Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol vannak az igazi férfiak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az igazi férfiak? Miért nem lehet beszélgetni a teremtés koronáival manapság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy érdekes dolgot vettem észre, nem tudom, ti hogyan vagytok vele. Férfiakhoz, nőkhöz egyaránt szól a kérdésem.

Azt vettem észre, hogy több szempont alapján, de szétbonthatóak a férfiak.

Számomra elsődleges szempont, hogy el tudjam tölteni az időt a partneremmel, ami azt hiszem, a beszélgetéssel kezdődik.

Szóval, a férfiak felével egyszerűen nem lehet három tőmondatnál tovább beszélgetni. Sem társkeresőn, sem személyesen. Egyszerűen akár jól néznek ki, akár nem, értelmileg alacsony szinten vannak.

Az a kevés férfi, akivel egy kommunikációs szinten vagyok, szinte biztos, hogy nem tud megfogni.


Létezik olyan férfi, aki értelmes, lehet vele beszélgetni, szórakozni, akire lehet társként tekinteni, ezek mellett mégsem egy nyámnyila anyámasszony-katonája, aki ráadásul csúnya is?


Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok.


Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?


2017. szept. 3. 21:13
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Létezik hát,csak nem akarok veled beszélgetni.
2017. szept. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 Heart of Darkness ***** válasza:
100%

"Csinos, fiatal lányként bármerre járok, faragatlan, primitív férfiakat látok. "


Velem is ez a helyzet, csak én primitív embereket látok, és nem vagyok lány.



"Hol vannak az értelmes, valamire való, komoly kapcsolatot kereső srácok?"


Én több ilyet is ismerek és még csak nem is keresek, szóval te valamit rosszul csinálsz.

2017. szept. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Ego az itt is van rendesen...
2017. szept. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
82%
Az arrogancia nagyon taszító egy nőben. :D
2017. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
86%
Epp mikor, hol. Én most pl. a WC-n szarok, ha érdekel.
2017. szept. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

A tesztoszteron elnyomja az agyukat, azért nem tudsz velük beszélgetni!:)

Tény h sok férfi nem hozza a minimum elvárásokat, de azt sem szabad, h vmi tökéletes után áhítozol!

2017. szept. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
65%

Jól érzékelted te azt, h azzal tudsz beszélgeni,a ki külsőre nem olyan nagyszám. Na azok lehet okoznak meglepetéseket, nekik muszáj a jobb belsővel kompenzálni, h versenyképesek legyenek az erősebb kutya b...ik versenyben.

Amúgy magyar pasipéldányok elég bonyolultak, vanank akik értelmesek, de érzelmileg zérók. De viszont ha azt nézzük, h ugyanaz az anyák nevelték fel a lányokat meg a férfiakat is, akkor azt jelenti, h mindkettőnek hasonló érelmi életének kell h legyen, amit férfiaknál nem látsz mert elrejtik a nők elől. Hogy miért? Hát, hogy ne tünjenek gyengének.Mert a nők ezt várják el tőlük.

Érdekes, hogy a délamerikai latin fickók tudnak egyszerre macsók meg érzelemsek is lenni.

Magyaroknál érzelmek kimutatása nőies, ezért kényelmetlen nekik latin táncokat is táncolni.

2017. szept. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
26%

Borzasztó sok ellentmondás van ebben az egészben...

Attól mert valaki értelmes és komoly kapcsolatot akar még nem biztos hogy bőbeszédű.

Vannak bőbeszédű emberek, igen, ismerek párat, alig hagyják szóhozjutni az embert. Ha szóhoz is jutsz mellettük, vagy nem érdekli őket amit mondasz, vagy le se szarják és csak a saját igazukat nyomatják.

Engem már úgy nem érdekel ez a dolog ahogy van...

Nem leszek senki szórakoztató központja, nagyon sok nő elvárja ugye hogy a pasi nyomja a rizsát...


Viszont mikor olyan a partner nagyon jól el lehet beszélgetni, mikor oda vissza alapon működik, na ilyen sajnos ritkán van. De nem is baj, legalább nem veszik el a varázsa a dolognak. Legfőképpen hasonló életkörülmények között élő emberek tudnak jól elbeszélgetni én azt vettem észre.

Ami mégjobb mikor szavakból ugyanarra a dologra asszociáltok mindketten. Nem kell a sok rizsa mégis tök jól érzitek magatokat egymás társaságában.


Egyébként pedig tudhatnád a nők mindig beszédesebbek mint a férfiak. Nem hiába az ezt bemutató sok vicc.


Mint mikor a székely ember kint ül az asszonykájával a ház előtt, a nő megkérdezi szeretsz te engem, mert sosem mondod?

Erre a férje egyszer már mondtam.... , ha lesz változás szólok.

Ennyi, ilyenek vagyunk mi férfiak.

2017. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Bárkivel lehet beszélgetni. Életkortól, nemtől és hatertol függetlenül. Az emberek szeretnek beszélni és legjobban szeretik, ha meghallgatják őket. A hiba nálad lehet.
2017. szept. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
87%

konkrétan nem vagytok hajlandóak észrevenni :)

mikor beszélgettem egy nővel és a szemembe nézve feltette a kérdést h szerintem hol vannak a normális pasik... előtted b+.

ugyanez a paliknál is különben, borzasztóan vakok egyesek és kettesek

2017. szept. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!