Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak? Miért nem lehet beszélgetni a teremtés koronáival manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes dolgot vettem észre, nem tudom, ti hogyan vagytok vele. Férfiakhoz, nőkhöz egyaránt szól a kérdésem.

Azt vettem észre, hogy több szempont alapján, de szétbonthatóak a férfiak.

Számomra elsődleges szempont, hogy el tudjam tölteni az időt a partneremmel, ami azt hiszem, a beszélgetéssel kezdődik.

Szóval, a férfiak felével egyszerűen nem lehet három tőmondatnál tovább beszélgetni. Sem társkeresőn, sem személyesen. Egyszerűen akár jól néznek ki, akár nem, értelmileg alacsony szinten vannak.

Az a kevés férfi, akivel egy kommunikációs szinten vagyok, szinte biztos, hogy nem tud megfogni.


Létezik olyan férfi, aki értelmes, lehet vele beszélgetni, szórakozni, akire lehet társként tekinteni, ezek mellett mégsem egy nyámnyila anyámasszony-katonája, aki ráadásul csúnya is?


Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok.


Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?


2017. szept. 3. 21:13
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Abszolút átérzem, de nagyon sok nőben is az ilyen... Szerintem ez egyszerűen kereslet-kínálat. Ostobának lenni, és nulla energiát befektetni könnyebb. Félmunkát végezni (jó külső-tré belső, jó belső-ápolatlan külső) ugyancsak egyszerűbb, mint az, hogy valaki a toppon akarjon lenni külsőre is, ugyanakkor fejlessze magát belsőre is, és legyen fogalma a világról, mindemellett pedig ember is maradjon. Miért? Mert sok idő, energia, figyelem, folyamatosan kell tartani a szintet, folyamatosan kell igyekezni... Az ember, és minden lény pedig -mint tudjuk- energiaminimumra törekszik. Pontosan annyi energiát akar elhasználni, amennyi a túléléséhez szükséges, és tartalékol, ha nem nehezedik rá nyomás. Legyen ez a nyomás a klasszikus értelemben vett állati szükséglet, a létfenntartáshoz szükséges energia, vagy a fejlődés szükséglete, amit az ember szinte csak és kizárólag magának tud indukálni, magát motiválva. Ezt úgy értem, hogy csak a magával szembeni elvárások tudják sarkallni arra, hogy fejlődni akarjon, és olyanba fektessen energiát, ami nem társadalmi elvárás, mert valljuk be, a társadalom által elvárt szint nincs túl magasan. És arról még nem is beszéltünk, hogy sokaknak ez sem szempont, csak a létfenntartás. Attól függ, milyen a személyiséged, mennyire vagy vevő a külső irányítottságra, és mennyire hangsúlyos a belső.


Sajnos azt kell, hogy mondjam, sok ember úgy van ezzel, hogy "minek?". Én sem akartam mindig ilyen lenni, én sem akartam mindig adni magamra és ennyi energiát és miegymást fektetni magamba kívül-belül, és mégis volt arra is kereslet, sőt, még olyanokat is vonzott ez, akikre azt mondanám, hogy milliószor összeszedettebb nő illett volna hozzájuk helyettem. Aztán valami megváltozott bennem, és a magam felé állított elvárások folyamatosan emelkedtek, ezzel párhuzamosan pedig a mások felé állítottak is. El lehet ítélni emiatt, de úgy gondolom, ha az ember minél többet tud, minél több dolgot ismer, minél többet gondolkodik, annál nagyobb igénye van arra, hogy ezt másokkal megossza, megvitassa, és akaratlanul is csak egy olyan partnerrel érzi jól magát, aki hozza azt a szintet, ami alkalmas erre. A vonzalom megint más, ott valaki vagy tetszik, vagy nem, függetlenül attól, hogy te milyen vagy.


Azt tegyük hozzá, hogy pont azért, mert ritka, hogy egy ember kívül-belül jó (vagy legalábbis okés), sok szép emberből, legyen az férfi vagy nő, nem néznek ki nagy teljesítményt, vagy emberi, belső értéket. Legalábbis én számtalanszor ütköztem ebbe e problémába, hogy egyszerűen nem hittek nekem, nem vették komolyan, amit mondok, stb. Úgy értem, én akartam komoly dolgokról beszélni értelmesen, ők meg gügyögés szintű kommunikációt folytattak velem továbbra is, de volt olyan is, hogy nem akarták nekem elhinni, hogy nem sok partnerem volt, vagy hogy alapvetően életre, de legalábbis hosszútávra tervezek. Egyszerűen nem vették komolyan, és az "igazat" akarták hallani. Hogy azért, mert az ő képességeiket meghaladja, vagy azért, mert az én képességeimet becsülik alá, nem tudom pontosan, de szerintem kicsit mindkettő.


