Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy tenni, mintha én lennék az ügyeletes menőcsávó, mivel szeretnék párkapcsolatot kialakjítani, és a jelen énemmel ez nem menne.

Próbáltam változni, de nem jött össze, szóval marad a vetítés.(Még mielőtt előhozakodik ezzel valaki.)

Fenn lehet tartani a látszatot huzamosabb ideig?


2017. aug. 25. 09:44
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
68%
Vegyel bmw-t.
2017. aug. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell menőcsávónak lenni, csak magabiztosnak, a menőcsávóknak ez az előnye. Az meg nem fog menni ha csak maszkokat veszel fel és reménykedsz, hogy beléd szeret valaki így. Növessz tököt, lehet nagyobb munka mint egy szerepet eljátszani, de hosszabb távon jobban megérni.
2017. aug. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:

#2:

Próbáltam magabiztos lenni, de nem sikerült. Úgy tűnik ez vagyok én: egy szorongó, gátlásos férfi.

2017. aug. 25. 09:53
 4/52 anonim ***** válasza:
90%

Szóval előadsz egy kamut, amibe valami alja ember biztos belezúghat, de normális nő nem, aztán kiderül, hogy nem is olyan vagy.


Gratulálok, érett felnőtt férfi által kiírt kérdést láthattunk!


Figyelj, sok dologban nem igaz, de ebben kifejezetten? a hazug embert előbb utolérik, mint a sánta kutyát. Ha valaki nekem vetítene és tenné a fejét, egyrészt egyből kiszúrnám, másrészt onnantól végig azon dolgoznék, hogy kiakasszam és kibuktassam az igazi énjét. Utálom, ha valaki a pofámba hazudik, főleg, ha hozzá ilyen ostoba is.

2017. aug. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
70%

Váó, máris hazugsággal akarsz indítani?? :D Na, téged se az eszedért fognak szeretni, azt már most borítékolhatod!

Szánalmas a hozzáállásod.

Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát!


Sehogy ne játszd el, inkább légy önmagad! Ja, hogy azzal nem megy? Sz..r ügy, akkor foglalkozz még többet önismerettel és sporttal!


Add önmagad!

2017. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
Már eleve magabiztos se tudsz lenni, akkor hogy akarsz "menő" lenni? :D azokban a pasikban pont a magabiztosság a vonzó....
2017. aug. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

Sportot próbáltam, nem jött be, így abbahagytam.

Nekem sem fűlik hozzá a fogam, hogy másnak adjam ki magam, de alkalmazkodni kell.

Mégis kinek jönne be egy alapvetően udvarias, becsületes, ám szorongó férfi?

Nyilván senkinek sem.

Ha önmagamat adom, akkor még 80 évesen is egyedül leszek.

2017. aug. 25. 09:59
 8/52 anonim ***** válasza:
0%
Az miatt ne aggodj hogy nem magadat adod, ha a nok magukat adnak szuzen halnanak meg.
2017. aug. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván könnyebb hazudozni, mint változtatni, ettől még szánalmas és nem hoz hosszútávú eredményt. Nem, nem kifogás az, hogy próbáltad, de nem sikerült, addig kell különböző módszerekkel próbálkozni, amíg nincs eredmény, kész és pont, minden más csak langyi kifogás. Én is végigjártam ezt az utat, pedig évekig tartott, nem a levegőbe pofázok. Ha semmi kitartás nincs benned, akkor öregedj csak meg egyedül, mást nem is érdemelsz.
2017. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, utolsó.
2017. aug. 25. 10:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!