Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
82%

"Nőket semmiképp ne kérdezz ilyenekről.

Itt gyakorin állandóan olyan férfi után nyavalyognak aki hasonló tulajdonságokkal rendelkezik mint te" Olvasd már vissza, hogy a mai nap ezzel a kérdéssel együtt mennyivel több férfi tett fel ilyen "nyavalygós" kérdést, mint nő...

2017. okt. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
61%

Ennyi alapján lehetetlen megmondani.

Kb pont az érdemi infók maradtak ki.

2017. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
86%
Hany baratnod volt? Milyen hosszu kapcsolatok? Miert lett veguk? Vitaban hogy reagalsz? Tudsz az erzelmeidrol kommunikalni?
2017. okt. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:

ez nem nyavalygás akart lenni még mielőtt itt valaki félreérti.

változni akarok, olyan lenni aki meg tudja találni a boldogságot.

Egy nő persze hogy nem nyavalyog, mert kitesz egy ilyen kérdést és kap 20 privátot fél óra alatt. ideje sincs kb most minden rosszallás nélkül írom ezt.

szóval az irányt keresem, miben fejlődjek mit tegyek hogy egy igazi harmónikus kapcsolatom legyen, amit meg is tudok becsülni.


kérdezte itt valaki mért mentek tönkre nos:

az első: egy ex miatt, aki azóta is csábítgatta az akkor már én barátnőmet, amire rájöttem.

második: szintén, valami hasonló, hogy egy régi fiubarát lépett elém, és dobva lettem 1 év után

harmadik: ott a kapcsolat 2/3átol lekezelő voltam, sajnos..ezt nagyon bánom azóta is, és bánt, de a barátnőm ezt nem tette szóvá, csak már akkor mikor volt neki más.

a mostani: két makacs ember összekerült, és folyamatosan veszekszünk kb. pedig ebbe a kapcsolatba minden eddigi tapasztalatomat beletettem, hogy a lehető legkomolyabban akartam venni, de nem sikerült. :(

2017. okt. 10. 12:20
 15/53 A kérdező kommentje:

milyen érdemi infót akartok tudni?

mindent leírok, csak kapjak valami választ, vagy irányt hogy mit tegyek

2017. okt. 10. 12:22
 16/53 anonim ***** válasza:
77%

Én biztos menekülnék olyan pasitól,aki így lekorlátozza,kivel tarthatok kapcsolatot.Lehet a szívhez kapni,de van 1-2 fiúhaverom és egy ex-szel nagyon jó kapcsolatban váltunk el és néha beszélünk.

Az is lehet,annyit kedveskedsz,hogy már a papucs kategóriába esel.Meg kell találni az egyensúlyt.

2017. okt. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
35%

"az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem"

"nem ismerem a gonosz anyós v após effektet"


Hát ez a probléma, te az a tipikus nagyon szuper főnyeremény jófiú vagy, aki az anyósok/apósok álma, a nők többsége viszont a rosszfiúkra gerjed igazán.

Egy ilyen magadfajta jófiú fazon az nem igazán mozgat meg bennük semmit, unalmasnak tartják.

És még mielőtt jönne az eltúlzott ellenreakció, nem azt akarom ezzel mondani, hogy legyél egy szociopata bűnöző, aki ki-be járkál a börtönből, iszik, drogozik, verekszik, rabol, de azért kell, hogy legyen egy férfiben egy egészséges szintű csibészség, rosszaság, hogy vonzó legyen a nők számára.


Engem egy kivétellel egyik anyós/após se kedvelt, a csajaim viszont teljesen odavoltak értem, legalábbis az elején.

2017. okt. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
14%

Küldjél fotót privibe kérdező! Nem tudom mi baj lehet veled, lehet, hogy csak még nem jött el a te időd!

28/N

2017. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
80%

>mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?


Ha ez a kérdés felmerül, akkor már eleve baj van. Miért nem vagy pontosan tisztában vele, hogy miért mentek tönkre a kapcsolataid?


Én a következőkre tippelek:

1. Önismereti hiányosságok

2. Kommunikációs hiányosságok


Ezek nélkül nem ismered rendesen saját magadat, és nincs lehetőséged megismerni sem a párodat, sem megérteni a kapcsolatotokat. Ekkor lehetséges az, hogy fogalmad sincs, miért nem működik.


Én ilyen alapvető problémákra gondolok, a sok minden, amit leírtál, sokkal lényegtelenebb, felszínes dolog. Az okokat mélyebben kell keresni, egy kapcsolat nem attól működik, hogy szakállad van vagy hogy szeretsz főzni.

2017. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
91%

Amiket leírtál azok alapján én nem látok nálad olyan fatális hibát. Igen, pár dolgot rosszul csináltál, de hát ezt te magad is látod, hiszen leírtad ide. Minden ember hibázik és lehet balszerencséje is, egymás után többször is. Úgy tűnik te leszűrted ezekből a tanulságot, hogy nem jó az exszel cimborázni, nem szabad makacsnak lenni, tisztelettel kell beszélni a másikkal, stb.


Csináld azt, amit eddig: tanulj és kétszer ugyanazt a hibát ne kövesd el. Kövess el újat és tanulj abból is. Nem lehet megmondani előre, mikor lesz annyi emberismereted, hogy legközelebb jól választasz és mikorra tudod leküzdeni a saját rossz szokásaidat - meg persze mikor szegődik melléd a szerencse, mert az is fontos, nincs teljes hatalmad a saját életed felett. Jó úton vagy, folytasd ezt tovább.

2017. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!