Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 20 éves, igényes, tanult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 éves, igényes, tanult nőként hol van esélyem normális, hasonló tulajdonságú férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Meg nem találtam olyan férfit életem során akivel tényleg lehetett volna valamit összehozni. El vagyok keseredve. Nem vagyok csúnya, se alpári stílusú, nem öltözködöm és viselkedem úgy, hogy az taszító legyen. Nem

Bulizom, mert nem az én világom.

A kérdésem főként arra vonatkozik, hogy mit kellene változtatnom, esetleg fejleszteni, hogy a hozzam hasonló férfiak észrevegyenek. Előre is köszönöm !



2017. aug. 10. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%

#21


Két diplomám van és egy szakmám. Most is továbbképzésre járok, de ettől, én sosem nevezném magam tanult embernek.


A kérdező annyira el van szállva magától, hogy azt hiszi, attól, hogy egyetemet végzett, már neki jár valami plusz, pedig nem így van.


20 évesen még halvány lila fogalma sincs az életről. Nem tapasztalt még semmit. De már nagylányt akar játszani és a gyakorin sír.


Nekem ez nevetséges, egyébként meg, azt gondolsz rólam, amit akarsz.


Válaszoltam egy kérdésre, ahogy te is, elmondtam a véleményem, ahogy te is.


:) Ennyi!

2017. aug. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
Sok húszévesre jellemző, hogy mindentudónak hiszi magát. Az értelmesebbjénél elmúlik. Reméljük, te közéjük tartozol.
2017. aug. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
64%

Ez sok dologtol fugg. Nagyon sokat szamit a kemia, a kisugarzas. Lehetsz te tanult, okos, torekvo. Ha nulla a kisugarzasod, nem fognak eszrevenni. En 29 vagyok, fel eve szingli, de ahogy eszrevettem mai lanyok nem igazan tudnak kommunikalni pl. Oke, lehet jo csaj, de ha 3 mondat utan megall a beszelgetes, nem kerdez vissza stb. Halott ugy. Szoval noi fronton is eleg siralas a helyzet.

Lepj ki a konformista eletbol. Menj el egy fesztivalra (barmilyen). Menj egy egy kavera a baratokkal, sportolni, futni, barmi. Csak mozdulj ki. Igy nagyobb az esely...

2017. aug. 11. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Köszönök minden választ ! :)
2017. aug. 11. 18:23
 25/27 A kérdező kommentje:

22#

Nem azért írtam az egyetemet, mert ezzel akarnék kitűnni, vagy hencegni. Azért írtam, mert az első válaszoló tévesen ítélte meg amit írtam. Egyetemre bárki járhat, nem az a nagy szó. Azért mondjuk ahhoz is le kell tenni valamit, de valóban nem hű de nagy eredmény. A tanult jelző tehát ismétlem, nem az egyetemre vonatkozik :) Azt illetően pedig, hogy 20 évesen nem tapasztaltam még semmit, nem adnék igazat. Relatív, ki milyen életbe születik, ismeretlenül nem lehet ezt megítélni. Valaki még 40 évesen sem érett, de valaki már annyira megjárja az életet pl 17 éves korára, hogy pár felnőtt elszégyellhetné magát mellette. Nem mondom, hogy ilyen lennék, de azt igen, hogy nem a kor alapján kell megítélni másokat. De látom, ezek a dolgok fontosabbak voltak, mint a kérdésem lényege :D Azért még egyszer köszönöm, tapasztalatnak jó volt, és azért voltak jó tanácsok is. :)

2017. aug. 11. 18:39
 26/27 anonim ***** válasza:

Hiába magyarázkodsz kedves Kérdező!


Túl sokat gondolsz magadról! #1-nek és #22-nek teljes mértékben igazat adok.


Szerintem is túl sokat gondolsz magadról és még a fogalmakat is kevered.


Vagy azt akarod kifejezni, hogy "tanult" vagy, vagy azt, hogy "tapasztalt", mert nem mindegy.


Egy buta kis fruska vagy, aki túl sok mindent képzel magáról és azt, hiszi mert átélt pár dolgot és elvégzett egy iskolát, már neki minden jár.


Kész, vége, meghódítottad a világot.


Nem, közel sem.


Szánalmas és nevetséges vagy nem pedig tanult, sem pedig tapasztalt.


Hogy min kéne változtatnod? Lejjebb venni az arcodból és egy kicsit magadba szállni.


Ha nem leszel ennyire egoista, talán észre fog venni egy fiú, addig ne reménykedj.

2017. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#27

Ismét egy kedves, segítő ember...

A tanultat indokkal írtam, és mint korábban válaszoltam, nem részletezem, ha részletezném, megint az lenne, hogy nagyképű vagyok... szóval, nem tudom, mi lenne itt a helyes lépés, amibe senki sem köt bele, úgyhogy inkább nem foglalkozom ezzel.

A másik válaszoló pedig sértően nyilvánult meg a koromról, lenézően, csak azért, mert két évtizede élek a földön. Ha van nagyképűség, akkor ez az, mást lenézni, magunkat jobbnak gondolva, bár ezt nem fejezte ki nyíltan, de gondolom "tapasztalatból" mondja.

Egy ember lehet tapasztalt és tanult is egyszerre, a kettő nem zárja ki egymást. És ezzel még mindig nem azt írom, hogy mindkettő vagyok, csak hogy elkerüljük az újabb félreértéseket...

Nem képzelem azt, hogy minden jár, ezt nem tudom ki és honnan vette, még a válaszok elején... Nem tudom hova tenni a sok negatív kommentet.

Éppen arra irányult a kérdésem, hogy én mit tehetnék. Ezek szerint nagyképű lennék? Egoista? Olyan aki mindent meg akar kapni csak úgy ?

2017. aug. 11. 19:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!