sose tiltják ki innen, mókás kis szabályzat ez.

Mindegy én toltam rá a mínuszt.

2019. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

"Hüje csalyok, idióták, mér nem lássák hogy kedves srác vagyok?!"

Szerinted?

2021. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Mert a nők a nárcisztikus, felszínes pasikat kedvelik, aki jó nagy genyók. De, nem baj, úgyis nyomorékok lesznek lelkileg előbb, vagy utóbb az ilyen hülye nők. Mert hülyék, mint a segg. Aki tisztességes, normális, őszinte, azt nem szeretik, hisz nem alázza meg őket, mert a nők azt szeretik, ha bántva vannak. Ez lett beléjük nevelve, ez van, maradnak a prostik, azok legalább még érnek is valamit.
2023. okt. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

Dehogynem kellenek.


Te viszont nem kellesz, Balázs....

2023. okt. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!