Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A emberek miért választanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A emberek miért választanak ocsmány párt maguknak (~95%-ban)?

Figyelt kérdés

Nem a celebekre, vagy a lecsúszott emberekre gondolok, hanem az átlagemberekre.


Azt látom, hogy szembe jön velem 1-1 pár, és tuti, hogy vagy a nő, vagy a férfi ronda (ha nem is ronda, de minimum "valami nagyon nem oké"). De nem ám "sok" ilyen eset van, hanem egyenesen majdnem mind.


Saját tapasztalat dettó...

Ami aggaszt, hogy a nem-szép hapsijaimmal (3 volt eddig) működött minden (kommunikáció, szex, ízlés - kivéve, hogy ugye egy csúnyácska ember mellett hamar meglátod az összes többi szépet - NEM megcsalásra gondolok, csak látásra!), míg a jól kinéző párjaim (3 volt) szakítottak velem 2 hónap után, és csúnyább nőkkel jöttek össze (bocs, az egyiknek most szép a nője, bár azzal a pasival én szakítottam anno, és sok hónap után).


De nem én vagyok az egyetlen, aki így látja. Más emberekkel is beszélgettem már (persze a pasijaim említése nélkül), és ők is mind ezt látták - férfiak és nők egyaránt. Feltételezem, van ennek tudományos oldala. (Lehet azt kellene elolvasnom valahol...) :D



2017. okt. 8. 14:38
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, az ami neked ronda, az másnak lehet szép és fordítva.

Kinek mi a szép, és kinek mi a ronda? Ízlések és pofonok.


Jó lenne ha nem magadból és saját tapasztalatodból indulnál ki, mert nem te vagy a mérce.


Párommal mi mind a ketten helyesek vagyunk. Párom szokta mondani, hogy mennyi pasi néz meg engem, mikor alakra tapadós ruhát veszek fel.

2017. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%
Ez az ámokfutás már csak azért is bukik, mert a saját nemed tagjait nem tudod jól megítélni, hogy melyikük szép az ellenkező nemnek és melyikük nem (kivéve szélsőséges példák). És mivel mindenki más, ezért elég tág a "szép" és a "csúnya" fogalma.
2017. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A többség ronda. Én is. Sztem te is. Én mondjuk Hollywood-i mércével nézem, hogy ha valaki lehet olyan, miért nem olyan.
2017. okt. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
73%
Az nem jutott eszedbe, hogy mindenkinek más az ízlése? Egy sráchaverommal gyakran vitázunk lányokról, aki szerinte szexi meg szép, az szerintem női szemmel vagy ronda vagy maximum átlagos. De ugyanígy bárkit meg lehetne kérdezni bárkiről, eltérő véleményeket kapnál. Nem kell túlmisztifikálni, a kapcsolaton belüli viselkedés egyáltalán nem a külsőn múlik, egyszerűen mindenkiben talál valaki valami számára vonzót.
2017. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

"Feltételezem, van ennek tudományos oldala. (Lehet azt kellene elolvasnom valahol...) "


Inkább ne tedd, mert a % fogalmát sem tudod értelmezni.

2017. okt. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Volt az Office-ban egy rész, mikor azt próbálták eldönteni, hogy Hillary Swank jó nő-e. Fele szerint ronda, másik fele szerint dögös volt. Jött Michael, és rávágta, hogy "she's hoot".


Ez jutott eszembe erről a kérdésről. Meg az is, hogy hülye vagy, kérdező.

2017. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát kedves kérdező elég felszínes vagy,de remélem tudod hogy másnak te vagy ronda :D
2017. okt. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy neked nem tetszenek, ők még tetszhetnek úgy egymásnak. Tudod, ízlések és pofonok különbözők.
2017. okt. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
53%
Mekkora felszínes k... hölgy vagy te :)
2017. okt. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Trigger és Beck ún. kognitív torzítások listáján szerepel 10 tünet. Te ezen mintegy 60%-ot értél el! Gratulálok. Ma volt már egy eszmefuttatás arról, h a kérdésfeltevő utálja a keresztényeket, az indoklásában és következtetésekben (nevezzük inkább megokolásnak) pedig a kérdező butaságot butaságra halmozott.


Holtversenyben vagy vele. Ha kirúgják, esélyes leszel a nap pszichológiai esete címre. Szeretnéd megkapni a címet?

2017. okt. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!