Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A emberek miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A emberek miért választanak ocsmány párt maguknak (~95%-ban)?

Figyelt kérdés

Nem a celebekre, vagy a lecsúszott emberekre gondolok, hanem az átlagemberekre.


Azt látom, hogy szembe jön velem 1-1 pár, és tuti, hogy vagy a nő, vagy a férfi ronda (ha nem is ronda, de minimum "valami nagyon nem oké"). De nem ám "sok" ilyen eset van, hanem egyenesen majdnem mind.


Saját tapasztalat dettó...

Ami aggaszt, hogy a nem-szép hapsijaimmal (3 volt eddig) működött minden (kommunikáció, szex, ízlés - kivéve, hogy ugye egy csúnyácska ember mellett hamar meglátod az összes többi szépet - NEM megcsalásra gondolok, csak látásra!), míg a jól kinéző párjaim (3 volt) szakítottak velem 2 hónap után, és csúnyább nőkkel jöttek össze (bocs, az egyiknek most szép a nője, bár azzal a pasival én szakítottam anno, és sok hónap után).


De nem én vagyok az egyetlen, aki így látja. Más emberekkel is beszélgettem már (persze a pasijaim említése nélkül), és ők is mind ezt látták - férfiak és nők egyaránt. Feltételezem, van ennek tudományos oldala. (Lehet azt kellene elolvasnom valahol...) :D



2017. okt. 8. 14:38
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Egy valamit elfelejtettem:


Töltsél már fel magadról légyszi egy fotót, csak hogy tudjuk hogy milyen külsővel rendelkező egyén ítéli meg és ocsmányozza le a másikat.

2017. okt. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint te is foglalt vagy, ha jól sejtem. Csak te belsőre vagy épp hányadékronda. Vagy hülye. Vagy mindkettő.


Elárulok egy titkot: ízlésekről nem éri meg vitázni. Neki lehet, hogy az tetszik, mindenesetre okkal van mellette, olyan okkal, amihez egy idegennek (neked) semmi köze. Engem is hurrogtak le, hogy miért pont ő, miért ilyen rondával jövök össze... Nagyon rosszul esett, főleg, hogy ő is hallotta... Én meg szerettem azt a fiút, és nem győztem neki bizonygatni, hogy mennyire tetszik és mennyire mása a véleményem.


A magatokfajták szerintem jobban tennék, ha elkussolnának a fenébe és a saját életükkel foglalkoznának, nem más örömén keresnének fogást.

2017. okt. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam elmagyarázom de annyira borzasztóan buta vagy hogy nem érdemelsz szót.Gondolom sorra azért hagynak el mert látják mennyire sötét vagy.
2017. okt. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi a szép v az ocsmány ? Totál szubjektív.

De csak szólók h nekem volt pl olyan ismerősöm aki mint nő nagyon jól néz ki.


De személyiségre minden pasija 3 hónap után max otthagyta a f....ba mer kibírhatatlan volt. Állandóan hisztizett, meg dührohamai voltak....

2017. okt. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ronda vagy, de a lelked biztos az:D
2017. okt. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Jézusom! Amikor megláttam a kérdést, már felszaladt a szemöldököm, de a leírástól szó szerint lefagytam. Nem vagyok bölcs, tini lévén talán nincs is helyem itt, a felnőtt párkapcsolatokban, de ez annyira hihetetlen, muszáj reagálnom.

Először is egy kérdés. Most ne hozzuk fel a felszínességet, csak vizsgáljuk meg. Magad is felhoztad az ízlés kifejezést - ez azt jelenti, hogy minden ember egyedi látásmóddal, értékrenddel, stb. rendelkezik. Gondolj egy barátnődre. Volt már olyan, hogy neked tetszett egy pasi, ő viszont kapásból nem helyesnek titulálta? Gondolom, igen. A vonások, az alkat, mind - mind ízlés kérdés. Ami neked ronda, másnak szép. Ami másnak gyönyörű, te átsiklasz felette. Arról nem is beszélve, hogy az egymást szerető emberek jobban ismerik egymást, felfedezték azokat a pontokat, amik kifejezetten vonzóak a másikban. Igen, mert minden emberen van ilyen.

Vannak nyilván végletek, amikor egy ember tényleg, objektíven visszataszító alkattal rendelkezik, de könyörgöm... Itt jön képbe az, ami a felszín alatt rejtőzik.

Mondd, az a három "nem szép - hapsid"... Ők milyenek voltak? Egyáltalán nem is tetszettek külsőre, vagy csak mások szerint néztek ki rosszul? Mi vonzott bennük?

Kicsit nehéz így véleményt kifejteni, mivel szinte az összest kérdést meg is válaszoltad magadnak. Azt szeretted, hogy jó velük együtt lenni, beszélgetni. A lelki világuk megfogot ( bár mondjuk belőled kinézném, hogy valami más miatt kötöttél ki melletük, de mindegy, inkább hagyjuk ezt). És itt el is érkeztünk a felszínesség fogalmához. Nyilván, ahhoz, hogy beleszeress egy emberbe, észre kell venni külsőleg is, de számtalan olyan eset van, amelyben a felek ismerettségük után jóval közelednek egymás felé. Egy tehetség, egy varázslatos humor, egy szép szem ... Minden számíthat. Vagy egy jö pasi esetében, a bunkó, bántó stílus egyenesen undorító tud lenni.


És neked, aki a saját volt - szerelmeid (vagy csak szexpartereid) mondod rondának... Tényleg nem értem mi a problémád. Mit zavar, hogy ki kit szeret? Inkább örülhetnél, hogy nem mindenki olyan felszínes, mint te. Mondjuk eleve nem értem, hogy lehet valakit úgy szeretni, hogy közben "könnyebben észre veszed a szebbeket". Én, átlag emberként - hiába számít az emberek belseje is - azért nem jönnék össze olyannal, akit egyenesen rondának gondolok. Azon van a hangsúly, hogy gondolok, mert simán meg tudom érteni, hogy aki számomra " ocsmány", másnak vonzó.


Btw, el ne felejtsem megkérdezni: mégis mi volt a célod ezzel az egésszel? Vagy szerinted mi lenne a meholdás erre? A világot két csoportra kéne osztani, rondákra, és szépekre, akik nem járhatnak egymással? Vagy véleményed szerint GÁZ szépként egy nem kimondottan gyönyörű pasit szeretni? Áhh... Inkább nem is töröm magam ezzel, mert úgyis ki fogsz oktatni, ahogyan az elsőkkel is tetted. Azért remélem, hogy egyszer - nem most, miattam, hanem valamikor, egy általad szeretett ember miatt - megérted, mennyire borzalmas gondolkodásra enged következtetni ez a kérdésed. Legyen szép napod.

2017. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
te se vagy szebb.. (valószínűleg, nem vagy az) csak magad szebbnek látod.. mivel minden nap nézed magad a tükörben 5-10-15 percet és megszokod magad, elfogadod. idővel pedig szépnek látod.. ennyi. nem kell ezt túlragozni. :D
2018. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!