Plusz még hozzátenném azt is, hogy minél többet tudsz letenni az asztalra, minél több dologhoz értesz, és minél több emberrel tudsz beszélgetni, mert valami átfedés van az érdeklődésetekkel (ez a beszélgetés nem biztos, hogy mindkét félnek kielégítő, legalábbis nálam volt már olyan, hogy nagyon jól eldumálgattam egy sráccal, de nem éreztem mégsem, hogy mi "egy világ" vagyunk), és minél többet kihoztál a lehetőségeidhez mérten a külsődből, annál nagyobb rád a "kereslet", a másik szem szemében is, de valamilyen értelemben általánosan is. És ha ez így van, akkor többet válogathatsz. Egy nőt jobban szorítanak a társadalmi elvárások (kurvvázás), de már ez is fellazult. Innentől fogva pedig a személyes értékrendeden és az önuralmadon múlik, hogy kedvedre válogatsz és próbálsz fel bárkit, akit megkaphatsz, vagy sem. Sokan kihasználják ezt a lehetőségüket. De ehhez elég a jó külső is általában. Emiatt nem lekötözhető az ilyen emberek nagy része, emiatt nem hiszik el a kivételekről, hogy képesek elköteleződni és hűségesek maradni, és emiatt találni ilyen emberből nagyon keveset. A többi meg foglalt.:)


21N

2017. szept. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

1) rossz helyen és körökben keresel (ha csak primitív férfiakat látsz)


2) nagyon kevés minden elvárásunknak megfelelő ember van. Jóképű, magas, sportos, intelligens, szociálisan aktív, határozott, kommunikatív ember nagyon, de nagyon kevés van. Könnyű ezekből néhány tulajdonságot hozni, de egyszerre mindet nem. Leegyszerűsítve vannak kevésbé intelligens vagy kifejezetten primitív Adoniszok és csúnya nyámnyila, de intelligens, kommunikatív srácok is. És egy töredéknyi, jóval szükebb halmaz ami az előbbi általánisított két halmaz pozitív tulajdonságainak metszete. De ha nem adod fel, előbb vagy utóbb megtalálhatod, csak minden századik-ezredik férfi fog ezeknek megfelelni. Vagy legalább egy tulajdonságból engedsz.


3) valós hús-vér férfit könnyebben fogsz találni, mint egy elképzelt (nem is túl racionális) ideált

2017. szept. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Értelmes beszélgetésre vágysz de vannak problémák.


Általában a nők nem tudnak másról beszélni (tiszt a kivételnek) hogy, hogy vagy, mi a munkád, család stb. Az ilyen sablonos dolgok. Politikához, társadalomkritikához a legtöbbnek (20 év körül) köze sincs, csak úgy mint a természettudományokhoz.

Ilyen alapon mi az amiből számodra értelmes beszélgetés lesz?


A nőket általában az ilyen szépség dolgok, pletykák érdeklik vagy manapság hogy mekkora buli volt itt meg ott. A férfiakat meg a kocsik, sport és szintén a bulik. Ilyen alapon max a bulikról lehetne beszélni, de az szintén nem értelmes tehát marad a sablon.


Félreértés ne essék nem a nőket bántom, és nem is a férfiakat. Ezt az "igényt" a társadalom szülte.

2017. szept. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Én a nőkkel vagyok hasonlóan. Vagy tök jól elbeszélek vele, de csúnya vagy dagi, vagy jól néz ki, de beképzelt pi©sa. Ha neten ismerkedek, néha belebotlok ilyen csajba, de azok meg a világ másik felén laknak :)

Mellesleg a leírás alapján magamra ismertem(a jóképűség pedig kinek-mi), szóval van ilyen férfi itt-ott elszórtan.

Még férfiként is azt mondom, hogy sok a selejt.


