Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Mennyire fontos ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire fontos ez? Őszintén!

Figyelt kérdés
A kérdés a 18-35, de legjobban a 18-25 éves korosztály hölgyeihez szól! Lányok! Párkeresés közben, illetve ha közeledni láttok egy férfit, mennyire számít, hogy milyen élete van? Van e munkahelye, milyen a keresete, tud-e autót vezetni, esetleg milyen autója van.. Külső mennyire számít tegyük fel (fatalabb csajok) ha valaki rátok ír, és még soha sem beszéltetek?

2017. okt. 31. 08:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Túlléptem már a harmadik ikszen.Nekem az fontos,hogy önálló és talpraesett legyen az illető.Ne anyuci szoknyája alatt éljen,legyen független a szüleitől.Legyen stabil munkája,biztos keresete,amiből fent tudja tartani magát,és ha arra kerül a sor,a családját is.Ezenkívül nem kell rózsacsokor meg étterem,meg Horvátországi nyaralás sem,nekem az kell,hogy tiszteljen,és ne essen nehezére nyáron bevágódni a kocsiba,akár vonatra ülni,és fagyizni velem a Balaton parton.Hogy elmosogasson néha,mikor látja,hogy fáradt vagyok,hogy megkérdezze,mi baj.Nekem ezek a dolgok jobban hiányoznak,mint a luxus.
2017. nov. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
24%
Az én véleményem szerint,azért ezek számítanak.Munkahely fontos dolog,ebből él meg az ember (persze ha most nyertél lottót,akkor gondolom semkit sem érdekel a munkahely), engem a kereset annyira nem érdekel,ha már dolgozik,akkor egyértelmű. szerintem, hogy megtud élni :) A a jogosítvány illetve autó is fontos,mivel ha netán jön a gyermek,akkor nemhiszem hogy az asszony a vonaton/buszon akarja a gyerkőcöt hordozni :) és sztem senmi sem 1200es ládában képzeli el ezt :) külső az nézőpont kérdése, engem sokszor a belső, sokszor a külső fog meg,nagyon változó. Engem nem zavar a netes ismerkedés. Bocsi a nagyképű szövegért,de ez a véleményem :) ha érthetetlen bocsii 19/l
2017. nov. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az fontos hogy legyen munkája, kereset terén max annyi lenne az elvárás hogy nálam ne keressen kevesebbet. Az autó vezetés sem elvárás, meg hogy kocsija legyen..
2017. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A személyiség fontos, hogy mit ír rád.

Vagy hogy hogyan írja.

Aztán a külső.

Majd a többi, de amit felsoroltál nem lényeg nekem.

2017. nov. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fontos! Legyen élete, terve és àlmai. Akár csak nekem. Az auto márka nem lényeg de ne trabant legyen.
2017. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én a barátomat mikor megismertem hozzá teszem Ukrajnában él munkahelye az volt de nem érdekelt hogy hogyan él vagy hogy nincs saját kocsija vagy hogy mennyit keres vagy hogy nincs saját lakása . Nem a pénzért vagy tárgyakért szeretünk valakit.

Én nagyon, szeretem őt és nem érdekel semmi más mostanra a menyasszony vagyok..

2017. nov. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!