Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak is ilyen nehezen megy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen nehezen megy az ismerkedés 30 felett?

Figyelt kérdés

37 éves vagyok, szerintem elég jól nézek ki külsőre, jól tartom magam, lakásom, kocsim van...stb.

Mégis átlagban 10-ből 9 huszonéves nő visszautasít egy pedig pénzre megy.

Maradnának még a lestrapált 30-asok akik vagy házasok, vagy kapcsolatban vannak, vagy gyerekük van, vagy rondák. Egyáltalán nem jönnek be.

Nem értem én ezt, miért ilyen nehéz az csajozás, huszonéves koromban mindig voltak barátnőim, mostanában meg valahogy nem jön össze semmi...



2017. szept. 18. 20:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kedves, hogy így általánosítasz és beskatulyázol egy korosztályt: "lestrapált 30-asok akik vagy házasok, vagy kapcsolatban vannak, vagy gyerekük van, vagy rondák."


Azonkívül, hogy harmincas nő vagyok, egyik sem igaz rám.


Szerintem nem a megfelelő körökben mozogsz, de sok sikert neked!

2017. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Mi az, hogy az apja lehetnék? "


A magyar nyelv szabályai szerint ez azt jelenti h túl öreg vagy hozzá. Ha meg eleged van a nőkből. Ahogy már mondták téma lezár.


Na Viszlát.

2017. szept. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
HaHa:) Rossz helyen nézelődsz ha a 30-asok közül csak lestrapáltat látsz. Neked ez jutott.
2017. szept. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
60%

Emberileg túl nagy hiányosságaid vannak. Apám, 50, kövér, és emberi kapcsolatok terén mint egy bölcsis, még is 20-40 akármikor be tud csajozni egy héten belül ha akar és ezt már több mint 30 éve csinája.

Ha én lennék nő, pofán se röhögném. Nos... nos hát te...


Babazsúúr.

2017. szept. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon felszinesen keresgélsz

Szép,csinos nem gyerekes Nő kell neked,aki jól keress,de ők már régen elkeltek már másé

Ezért maradnak a csúnyák,szegények,lestrapált

ha nem elég neked ez a kategória egyedül maradsz lehet

2017. szept. 19. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
0%
31 évesen 16-17 évesek is megvannak simán. Meg fölfele bármi. Gyakorolni kell és nem nyafogni. Ennyi idősen mint egy ovis....
2017. szept. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

10-15 év korkülönbség egyáltalán nem kéne, hogy számítson.


Azért ebben az életszakaszban 10 év feletti korkülönbség igenis számít. Te majdnem 40 évesen sok vagy egy alig huszonéveshez. Bár, a válaszaid alapján agyilag nem igazán.

2017. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

1.

te nő vagy.

te lehetsz igénytelen és lehet 6 gyereked, akkor is lesz kivel kufircolnod.

2017. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!