21F

2017. szept. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
56%

"Teremtés koronáival"

Innen tovább se olvastam :D Mindent elárul...

2017. szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
83%

Ezt imádom.


Az egész világ tele van igazi nőkkel, intelligensek, dögösek, tökéletesek, csak mindig a fránya "igazi férfiak" hiányoznak.


Igen, bizonyára így van.

2017. szept. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Az lehet a baj, hogy riasztóan sznob, beképzelt, arrogáns pcsa vagy. Szar dolog, én is ilyen voltam, de aztán előszedtem az elbűvölőbbik énemet, és lejjebb faragtam ebből. Hidd el, a férfiak szeretik a kulturált, tájékozott, értelmes nőket. Csak vonzó módon kell előadni.
2017. szept. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
A nagyon jóképű férfiakkal nem tudok mit kezdeni,nem működik a kommunikáció,de én nem is az ilyeneket keresem.Nálam az a tuti hogy ha az egyéniségébe szeretek bele,ezáltal megszépül idézőjelesen az alany a szememben.
2017. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

Na akkor férfiként én is leírom a tapasztalaltaimat. Anno kollégiumban egy szobában laktam egy sráccal. A dumájával Dunát lehetett rekeszteni, hogy ő addig hány nőt és hogyan. (22 évesen kb. 180 körül járt a szavaival).

Az akkori barátnőjével telefonon néha úgy beszélt, hogy nekem rossz volt hallgatni.

Másik évben albérletbe is együtt mentünk, mert úgy olcsóbban jött ki, de szerencsere fél év után sikerült elkerülni más városba melózni, így eljöttem.

Akkor már másik barátnője volt, s igazából sorba álltak nála a csajok, miután bedobta a megszokott csajozós szövegét: "Szia csúfság!"

Sokszor engem isnki akart oktatni, hogy minek viszem le a szemetet, meg nehogy elmosogassak már, ott van neki az asszony, az majd megcsinálja a kulimunkát. Én akkoriban is főztem magamra, azóta is ellátom magam. Ezt sem nézte jó szemmel, mondta szerezzek nőt, mert ez így nincs rendben, hogy a vászonmunkát én végzem. Ő volt rá pelda, hogy megpofozta a lányt, ha nem volt estére kaja. Itt nekem is elegem lett, és a 3. pofonnál elkaptam a kezét, és mondtam neki, hogy ha még egyszer ezt meglátom, akkor a fogát kiverem. Majdnem egymásnak mentünk, mikor a csaj közbelépett, hogy ne foglalkozzak vele, megérdemli, hisz nem csinált vacsorát.

Itt kicsit elvesztettem a hitemet a nőkkel kapcsolatban.

Én nem várom el, hogy minden este terülj asztalkám legyen, én is megcsinálhaton a vacsorát, nem csak egy nő. A házimunkát meg nem csak hogy meg lehet osztani, hanem meg kell osztani egy jól működő kapcsolatban.

Ő az ágyon döglött minden takarításnál, a lány vitte egyedül az egész háztartást, sőt, mikor kitették a munkahelyéről próbaidő alatt, két hónapig a lány fizette az albérletet, amit teljesen normális dolognak tartott, azon kívül, hogy internetezett meg küldözgette az önéletrajzait, nemm mozdult semerre, hogy munka legyen. Lehet én vagyok a hülye, de mikor én kerúltem hasonló helyzetbe (kitúrtak a munkából másfél év után), nem voktam rest elvállalni alkalmi melót, elmentem kertet és udvart takarítani, igaz, csak napi 10 000 Ft-ot adtak, de az is több volt, mint a semmi, és nem otthon döglöttem, hanem mozogtam is vele. Biztos én vagyok a retardált, de nekem nem büdös a munka, és nem is szégyen szerintem.


Mindenesetre neki minden ujjára jut nő, ráadásul nem a buták (sokuk ugyanúgy egyetemista, a mostni csaj 2 szakot visz egyszerre), és egesz csinos, helyes lányok.

Én meg ezzel a hozzáállássak mindig megyek a Barát zónába.


Szóval... hol is vannak a rendes lányok, akiknek még van tartásuk, és nem néznek le egy magamfajta "parasztot", aki még munka után/mellett meg tudja fognj a kapát/ásót is. :(

2017. szept. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a hibákért, telefonról írtam! :(
2017. szept. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!