Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves, igényes, tanult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves, igényes, tanult nőként hol van esélyem normális, hasonló tulajdonságú férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meg nem találtam olyan férfit életem során akivel tényleg lehetett volna valamit összehozni. El vagyok keseredve. Nem vagyok csúnya, se alpári stílusú, nem öltözködöm és viselkedem úgy, hogy az taszító legyen. Nem

Bulizom, mert nem az én világom.

A kérdésem főként arra vonatkozik, hogy mit kellene változtatnom, esetleg fejleszteni, hogy a hozzam hasonló férfiak észrevegyenek. Előre is köszönöm !



2017. aug. 10. 10:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
62%

20 évesen még benne vagy a tanulói közegben, ott veled egykorú, hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhetsz. A többi lehetőség ugyanúgy adott később is, mint 20 évesen.

Ha társkeresőn csinálsz egy normális, igényesen kitöltött adatlapot és az ideális jelöltről leírod az elképzeléseidet, akkor biztosan fog írni egy okos, művelt, rendes férfi. Jó, 100 másik egyéjszakás pasi is fogja irkálni a hülyeségeket, de nem megéri az a 100 szemét levél közül azt az egyet kiszúrni, amelyet álmaid pasija írt neked? Aztán leveleztek, találkoztok, ismerkedtek. Ki lehet szűrni, hogy ki az, aki tényleg komoly gondolkodású és intelligens. Ezt ne papír alapján állapítsd meg. Beszélek nyelveket, de nagyon nem értek egyet vele, hogy fétisizálják a nyelveken beszélő embereket. Sok hülyét ismertem, aki beszélt nyelveket... hajjaj de még mennyit!

A hozzád hasonló férfiak alatt ugye azt érted, hogy igényesek, tanultak, és szeretnéd, hogy észrevegyenek. Az igényesség lehet szellemi, lelki és külső is. Nekem a szellemi (tanultság, műveltség) igényességhez hozzátartozik, hogy ha már más nyelveket is tudok, akkor legalább magyarul tudjak helyesen írni és használjak vesszőket megfelelően. Ilyen szempontból nem keltetted fel az érdeklődésem, mert a vesszőkre nem vagy igényes, ellenben több nyelvet beszélsz. Ebből simán le lehet szűrni, hogy haszonelvű a gondolkodásod: a magyar helyesírással senki nem rúg labdába (de az igényeseket érdekli), viszont a több nyelvvel lehet valamit kezdeni. Írod, ezzel meg is erősíted a feltételezésem, hogy saját vállalkozást akarsz. Egy vállalkozás profitközpontú, különben becsődöl. Itt megint a tudás hasznosítása jelenik meg az anyagiakért. Az igényességeddel az a baj, legalábbis számomra, hogy haszonelvű és nem önmagáért való, nem feltétlenül intellektuális kíváncsiságból szerzel tudást. A tanult, művelt, intellektuális emberek elmennek oktatónak, kutatónak, tudósok lesznek, esetleg népművelők, előadók, de semmiképp nem rajonganak a vállalkozásokért, gazdaságért... mert nem közgazdászok, vállalkozók, hanem természettudósok, gépészek, bölcsészek, pedagógusok.

Írod, hogy nem szeretnél megállni egy diplománál. Ebből az tűnik ki, hogy nálad inkább papír alapú a kérdés, és főleg mennyiségi, nem minőségi! Ez egy igazán tanult, intellektuális férfinél visszataszító.

Szerintem próbálkozz meg közgazdászoknál, vállalkozóknál, akik nyitottak az innovációra, az információs alapú vállalkozásokra, tudásközpontú tevékenységre.

A lelki igényességről inkább egy szót sem ejtek, katasztrófa, ami egész Európában megy ilyen szempontból.

A külső igényességről annyit, hogy ha nem vagy túl figyelemfelkeltő, akkor az csak jó pont egy visszafogott, tanulmányaiban elmélyedt embernél. Sok lány baklövést követ el a nagyon furcsa ruházatával és stílusával. Ha igazodsz az átlaghoz, semmi baj nem lehet. Igényesség alatt sokszor csak arra mennek a divatáruházak, hogy lenyúlják a pénzedet az amúgy nem sokkal jobb anyagú ruházatért, a kinézetéről már ne is beszéljünk.

Nálam az is a külső igényesség jelének számít, ha egy nő tud rendesen fésülködni (normálisan el van választva a haja, nem ilyen kezemmel valamerre széthúzom).


26/F

2017. aug. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Húszévesen végzős? Azt hogy?

A férfiak nem szeretik ám a túlzó nőket. Visszatetsző tud lenni. Olyan önfényező..

2017. aug. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Nem túlzok. Valóban végzős egyetemista vagyok. Fiatalon kezdtem az iskolát és sohasem halasztottam, az egyetemet is rögtön elkezdtem. Valóban én vagyok a legfiatalabb a szaktársaim között. És ez mindig is így volt.
2017. aug. 10. 13:50
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Ja most kezded az utolsó alapszakos évet, értem. Az arcodból kéne visszavenni, hogy észrevehesd a férfiakat, lehet, lenne párod.
2017. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
:) igen, most kezdem. Az előző tanévnek vége, hivatalosan is. Az lenne a hazugság, ha azt mondanám, hogy másod éves vagyok :D Szerintem ez nem nagyképűség...de javíts ki ha tévedek.
2017. aug. 10. 15:17
 16/27 anonim ***** válasza:
64%

Attól, hogy elvégzel egy BSc-t még nem számítasz tanult nőnek. Szerintem.


Dobsz egy követ és minimum 9 ilyen lányt találsz el.


Ebben nincs semmi plusz.

2017. aug. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem részletezném, miért írtam, hogy tanult. Nem az egyetem miatt. Persze azért is :)
2017. aug. 10. 15:35
 18/27 anonim ***** válasza:
59%

Kiscicám! Neked még sok tanulnivalód van.


Egy férfi majd akkor fog rád nézni, ha felnősz és nőként viselkedsz és gondolkodsz.

2017. aug. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ha te mondod... :)
2017. aug. 10. 15:42
 20/27 anonim ***** válasza:
19%
#19 Amilyen lekezelő stílusban válaszolsz, inkább neked kéne visszavenni az arcodból, okoskodás helyett. Nagy megmondóember lehetsz, attól, hogy manapság sokan végeznek egyetemet, ez igenis nagy dolog, gondolom úgy pofázgatsz, hogy neked max szakmád van. Legalábbis annál többet nem nézek ki, mindig az alulképzettek szólják le a diplomásokat...
2017. aug. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!