Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

szerencse az egész, ezzel tisztában vagyok.

de valamit csak tehetek nem?

2017. okt. 10. 13:10
 22/53 anonim ***** válasza:
75%

"de azért kell, hogy legyen egy férfiben egy egészséges szintű csibészség, rosszaság, hogy vonzó legyen a nők számára"


Persze, legyen benne csibészség meg rosszaság, de ne a nőjével hanem csak másokkal szemben :D ellentmondás :D

2017. okt. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy a pasik 90%-a úgy jellemzi magát, mint "kedves, odaadó" stb... de egy kapcsolatban ennek szöges ellentétei. Nem az a lényeg, hogy milyen ember vagy, hanem hogy egy kapcsolaton belül mit tudsz nyújtani. Ami nem teljesedik ki annyiban, hogy elhalmozod minden szirszarral. Ahogy látom egyik lányt se fogtad meg nagyon, ha visszament egy már tönkrement kapcsolatba.
2017. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

utsó: ezt azért nem hiszem el bármilyen kicsi is az önbecsülésem!

én úgy vélem ez sokkal inkább felé rossz pont, mivel nem zárta le, miközben engem az ismerkedéskor biztosított hogy semmi nincs, meg tiszta lap stb.

nem vagyok tökéletes, senki sem mondta, minden kapcsoaltban vannak surlódások. a gond az, hogy én ezeket szerintem nem idejében vettem észre hogy baj van

2017. okt. 10. 13:20
 25/53 anonim ***** válasza:
13%
Lényeg, hogy látod a problémát és akarsz változni. 10 év múlva sokkal többet fogsz tudni magadról és a női nemről is. Szerintem nem tudsz igazán intim viszonyt kialakítani és/vagy nem találtad még meg magad, nem jól játszod a barát/szerető szerepét. Azaz nem vagy hiteles a nőknél, kilóg a lóláb, színészkedsz stb. Ha természetes leszel és ezt el is hiszik, akkor nyert ügyed lesz.
2017. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
Tehát az eddigi párkapcsolataid a féltékenységed és a makacsságod miatt mentek szét. Ezek szerint jól tippelték a legelső hozzászólók. Nekem is ezek szúrtak szemet.
2017. okt. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
Mondom, azt teheted, hogy tanulsz a hibáidból és ugyanezeket nem követed el még egyszer. Ennél többet nem lehet, nincs semmilyen trükk. Csak az idő meg a tapasztalás segít. Minden boldog ember mögött van néhány tönkrement kapcsolat, reménytelen szerelem, ezeket senki nem úszhatja meg.
2017. okt. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 A kérdező kommentje:

szóval valahogy ezeket nyeljem le!?

nade kérdezem én az itt válaszolók közül, melyik lány örülne ha velem járna, és bevallanám neki h 2 exemmel, meg 2 lánybarátnőmmel is beszélgetek napi szinten?! de "soha nem lesz köztünk semmi"

ki, vagy melyikőtök hunyna ez fölött szemet?!

2017. okt. 10. 13:37
 29/53 anonim ***** válasza:
80%

"nade kérdezem én az itt válaszolók közül, melyik lány örülne ha velem járna, és bevallanám neki h 2 exemmel, meg 2 lánybarátnőmmel is beszélgetek napi szinten?! de "soha nem lesz köztünk semmi"

ki, vagy melyikőtök hunyna ez fölött szemet?!"


Na pont erről beszéltem a #17-ben. Nem kell jófiúnak lenni, ki a tökömet érdekli, hogy örülne-e neki? Ha te beszélgetni akarsz a csaj ismerőseiddel, akkor beszélgetsz, és kész, ebben nincs semmi kivetnivaló, ha a csajod hisztizik miatta, akkor meg kell neki mondani, hogy vagy megszokja, vagy lelép, mert nyilván nem vagytok egymáshoz valók, majd lesz másik, akit ez nem zavar.

Nem kell akarni mindenben megfelelni a csajodnak, mert ez egyenlő a papucssággal. Ha neked az a működésed, hogy mindig, mindenben meg akarsz felelni a barátnődnek és mindig mindent úgy csinálsz, hogy neki szimpatikus legyél, akkor gyakorlatilag egy kaméleon vagy, mindig olyanná válsz, amit elvárnak tőled, nincs saját személyiséged.

2017. okt. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
6%
Miért beszélsz mással is? Ez egy jó kérdés. Unod magad? Nem tudtál elszakadni vagy mi?
2017. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!