Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy tenni, mintha én lennék az ügyeletes menőcsávó, mivel szeretnék párkapcsolatot kialakjítani, és a jelen énemmel ez nem menne.

Próbáltam változni, de nem jött össze, szóval marad a vetítés.(Még mielőtt előhozakodik ezzel valaki.)

Fenn lehet tartani a látszatot huzamosabb ideig?


2017. aug. 25. 09:44
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:

Már sok mindent kipróbáltam, de semmi eredmény.

Mondogattam magamnak pozitív megerősítéseket, voltam pszichiáternél, de csak gyógyszert írt fel.

Adok magamnak még vagy 5 évet, aztán felkötöm magam.

2017. aug. 25. 10:18
 12/52 anonim ***** válasza:
A szorongással kezdj valamit, az tényleg rossz dolog, amin nem segít, ha megjátszod magad...
2017. aug. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
28%
Pszichológushoz Menj, ne pszichiáterhez.
2017. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
27%

Ha már mondták életed során, hogy jól tudsz előadni, akkor hallgass az ösztöneidre.


Ha eddig nem dicsérték meg a színészi képességeidet, szerintem most sem fogják. :"D Arra, hogy el tudj játszani valamit, születni kell. A kérdésed után meg nem úgy tűnik, hogy lenne tehetséged hozzá.


21/L

2017. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Mégis mi hozott neked eredményt? Egy próbát megérne, max nem sikerül.

A sportot ne is mondd, mert utálom, meg nem is használt, mikor próbáltam.

2017. aug. 25. 10:21
 16/52 A kérdező kommentje:
Pszichológust mindenképp fe fogok keresni, amint lesz rá időm. Jövő héten kezdek egy új munkahelyen, négy műszakban, szóval be leszek táblázva.
2017. aug. 25. 10:23
 17/52 A legrosszabb ***** válasza:
14%
Furcsa ez a hozzáállás a kommentelők részéről. Tehát alapból bunkó menőmacsónak lenni, aki átveri a nőket, az nem gáz. Bunkó menőmacsót színlelni, aki átveri a nőket, az már gáz.
2017. aug. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
62%

#17

Idéznéd, hogy hol szerepelt, hogy a bunkó menő macsók jók?

2017. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
82%
Nem bunkönak kell lenni, csak ne érdekeljen mások veled kapcsolatos véleménye. Ne akarj tetszeni, megfelelni. Ez nem egyenlő azzal, hogy direkt udvariatlan vagy és bunkózol. Így tudod önmagadat adni, és szorongani sem fogsz. Hiszen a szorongás épp annak a következménye, hogy folyton azon agyalsz, hogy jaj, mit gondolhat, meg jaj, mi van ha nem teszem neki, ha kinevet, ha visszautasít... Mi lenne? Semmi. A menő csávók nem aggódnak ilyeneken, nem azért, mert nem történhet meg velük, hanem mert nem érdekli őket. A vélt vagy valós értékeiket nem mások véleménye alapján határozzák meg, hanem a saját helyes vagy helytelen értékrendjük alapján. És ezt hívják magabiztosságnak.
2017. aug. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 A kérdező kommentje:
Engem már rég nem érdekel, ki mit gondol rólam, mégis szorongok.
2017. aug. 25. 10:43
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!