Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolja itt sok alacson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolja itt sok alacsony és nagyon kövér férfi hogy nem lehet majd párja amikor a szeretet nem magasság és testsúly függvénye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 19:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
50%

"Menj ki a világba és látni fogod, hogy 170 centis férfiaknak is VAN párja."

Melyik világban, melyik bolygón? Mert biztosan nem itt a Földön. Esetleg annak lehet 170 centisen nője, aki bitang jóképű vagy tele van pénzzel, másnak nem.

2017. okt. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

Biztos voltam benne, hogy ezt fogja írni.

Gondolom a 13-as válaszomról is azt gondolja, hogy szín tiszta hazugság. Az meg sem fordul a fejében, hogy egy férfi a belső tulajdonságaitól is lehet férfi (sőt, sokkal inkább attól lesz az).

Na mindegy, ha ő inkább választja a magányt és a gyötrődést a boldogság helyett, akkor én nem fogok vitatkozni vele.

2017. okt. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Messziről jött ember azt mond, amit akar, pláne egy névtelen fórumon. Én a saját szememnek jobban hiszek, mint ismeretlen embereknek, márpedig a saját szememmel azt látom, hogy aki jól néz ki, annak van nője, aki nem néz ki jól, annak meg nincs. Nem hiszem, hogy véletlen lenne.
2017. okt. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
58%
További jó szórakozást a magányos, nyomorult vegetálásodhoz. Ha te ezt az életet választottad akkor én nem szólok bele
2017. okt. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
30%
Nem én választottam, a genetika választotta számomra.
2017. okt. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Jaj hogy hiányoztál 40%-os :D volt olyan időszak mikor akaratlanul is használtam ezt a messziről jött ember azt mond amit akar fordulatot olyan sokszor láttalak olvastam itt :D Jó tudni hogy még meg vagy.
2017. okt. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
63%
Genetikailag vagy egy komplexusos lúzer...
2017. okt. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem az, a párom is alacsonyabb nálam, de pl. a kövérség abszolút kizáró ok - ahogy sok másik ebernek.


Mert nincs kedvem lemondani a mozgásról, öt emberre főzni (mert sok kövér irdatlan mennyiségeket felzabál), és végignézni, ahogy a halálba kajálja magát, meg hallgatni a rinyálást a nehézlégzésről és szívszúrásról meg a fájó ízületekről.


Emellett esztétikailag is visszataszítóak, izzadnak (jobban, mint sportos társaik), lóg a zsír, ahogy mennek... van kövér ismerősöm és nem véletlenül nincs párja.


Alacsony férfiismerőseimnek viszont van - kivéve egyet, de ő alapból töketlen.

2017. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

7-es, a kövér emberek 98%-a azért kövér, mert zabál!


Persze, rá lehet fogni kamuhormonokra, meg hasonló hülyeségekre, de nekem ne mondja senki, hogy az aki 3x szed a pörköltből, vagy megeszik négy adag ételt ebédre, az a "betegsége" miatt hízik el.


Mellesleg a hormonális eredetű elhízásra létezik gyógyszer, emellé diéta és mozgás.

2017. okt. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy jót akartok a kérdezőnek, és az önbizalmát szeretnétek tuningolni, azért találtok ki sztorikat alacsony férfiakról, akik sikeresek a nőknél. Viszont az igazság, még ha fáj is, jobb, mint a hazugság, mert utóbbinak csak további csalódás az eredménye.
2017. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!