Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Miért teszitek ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért teszitek ezt?

Figyelt kérdés

Neten elkezdetek levelezni valakivel (mondjuk itt), szépen alakul a dolog, érdekesnek tartod a férfit, amit ki is nyilvánítasz felé. Nagyon korrekt a nő, a férfi is, semmi számonkérés, hogy mikor ír már vissza a másik.


Ennek ellenére konkrétan úgy érzem, szívat azzal, hogy várakoztat a válaszával. Tudom, hogy sokat dolgozik, de este már otthon van, mert nem eljárós típus, introvertált. Napközben egyáltalán nincs időnk levelezni, ezért azt gondolnám, az otthoni dolgai elintézése után feljönne, hogy váltsunk pár levelet. Aztán pár óra múlva folytatja a korábban elküldött fél levelet, és indokokat is sorol fel, hogy miért nem tudott eddig írni. Kezd kicsit felmenni bennem a pumpa, mert azt érzem, hogy én a sor végén vagyok. Persze nem járunk, még nem beszélünk régóta, nem is taliztunk, de ez akkor is frusztráló, mert nagyon egy húron pendülünk.

Évek óta normálisan próbálok ismerkedni és minél korrektebb vagyok, annál nagyobb szívások érnek. Tényleg nem vagyok az a nyomulós, ráakaszkodó típus. Hagyok teret.

Mit tegyek, hogy megőrizzem a hitemet és a bizalmamat, hogy ne legyek én is olyan rinyagép, mint sokan mások itt? Tudni kell, hogy nem surun érdeklődnek felém a nők, voltak már barátnők, de kb. nehéz szülés árán hoz össze a sors pusztán csak egy lehetőséget is az ismerkedésre, ellenére, hogy én tényleg mindent megteszek/megtennék a sikerért. Ezért kezelem nehezen, ha már megint semmi eredménye nem lesz. Tele van a bakancsom azzal, hogy az igaz férfiakat szénné szívatjátok. Miért érdemlem ezt?


2017. okt. 5. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos én is nehezen veszem rá magam néha az írásra még akkor is ha esetleg érdekel az illető. Hangulat kell hozzá az meg nem mindig van. Másabb itt irkálni, tét nélkül, mint amikor tudod, hogy illene már válaszolnod, csak éppen se kedv, se idő, se ihlet.
2017. okt. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
90%

Én is ilyen csaj vagyok. Ha egy lány így viselkedik a válasz egyértelmű: nem érdekled. Tudom, hogy most nagyon utálni fogtok én is utálom magam emiatt, de igen ez unaloműzés és lelkiszemetesláda téma.

Sok ilyen pasi volt...nem nagyon vannak barátaim és ha az ember magányos muszáj valakivel beszélnie néha, és jól esik ha valaki érdeklődik. Csak az már más téma hogy fel akar szedni. :( Lehet megkövezni! 21l

2017. okt. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Látom, jöttek a "szemét nős" válaszok, de szerintem ezt te nem kezeled a helyén. ő a levelező partnered, nem a baratnőd. ír, ha kedve, ideje van.

"Nagyon korrekt a nő, a férfi is, semmi számonkérés, hogy mikor ír már vissza a másik."

Pont így kéne kezelned ezt. de nem ezt teszed... ha így lenne nem sértődnél meg, hogy később ír, mint te várod.

2017. okt. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert a valóságban ez a levelezés veled nem érdekli.
2017. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt idegen vagy, te nem kérheted számon. Másrészt tényleg miért várod, hogy úgy lelkesedjen, mintha járnátok? Még csak nem is találkoztatok. Harmadrészt én pl hosszú leveleket írok, és nem nagyon van egyben annyi időm, hogy kimerítően írjak. Mondjuk én nem is magyarázkodom senkinek.
2017. okt. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
95%

De te pont, hogy számon kéred, meg idegbetegeskedsz, ha nem ír azonnal.


Hát, bocs, én sem írok rögtön, nem az az eső, ha hazaérek, hogy pötyögjek, hanem

- kaja

- zuhany

- olvasás, zene és majd x idő szieszta UTÁN már írkálok szívesen

- vagy elmegyek valahová


Jó lenne, ha kezdenél magaddal valamit, mert NEM a párod, hogy viszkető seggel várd, hogy írjál már... mellesleg akkor SEM várhatnál el ilyet.

2017. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hát, sok feladat van azért az életben, amit az ember elvégez, utána kifújja magát. Ha annyira akarná a kapcsolatot, akkor már meglett volna a találka is. Van ott valami a háttérben. Biztos, hogy kedvel, ha érzed ezt, meg mondta is, de van ott valami a háttérben. Ha minden oké lenne, már a nyakadban ugrálna...ÉLŐBEN!!
2017. okt. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!