Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja itt sok alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt sok alacsony és nagyon kövér férfi hogy nem lehet majd párja amikor a szeretet nem magasság és testsúly függvénye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
63%
Lehet, hogy a szeretet nem magasság és testsúly függvénye, a szerelem viszont nagyon is az, legalábbis a nőknél.
2017. okt. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:

"szeretet nem magasság és testsúly függvénye"

Igen, de viszont van egy fajta vonzódási alap aminek meg kell felelni. Általában egyes srácok azért kerülnek be "barát zónába" mert minden jó velük, de egyszerűen a nő nem tud szexuálisan vonzódni irántuk, nem érez igazi vonzódást, szerelmet. Szeretetet érezhet ez nem feltétlen szerelemnek kell lennie, de viszont sajnos el kell keserítsek sok embert, valamilyen szinten számít a külső!

Persze vannak kivételek amikor a kövér külső nem hátrány mert van akinek ez jön be jobban. Most akár hiszitek, akár nem, nekem mindig is a duci, telt lányok jöttek be, igaz a volt barátnőm elég kövér volt, 110 kiló volt 170 cm magasságával, de annyira csinosan tudott öltözködni, annyira szép arca volt, és annyira eloszlott rajta szinte hogy szó szerint tudtam utána vonzódni!

Van olyan nő ismerősöm aki csak a hasára meg a mellére hízott, meg a vállain látszik hogy van jócskán felesleg, viszont nagyon szép formás lábai vannak, nagyon szép arca, gyönyörű mosolya, és én mondom nagyon buktak rá a pasik.

Persze a jelenlegi barátnőm sportos alkatú, és nem hazudni akarok, de őt amikor megismertem nem keltett bennem igazán vonzalmat mint nő, nem tudtam rá úgy vonzódni, egyszerűen jóba lettünk, haverok lettünk, 2 évig voltunk nagyon jó barátok amikor még együtt voltam az ex barátnőmmel, de amikor szakított velem nagyon más dolog miatt akkor én depressziós lettem, 16 évesen amit lefogytam 35 kilót azt majdnem mind visszahíztam annyira magamba fordultam. A barátnőm amikor még csak egy nagyon jó barátom volt, egyedül rá számíthattam, ő volt mellette, igaz akkor 2 hónapig külföldön volt akkor híztam nagyon sokat hirtelen szinte... de amikor hazajött ő volt az aki szó szerint kirántott az ágyból, mert a munkahelyemen kívül nem jártam el sehova, még motorozni sem mentem amikor jó idő volt, és akkor volt hogy ő kirántott engem a külvilágba hogy végre szedjem már össze magam. Ő rábeszélt hogy mozogjak újra, rávett hogy figyeljek oda a kajálásra, és törődött velem, mellettem volt, bemutatott azoknak az embereknek akik jelenleg már a barátaim, aztán mivel így egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyszerűen belé szerettem és nem csak szeretetből, hanem szerelemből is. Ebből adódott hogy elfogadtam milyen, megszerettem, tudtam hozzá vonzódni, és van ilyen is hogy nem azonnal de lehet vonzódni egy külsőhöz ha eleinte nem is jött be, de később bejöhet. Tehát nem feltétlen kell arra gondolni hogy egy kövér ember külsőjét nem szeretik meg soha, de megeshet ez is, de megeshet az is hogy előbb utóbb megfogják szeretni.

2017. okt. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%

Azért, mert a legtöbben jól gondolják. Az ilyen emberek általában tele vannak komplexusokkal, ami nagyon megnehezíti a párkeresést. Én 165cm vagyok és én is azt hittem, hogy örökké egyedül maradok emiatt, az ismerkedéshez is így álltam hozzá. Ha egy lánnyal alakult valami, akkor azt én leromboltam, mert nem tartottam magam alkalmasnak egy kapcsolatra. Aztán két év kemény munkával kimásztam a depresszióból, a szociális fóbiáimból, megtanultam kommunikálni az emberekkel és ennek hatására önbizalmat is szereztem. Ezután normálisan álltam az ismerkedéshez és így barátnőm is lett.

Szóval nem maguk a testi adottságok a legnagyobb gátló tényezők, hanem az ezek hatására kialukoló pszichológiai problémák.

