Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak? Miért nem lehet beszélgetni a teremtés koronáival manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes dolgot vettem észre, nem tudom, ti hogyan vagytok vele. Férfiakhoz, nőkhöz egyaránt szól a kérdésem.

Azt vettem észre, hogy több szempont alapján, de szétbonthatóak a férfiak.

Számomra elsődleges szempont, hogy el tudjam tölteni az időt a partneremmel, ami azt hiszem, a beszélgetéssel kezdődik.

Szóval, a férfiak felével egyszerűen nem lehet három tőmondatnál tovább beszélgetni. Sem társkeresőn, sem személyesen. Egyszerűen akár jól néznek ki, akár nem, értelmileg alacsony szinten vannak.

Az a kevés férfi, akivel egy kommunikációs szinten vagyok, szinte biztos, hogy nem tud megfogni.


Létezik olyan férfi, aki értelmes, lehet vele beszélgetni, szórakozni, akire lehet társként tekinteni, ezek mellett mégsem egy nyámnyila anyámasszony-katonája, aki ráadásul csúnya is?


Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok.


Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?


2017. szept. 3. 21:13
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Azért ha kivétel nélkül minden férfival akadozik a társalgás, akkor érdemes elgondolkodnod, hogy te sem vagy az a földreszállt tökéletesség.

Hogy a saját példámból induljak ki: elég széles látókörű vagyok, művészetek, sport, tudomány, politika iránt is érdeklődöm, és azt mondják, egyedi és markáns véleményem van. Szívesen cserélek eszmét másokkal - de ha a beszélgetőpartnerem kb. csak arról tud fecsegni, hogy a Mancika az irodában kettővel több filctollat kapott, mint ő, vagy hogy melyik bioszoliban van akció, akkor valahogy lelohad a lelkesedésem :D

2017. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Írj rám, ha komolyan gondolod.

Szerintem néha többet fogok beszélni, mint te. :P

2017. szept. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
63%

"Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?"


Valószínűleg kapcsolatban ;)

2017. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!