Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló apukák, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló apukák, ti hogyan találtatok párt? Anyukák is irhatnak, és mikor?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 16:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
10es valaszolo sajnalom :(
2017. okt. 31. 16:45
 12/25 anonim ***** válasza:
53%
7es vagyok! Van az a kiscsibe effektus, a baba okès érzi ő az anyukám ő az apukám de 1,5-2éves kora előtt el lehet játszani neki, hogy a mostoha az igazi. Ebből a szempontból minnèl kisebb annàl jobb. Mèg egy törtènet. Kavartam egy lánnyal23 éves volt kb, aki azèrt akarta 2 hetente elhagyni a pasiját 27kb mert a gyerekkel foglalkozik amikor vele is foglalkozhatna. Mèg egy pèlda a nő fèltèkeny a gyerekre. Pasinàl mèg nem hallottam ilyet.
2017. okt. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
köszi 7-es valaszolo. Ez szomoru es igen sajnalatos, hogy a nok ilyenek, de teny es valo. Nekem is mostohaapam van, es anyam feltekeny volt a gyerekeire kezdettol, emiatt az egesz legkor szar volt mindig is, dehat mit erdekli azt, aki onzo es moho..en eppen ezert cafolok ra erre, mert lattam milyen ez..es orulnek ha talalnek olyan ferfit, akinek vannak kis gyermekei, vagy nagyobbak akár :) nekem is van egy kicsi..es sosem hittem hogy egyedulallo anya leszek, de igy jartam.
2017. okt. 31. 16:55
 14/25 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Èrdekes de dìcsèretes hozzá állás ...7es vagyok mèg egy dúrva eset. Kisvàllalkozó ffi+ tanárnő a vállalkozás kettőjük nevèn.2szèp kislányuk van. Iskola felújìtás nagyvállalkozó jótékonykodik ....a nő összejön vele. Nő terhes lesz. Válás! A gyerek válás előtt fogant kisvállalkozó pasi az apa jogilag. Mondjuk lènyegtelen. Vàlás után gyerek osztás 1ide egy oda! Az anyuka a nála maradt gyerekkel nem tud mit kezdeni főleg, hogy közèpsúlyos dislexia és disgràfia jön elő a stressz hatására a nő a saját gyerekèt szègyeli gyakran bàntja.... Fú de sok ilyen történt a környezetemben , nem is csoda , hogy nincs normális szerelmi èletem. :)) Happy endnek 3haverom lett úgy pótapuka, hogy a párja lánya igazi pórapja lánya vidámak ès elválaszthatatlanok. Két esetben 3-5 èves lányok 3adik esetben 11-12körűl volt utóbbin csodálkozom pasiból se nèztem volna ki, meg ekkora gyerekből sem.
2017. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Koszi a sztorit. Es a jokivansagot! Azt irtad neked sincs normalis szerelmi eleted, hat akkor nekem :D Ez van. a kort nem szukitem le persze csak arra, hogy gyerekes apukat szeretnek talalni :) de nem banom. es ha igy lenne, orulnek. Most nemreg olvastam, hogy ferfiak is feltekenyek sokszor a no gyerekeire, vagy nem tudnak az egesszel mit kezdeni. De amit irtal a potapukakrol a kornyezetedben az tok jo, es orulok, hogy igy alakult szamukra.
2017. okt. 31. 17:28
 16/25 anonim ***** válasza:
1 es vagyik
2017. okt. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
neked hogy alakult 1es ?
2017. okt. 31. 18:13
 18/25 anonim ***** válasza:

Na még egyszer.... , 1es vagyok.

Nem, nem élnek velem. Az anyjukkal laknak.

Szerintem sok szerencse kell ehez, van aki elfogadja ha már mástól van gyereked, de a többség nem.

Amit valaki a netes ismerkedésről írt szerinten megállja a helyét. Utóbbi időben sokat próbáltam neten ismerkedni. Főleg az van hogy ha megtudják van már gyerekem eltűnnek(persze megértem, nincs is ebből gond) . Másik verzió amit írtak 8 álltalános végzettséggel nem tudnak 1 mondatot megfogalmazni...

Volt olyan is aki nem volt képes kilépni megromlott házasságából, de félrelépett volna.... no comment....

Ezért mondom nagy szerencse kell hogy olyannal találkozz aki pont elfogad téged, és neked is megfelelő. Azon kívül biztos hogy aktívan kellene ismerkedni, de sajnos ez egy idő után, ha sikertelen elveszi az ember kedvét.

Egyébként valóban kevés az emberek ideje, ami érthető ha egyedül neveli a gyerekeit.


Én most jelenleg beleuntam ebbe az egészbe, majd jön ha jön a nagy ő....

2017. okt. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
értem, köszi, hogy leirtad a tapasztalataid. En is ugyanígy vagyok, mint Te...kiabrandito, hogy meg akkor is huzzak a szajukat, hogyha nem is veled elnek a gyerekek. Bar valahol en is megertem, hogy sajat csaladot szeretnenek, de meg igy is lehet. Talan tul onzo az ember, es csak magara gondol, a sajat elvezetere, es ha valami abbol ugy tunhet, hogy elvesz, akkor az nem kell. Amig nem lettem anya, talan addig en sem tudtam mi az igazi onetlenseg...pedig azt mondtak rolam onezetlen kozt is onzetlen vagyok...de amikor szulo lesz az ember, akkor tanulja meg milyen a feltetel nelkuli szeretet, es mar nemcsak o van...ezert nem itelem el azokat, akik meg nem ertek el idaig, mert ez mar egy sokkal magasabb szint
2017. okt. 31. 18:44
 20/25 A kérdező kommentje:
amugy neha azt gondolom teljesen abszurd az egesz helyzet es eletem is meg minden, es kesz vege ennyi. maskor atlagosnak gondolom a dolgokat, es semmi extra. kivancsi vagyok masokra megis, bar mindenkinek mas a sorsa, de erot ad hallani megis az eletutakat..van-e meg ilyen abszurd, mint nalunk, vagy kevesbe , de megis becsulendo stb..koszi mindenkinek
2017. okt. 31. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!