Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen nehezen megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen nehezen megy az ismerkedés 30 felett?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok, szerintem elég jól nézek ki külsőre, jól tartom magam, lakásom, kocsim van...stb.

Mégis átlagban 10-ből 9 huszonéves nő visszautasít egy pedig pénzre megy.

Maradnának még a lestrapált 30-asok akik vagy házasok, vagy kapcsolatban vannak, vagy gyerekük van, vagy rondák. Egyáltalán nem jönnek be.

Nem értem én ezt, miért ilyen nehéz az csajozás, huszonéves koromban mindig voltak barátnőim, mostanában meg valahogy nem jön össze semmi...



2017. szept. 18. 20:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%
Én is 37 éves vagyok. Az a lestrapált, gyerekes fajta. Érdekes, nekem nem megy nehezen az ismerkedés a huszonéves pasikkal. Feszes husika, jó állóképesség, semmi kötöttség. ;)
2017. szept. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
#1 Nincs ebben semmi érdekes. Te nő vagy, a kérdező pedig férfi.
2017. szept. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
Nem vagyok biztos benne, hogy az 1-es nő. Milyen 30-as nő nevezi a pasikat husinak meg mondja magára hogy lestrapált gyerek?
2017. szept. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ha lehúzod a nálad 7 évvel fiatalabbakat is csak úgy egy kalap alatt, akkor magadra vess.


egyébként az én barátom is fiatalabb nálam. esetleg cseréld le a szemüveged.

2017. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"37 éves vagyok"

"Mégis átlagban 10-ből 9 huszonéves nő visszautasít"


Még jó h visszautasít kb apja lehetnél.

Keresgélj inkább a 30-as korosztályban.

2017. szept. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert nem vagyok lestrapált, sem házas, most nincs kapcsolatom sem, gyerekek száma nulla, és a visszajelzések alapján ronda sem vagyok.

32n

2017. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Mi az, hogy az apja lehetnék?

10-15 év korkülönbség egyáltalán nem kéne, hogy számítson.

Tiszta hülyék a nők, midig csak a külsőt nézik, már elegem van belőlük.

2017. szept. 18. 21:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Másnak is. Tèma lezár.
2017. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Mert te nem a külsőt nézed??? Itt írod hogy a 30-asok lestrapáltak meg rondák, aztán meg fel vagy háborodva hogy a fiatal 20-as csajoknak nem kell egy vén fa*. Jézusom de gáz vagy...és amúgy de, 10-15 év sok. Mert bőven 40 felett leszel mire eljutnál egy most fiatal lánnyal a gyerekvállalásig (a legtöbb nő szeretne gyereket). Már bocsi de egy vénembertől senki nem akar szülni. Lehet tudsz gyereket nemzeni de a spermáid már szar minőségűek, nem olyan géneket örökítesz át mint egy 30 éves férfi. 24/L
2017. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:D kva jó ez a vita!
2017. szept. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!