Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt egyetlen talpraesett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt egyetlen talpraesett nő aki felvilágosít, hogy mi az ami hiányzik belőlem mint férfi?

Figyelt kérdés

Nem érdekel aki trollkodik stb lesz//*/rom

egy valami érdekel, mit csinálok rosszul férfiként, hogy sorra tönkremennek a kapcsolataim?

Magamról: 26 éves srác vagyok, divatosan öltözködöm, edzek, rövid haj, szakáll, sportos alkat.

Belső: kedves, odaadó, egy párkapcsolatban vagy udvarlás során szeretek nagyon a nő kedvében járni, apró meglepetések stb.

Ugyanakkor makacs vagyok, nehezen tudom el ismerni ha a másiknak van igaza, noha ezen már csiszoltam szerintem jó az irány.

Utálom ha nem kapok tiszta lapot egy nőtől, és mellettem még 3-4 pasival, meg exekkel tartja a kapcsolatot, merthogy "barátok " stb. Nem zárom be skatulyába, de fordítva hogy esne bármelyiknek ha közölném, hogy ja, amugy van ám 3 csaj "barátom" akivel naponta beszélek....?

Ez az exem még a haverom a legnagyobb gyűlöletet kelti bennem, ha tetszik, ha nem.

Na a sok negatív után: szívesen főzök, nem riadok vissza semmi házimunkától (jelenleg is egyedül élek), tulajdonképp bármit megcsinálok, amire megkérnek.

Szeretem kimutatni a szeretetemet, öleléssel, csókal, vagy éppen random odasimulással egymáshoz stb.

SOHA nem csaltam meg egyik barátnőmet sem, SOHA nem ütöttem meg nőt, nem vagyok agresszív, ritkán bulizom, sosem drogozok, nem dohányzok, alkohol is csak bulikban.


Az eddigi kapcsolataimban kivétel nélkül az aktuális barátnőim családjai kb oda-vissza voltak tőlem, szerettek, kedvesek voltak. De mit sem ér, ha pont Vele nem működött aminek kellett volna. Szóval nem ismerem a gonosz anyós v após effektet.


Köszi aki elolvasta, és még inkább aki ad némi érdemi választ.



2017. okt. 10. 11:42
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
57%

Hát én nem három barátnővel beszélgetnék, hanem többel. :) Nem dobnám a barátaimat - legyen az fiú vagy lány. Cserébe ő is beszélgethetne a fiú barátaival. Mert miért ne. Ha normális és én is az vagyok, valamint szeretjük egymást ( már csak magamból és a lány barátaimból is kiindulva ) úgy se lenne semmi. Ha pedig még is, azt nem fogja elfelejteni:D De olyannal csak nem jönnék össze, remélem. :) Én így kezelném ezt az egészet.


23/f

2017. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
Utolsó, ezt mindenki tudja, még a kérdező is. De azért örülünk a felfedezésednek.
2017. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
91%
Bocs, negyvenesnek szólt.
2017. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

köszi.

akkor már csak használnom kellene megtanulni ugye? :D

picit úgy érzem és látom körülöttem is h mindenki boldog mindenki kapcsolatban/házas/eljegyzett, csak én vagyok ilyen kilógó h sorra sorra nem sikerül megtalálni a boldogságot..hameg megtalálom valami miatt elrontom, elrontjuk.

2017. okt. 10. 16:08
 45/53 anonim ***** válasza:
64%

"nade kérdezem én az itt válaszolók közül, melyik lány örülne ha velem járna, és bevallanám neki h 2 exemmel, meg 2 lánybarátnőmmel is beszélgetek napi szinten?! de "soha nem lesz köztünk semmi"



Azt válaszolnám, ahogy már az elején is írtam, hogy exeknek nem örülök, a két lánybarátot viszont szívesen megismerném és kérlek mondd el hogyan ismertétek meg egymást, miért fontosak ők. Ha megtudod indokolni és őszintén beszélsz róluk,bemutatod őket akkor én nem féltékenykednék feleslegesen. Ezer, meg ezer ok lehet amiért két felnőtt ember között kialakul valami szoros kapcsolat.

2017. okt. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
66%
A kérdezőnek ez a felvetés még mindig elméleti, úgy tűnik, ez sokaknak nehezen fogható fel. Épp hogy nem tartja a kapcsolatot az exeivel, miközben párja van.
2017. okt. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
13%

"Megszólalt a 29%-os"



látom, nehezen fogják fel, h ez csak tetszési index, semmi más.

2017. okt. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
31%

Biztos rossz vagy az ágyban. Erről eddig még nem volt szó, szépen elhallgatod....:DDDD

Amúgy lehet amit te makacsságnak hiszel az a valóságban önteltség, beképzeltség ami eléggé nyomasztó majd riasztó egy lány számára.

Egyébként meg ne csak azt nézd Te milyen vagy hanem azt is milyen nőket választasz. Mert talán itt a hiba, talán Te sem válogatod meg kellően a párjaidat, túl éretlen csajokat választasz, vagy túl felszíneseket, butákat, ribiket stb...

Persze én most (és mindenki) csak találgat, de ezek közül amit írtam bármelyik lehet akár az igazság is:)

Am nekem is küldhetnél képet:P 24/L

2017. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyan nőt aki nem makacs de ehhez neked is engedni kell .Mert hosszútàvon egy nő sem fogja elviselni .A màsik az hogy ha van pl exed és jóban vagy vele akkor tisztàzd a csaj előtt ne titkolozz csak mert nem akarsz veszekedést .Ha van nő ismerősöd és néha beszélsz vele az sem baj de ne menjen a kapcsolatotok rovàsàra .
2017. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
13%
Kis riba nc mindegyik kutyába se nézd őket és pitizni fognak, hidd el az életben minden ellenkezőleg működik.
2017. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!