2017. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
24 vagyok. Eddig kb. 2 tucat csajjal próbáltam komolyabb viszonyt kialakítani, de közülük csak 2-vel jött össze egy pár hónapos kapcsolat. A többi a szemembe vágta, hogy alacsony vagyok (170) és nem vagyok vonzó számukra. Valaki polkorrektebb módon, valaki meg egészen bicskanyitogató stílusban. A barátnőimet rendszerint tejben-mézben fürdettem és addig működött a cukormázas "láv", amíg komolyabb kapcsolatra nem törekedtem (értsd: mérsékelni a pénzszórást és őszintébb kapcsolatra vágyni). Egyből lelépett mindkettő egy +180-as szépfiúval pedig arcra én is átlag felett vagyok. Ennyit arról, hogy mennyit számít egy párkapcsolatban a pénz és mennyit a magasság.
2017. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
14# Hat bocs, de ha megszoknak valamit az elejen, azt “kotelesseged” az egesz kapcsolat alatt nyujtani, ez nem csak penzre de viselkedesre is vonatkozik. En is leleptem volna, ha atversz, fuggetlenul attol, hogy boven van penzem a sajat szorakozasomra.
2017. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
47%

Mert a legkönnyebb kifogást keresni és felmentést, hogy ne kelljen kimozdulni a komfortzónájukból.

Meggyőződésem, hogy a legtöbb esetben nem a centik és a kilók a valódi ok, hanem az a negatívság és frusztráció amit sugároznak kifele a környezetükbe. Egy rakat alacsony és kövér férfi mászkál barátnővel. Ők nem a 4 fal között várták, hogy becsöngessen egy lány. Meg se adják maguknak az esélyt.

Ráadásul a nők sokszor kezdeményezőbbek és rámenősebbek. De minek menjen oda egy sráchoz akinek az arcára van írva a komplexusa és világutálata? Abban mi a vonzó vagy érdeklődést felkeltő?

175 centi vagyok és az alacsonyságom nem jelentett problémát a lányoknak. Még a magasabb nők is sokszor kezdeményeznek, pedig még félénk is vagyok - ez is csak egy itt, a gyakorin terjesztett marhaság, ha az ember szét néz, akkor látja, hogy VANNAK alacsony, kövér, szemüveges, stb férfiaknak is párjuk. Igazából ez a legnagyobb különbség, hogy mennyire pozitív vagy negatív valaki.

2017. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

#16: "175 centi vagyok és az alacsonyságom nem jelentett problémát a lányoknak"

---

Öregem, te minden vagy csak alacsony nem. A 175 cm totál átlagos férfi magasság. Aki alacsony az pl. én vagyok a 170 centimmel meg aki még tőlem is kisebb.

(14-es kommentelő voltam)

Ja és nem tudom minek kellett lepontozni. Nem vertem át a barátnőimet csak szembesítettem őket, hogy többre vágyok, mint egy mozgó ATM-nek lenni. Amúgy ki az a pasi, aki a kapcsolat elején ne kedveskedne a barátnőjének? Aki nem a pénzre hajt az felfogja, hogy hosszú távon nem kell szórni a pénzt.

2017. okt. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Nagy különbség ha egy pasi 170 vagy 175.

Nekem mindegy végül is ha értelmes akkor nem zavar a magasság, illetve a magasság zavar, az alacsonyság nem.

2017. okt. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
175 cm az az alsó határ, ahonnan férfinak számítasz a nők szemében.
2017. okt. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
67%

Üvölt rólatok a kisebbségi komplexus, frusztráltság és töketlenség. Nem gondolhatod komolyan, hogy az a nyomorult 5 centi az igazi különbség - ez kb egy vastagabb talpú cipő és frizura.

Menj ki a világba és látni fogod, hogy 170 centis férfiaknak is VAN párja. Ez csak a fejedben létetik, de itt nagyon. Vagy maradj a konfortzónádban, pontozz csak le és magányos halálodig ismételgesd mantraként, hogy azért nincs nőd, mert nem nőttél még 3 centit. Hibáztas a génjeidet, hibáztasd a nőket és hibáztassad a magasabb férfiakat. Szánalmas ez az önsajnáltatás, és EZ az amitől nem férfi vagy, EZ irritálja, TASZÍTJA a nőket. Vagy szedd össze magad.

2017. okt. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!