Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan játsszam el a menő csávót?

Figyelt kérdés

Szeretnék úgy tenni, mintha én lennék az ügyeletes menőcsávó, mivel szeretnék párkapcsolatot kialakjítani, és a jelen énemmel ez nem menne.

Próbáltam változni, de nem jött össze, szóval marad a vetítés.(Még mielőtt előhozakodik ezzel valaki.)

Fenn lehet tartani a látszatot huzamosabb ideig?


2017. aug. 25. 09:44
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
0%
Én nem játszom meg az álmenőt mégis van mindig csajom. :)
2017. szept. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Jó neked. Szerencséd volt, hogy olyat találtál, aki elfogad olyannak, aki vagy. Nem túl gyakori az ilyen.
2017. szept. 21. 09:49
 43/52 anonim ***** válasza:
30%
A valóságban nem igazán van olyan hogy menő csávó. Nekem mint nőnek arra van szüksége hogy érezzem mellettem van egy magabiztos határozott férfi aki foglalkozik velem jol ellehet vele beszélgetni minden nap keres és a lehető legtöbb idejét velem tölti en erre vagyok.
2017. szept. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Ezeket én is tudnám teljesíteni, a magabiztosságtól eltekintve. Nem tudok zsigerből az lenni egyszerűen.
2017. szept. 21. 10:38
 45/52 anonim ***** válasza:
24%
a párom is ezt csinálta most tönkrement a kapcsolatunk. 4 év után. ha nem komoly kapcsolatot akarsz akkor játsz de amúgy nincs értelme a végén cikibb mintha nem játszottad volna meg magad. Én sem voltam egy menő csaj sőt... rájöttem hogy többet érnek a belső értékeim most meg azt mondják nagy az arcom :D az embereknek sosem leszel jó csak magaddal legyél kibekulve az vonzó kisugárzást ad.
2017. szept. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
29%

Már az gond, hogy ezt itt kell megkérdezned.

Figyeld meg a sikeres srácokat, de méginkább ha lenne egy lánybarátod, kérdezd meg tőle, hogy szerinte mi a gond veled.

Egy biztos, változtatnod kell pár dolgon.

2017. szept. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
37%
Lehet hülyén hangzik de meg kell találni a megfelelő párt.Nem egyszerű.Aki előtt nem kell megjátszanod magad.Ha valaki nem érzi magát csúcsnak és nem fullgazdag ne egy pénzéhes szupermodellnek akarjon tetszeni.
2017. szept. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:

Muszáj lenne szerepet játszanom, mert ugyan kinek kellene egy szolid, udvarias, , viszonylag értelmes,szorgalmas férfi? Senkinek.

Na, ez az oka, amiért úgymond vetíteni akarok.

2017. szept. 21. 15:40
 49/52 anonim ***** válasza:
Hát vetíts. De ha rájön a csaj biztos dobva leszel.
2017. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Ha magamat adom, az se jó, ha megjátszom magam, az se.
2017. szept. 22. 10:25
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!