Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 51/53 A kérdező kommentje:

az ágybeli teljesítményemre eddig sosem volt panasz! nem vagyok az a "te miért nem mentél el, ugyanannyi időd volt" tipus. nagyon nem :D


az, hogy ne nézzem őket semmibe, nem ment eddig, de szerintem ezután sem fog.


Ezekről talán az exeimet kéne megkérdezni a makacsság-önteltség vonal hogy mennyire volt jellemző. tény, hogy szerettem irányítani, de meghallgattam a másik felet is azért.

2017. okt. 11. 08:07
 52/53 anonim ***** válasza:
78%
Szakàll(bàr ez relatív,van akunek bejön,nekem nem), makacssàg, exgyűlölet tehàt féltékenység.Egyik exemmel sem vàltam el haraggal,de ràjöttünk,hogy együtt nem megy.De attól még nem mennénk el szó nélkül egymàs mellett,ha talàlkozunk.Ha valaki erre féltékeny,az magàra vessen.
2017. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Semmi sem hiányzik belőled. Talán csak nem jól választod a baratnőidet, vagy valami hasonló a probléma.
2017. okt. 30. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!