Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy tenni, mintha én lennék az ügyeletes menőcsávó, mivel szeretnék párkapcsolatot kialakjítani, és a jelen énemmel ez nem menne.

Próbáltam változni, de nem jött össze, szóval marad a vetítés.(Még mielőtt előhozakodik ezzel valaki.)

Fenn lehet tartani a látszatot huzamosabb ideig?


2017. aug. 25. 09:44
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
46%
nem szültessel jön a magabiztosság hanem tanulással, főleg a csecsemő és kisgyerekkori benyomás a meghatározó, hogy bántak a szüleid veled, milyen példát láttál tőlük stb, fenntartani lehet egy darabig de nem hiszem hogy érdemes...
2017. aug. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
Azért akarom megjátszani a nagymenőt, mert akkor meglenne az illúzió, hogy vagyok valaki.
2017. aug. 25. 13:28
 33/52 anonim ***** válasza:
37%

"Mire legyen önbizalmam?"

Hát magadra, bökd meg :) Hidd el, hogy jó csávó vagy,egy ertékes ember, aki előtt nyitva van a világ..tudom,hogy könnyebb mondani, de nekem is sikerült,szóval nem a levegőbe beszélek..mondjuk nekem sokat segített a sport :)

2017. aug. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
73%

Tudod a menőség ott kezdődik, hogy l*szrsz mindekit, és csak te vagy.

Te magadnak öltözködj, te csináld azt, amit jónak látsz.

Aztán menő leszel, és jönnek a nők.

2017. aug. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy nem vagyok értékes ember. Emiatt szándékozom eljátszani a menő férfi szerepét, mert az megadná az értékes ember látszatát.
2017. aug. 26. 07:43
 36/52 anonim ***** válasza:
27%

#31


Nagyon fair, hogy azon múlik, hogy hová születsz... Bár MINDEN azon múlik. Nesze neked francia forradalom egyenlőség baromsága.

2017. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 omba ***** válasza:
74%

#32, de mégis minek... és meddig tart egy vetítés?

Mindenki jó lehet valakinek, ne döntsd te el, hogy sz_rt se érsz.

2017. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

#37:

Azzal vitába szállnék, hogy mindenki jó valakinek. Én vagyok az élő bizonyíték.

2017. szept. 1. 12:41
 39/52 anonim válasza:
Önbizalom akkor fog kialakulni benned, ha sok nővel beszélgetsz, és rájössz, hogy nincs ebben semmi nehéz.
2017. szept. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálom.
2017. szept. 1. 13:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!