Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

van benne valami utolsó! igaz!

de azért különbség van a komprumisszum, és a papucsság között is, én úgy gondolom!

és nyilván én azért hozok meg több komprumisszumot, mert szeretnék (szerettem volna) egy jó, és boldog kapcsolatot, egy olyan lánnyal aki szeret, és akit szerethetek.

2017. okt. 10. 13:54
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
#30 nagyon félreértetted, ő épphogy nem beszél mással, ezért a barátnőjétől is ezt várja.
2017. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
11%

"ki, vagy melyikőtök hunyna ez fölött szemet?!"


Az összes. Hisztiznének, de ha megmondod nekik hol a helyük, akkor idomulnak. Olvasgass vissza, tegnap volt egy szomorú kérdés, ahol a nőt a férje terhesen megverte, nyíltan csalta, megalázta, és szerencsétlen még itt mentegette, meg abban reménykedett, hogy ha az itteni válaszokat megmutatja neki, akkor majd megváltozik. :D

2017. okt. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 RoseTyler ***** válasza:
83%

#28: Az exekről: Nekünk nagyon jó ismerősünk egy csaj, akivel a páromnak volt egy rövid kalandja sok-sok évvel előttem. Sőt FB-n az ismerősöm az egyik exe, akit személyesen nem is ismerek, de csak engem tudott bejelölni, amíg a páromnak nem volt FB fiókja. :D De az engem közvetlen megelőző exével is sokáig tartotta a kapcsolatot (volt közös érdeklődési kör, tanácskérés, egyebek). Nekem ezzel nincs bajom, mert nem ők kellenek már neki, hanem én. És le is húztunk egymás mellett tíz évet.

De az egyik barátnőm is sok exével tartja a kapcsolatot havi vagy féléves szinten, de ők is már csak haverok neki. Az aktuális barátja meg muszáj megbarátkozzon ezzel, különben nem lesz hosszú távú a kapcsolatuk.


De itt jön képbe a jó emberismeret és a tapasztalat. Lehet azt látni, hogy ki mit akar az extől. Hogy azért marad-e jóban vele, mert később még újrakezdhetnek valamit, vagy szimplán csak megkedvelte, mint embert, és nem akar vele megszakítani minden kapcsolatot.

2017. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
69%

Külsőről ezek alapján nehéz véleményt mondani. Nekem nagyon nem jön be a szakáll, de másnak meg igen, szóval ez nem mérvadó.

A belső leírás alapján se nagyon tudok mit mondani, mivel nem ezeket nézem elsősorban. Nekem fontos az, hogy lehessen az illetővel beszélgetni olyan témákról, amik engem érdekelnek és legyen hasonló a világnézetünk. Intellektuálisan tudjuk egymást emelni, fejleszteni, hogy úgy mondjam. Ha ez nincs meg, lehetsz akármilyen kedves és hozhatsz 1000 rózsát is, én nem tudnék beléd szeretni.

2017. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
11%
előző, kamuzik.
2017. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
73%
Megszólalt a 29%-os 👎👏👏
2017. okt. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, biztos szakállas és érzékenyen érintette a finom kritika... :D
2017. okt. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
0%
.
2017. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekek én kaptam képet, külsővel nincs gond ;)
2017. okt. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!