Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak? Miért nem lehet beszélgetni a teremtés koronáival manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes dolgot vettem észre, nem tudom, ti hogyan vagytok vele. Férfiakhoz, nőkhöz egyaránt szól a kérdésem.

Azt vettem észre, hogy több szempont alapján, de szétbonthatóak a férfiak.

Számomra elsődleges szempont, hogy el tudjam tölteni az időt a partneremmel, ami azt hiszem, a beszélgetéssel kezdődik.

Szóval, a férfiak felével egyszerűen nem lehet három tőmondatnál tovább beszélgetni. Sem társkeresőn, sem személyesen. Egyszerűen akár jól néznek ki, akár nem, értelmileg alacsony szinten vannak.

Az a kevés férfi, akivel egy kommunikációs szinten vagyok, szinte biztos, hogy nem tud megfogni.


Létezik olyan férfi, aki értelmes, lehet vele beszélgetni, szórakozni, akire lehet társként tekinteni, ezek mellett mégsem egy nyámnyila anyámasszony-katonája, aki ráadásul csúnya is?


Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok.


Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?


2017. szept. 3. 21:13
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
Erre nehéz mit mondani. Valóban bonyolultabb ennél a leányzó fekvése ahogy mások is írják (tehát ez a probléma mindkét oldalon játszhat), vannak általánosságban észlelhető igen romló tendenciák ezügyben ez tagadhatatlan. Én már középharmincas vagyok így hosszabb ideje űzöm ezt az ismerkedésipart, de mákom lehetett mert olyan nők akadtak horogra (javarészt), akikkel sikerült azonos szinten kommunikálni. Hogy ez szerencse vagy "vonzástörvény" ki tudja... Utóbbi első hallásra hülyeség lehet, de mégiscsak van benne valami. Akivel nem, azzal nem tudtam mit kezdeni, elég fejlett mindkét agyféltekém tehát igényem van a racionalitás alapú interakcióra és az érzelmi/művészi alapúra is egyaránt.
2017. szept. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
97%

#9

Tök jó, hogy olyan férfit hozol ki etalonnak akikből "kevés van" akivel szemben abszolút mértékben elfogult vagy és elvakít a lila köd.

Ennek kb. annyi értelme van mint egy olyan kijelentésnek, hogy "nem fogok többé olyan nőt találni mint az anyám" Persze, hogy nem, van is erre egy mondás. Hibátlan ember meg nincs csak sokan gondolják magukat (is) annak.

2017. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
79%

#9-es, köszke, sikerült megnevettetned! 😂😂

Mekkora koppanás lesz itt pár év múlva... 😂

2017. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
67%
9-es vagyok. Hogy lenne lila köd...... 3 éve együtt vagyunk majdnem minden nap. Ismerem a rossz tulajdonságait meg a jókat is. Bár rosszat nem igen tudok mondani, azért 3 év alatt valamennyire meg ismered az embert. Arról hogy ti irigyek vagytok arról én nem tehetek :)
2017. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 Noblesse Oblige ***** válasza:
67%

Lehet az olyan kevésbé jó nőkkel dumálnak, mint én.


Én nem igazán tapasztalom ezt a jelenséget, pedumig munkám miatt is rá vagyok kényszerülve hogy különböző hátterű ügyfelekkel kommunikáljak, de 1-2 esettől eltekinte mindenkivel jól kijövök és el tudok beszélgetni.


Sosem volt ezzel gondom. Legyen szó párom ismerőseiről vagy egy random emberről a buszon.

2017. szept. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
45%

Nem. Nem a férfiakkal nem lehet 3 mondatnál többet beszélni a tőmondatok miatt, hanem azokkal a szépfiúkkal, akik nem merik kinyitni a szájukat, mert tudják, hogy összeomlik azonnal a macho image amit felépítettek.


Viszont mivel kb szó nélkül is döglenek utánuk a csajok, így felesleges is nekik agyra gyúrni

2017. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
48%

Na, ez egy intelligens válasz volt, kedves 9-es. 😊

Bájos, intelligens kis hölgy lehetsz, legyen igazad, csak az irigység beszél belőlünk. De. A sok-sok mondatodból árad a naivitás és a fiatalkori optimizmus, ne legyen igazam, azt kívánom.


Sikerült megnevettetned, és ezt köszönöm!

Remélem ez bájos optimizmus ragadós... 😊

2017. szept. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
14%
De ha én írnék neked egy 5000 szavas evelet NEM reagálnál rá. Hiteltelen károgás ez a kérdés, semmi több.
2017. szept. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Nem adom fel, csak nem értem, hová torzul még a világ.


Kedves utolsó, hidd el, reagálnék rá!

2017. szept. 3. 22:15
 20/43 anonim ***** válasza:
56%

Velem pl. lehet beszélgetni sok dologról értelmesen is,alapvetően adok magamra,de tudom a nők szerint csúnya vagyok,ez van ilyennek születtem... :/

26/F

2017. szept. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!