Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja itt sok alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt sok alacsony és nagyon kövér férfi hogy nem lehet majd párja amikor a szeretet nem magasság és testsúly függvénye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:19
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

30#

Te komolyan azt hiszed, hogy érdekel a hozzad hasonló nyomoroncok sorsa? Én már rég nem azért írom le a történetemet, hogy segítsek a magadfajtán, mert tudom, hogy rajtatok nem lehet. Te szépen elhempergőzöl a kis dagonyádban, elégedett vagy az életeddel (legalábbis nem zavar annyira, hogy változtass rajta). Néha felkel benned a tenni akarás, de ez kimerül abban, hogy feljössz ide köpködni, fortyogsz egy kicsit aztán álomba sírod magad. Én azt vallom, hogy azokon az embereken kell segíteni, akik akarják, hogy segítsenek rajtuk és meg is érdemlik a segítséget. Te nem is akarod, a segítséget és nem is érdemled meg. Szóval nyugodj meg szépen és fogadd el, hogy te ezt az életet választottad magadnak és ne rontsd itt a levegőt

2017. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem mai kérdés, de még a nyáron akkora sokk-hatás ért, ami a párkapcsolati témához kapcsolódik, hogy muszáj leírnom! :D

Utaztam a vonaton, és egy nagyon szép 30 körüli hölgy is fent volt. A bőre olyan volt, mintha egy Dove-reklámból lépett volna elő, karcsú testalkat, komoly arc, szóval az a "nagyon de nagyon NŐ" kategória. Meg is próbáltam vele felvenni a szemkontaktust, nulla eredménnyel. :D

Na, a végállomáson várta a barátja. Olyan 175-180 centi körüli, félhosszú, enyhén zsíros hajú, görbe tartású, nagyorrú, vasággyal együtt max. 65 kilós pali, átlagos ruhákban. ÉS MEGÖLELTE, látszott, hogy nagyon örül neki a hölgy. Nem szép dolog, de kétszer visszanéztem rájuk, hogy biztos jól láttam-e. Igen, mert kézenfogva mentek tovább.

Nyilván az ilyesmi nem feltétlenül gyakori, de TÉNYLEG összejöhet előnytelen külsővel is párkapcsolat akár egy nagyon szép nővel is. :)

2018. jan. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!