Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló apukák, ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló apukák, ti hogyan találtatok párt? Anyukák is irhatnak, és mikor?

Figyelt kérdés
2017. okt. 31. 16:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi van a nagyszülőkkel? Mindenkit kérdezek! Mennyit vállalnak be gyerekfelügyelet?
2017. okt. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
nekem kezdettol fogva segitenek, mivel 6 hetes terhesen mar egyedul voltam...anyam sokat vallalt, a szules vegenel is bejott, bar azt egyaltalan nem akartam( hogy ne lassa, ahogy szenvedek es kinlodok) ot is megviselte amugy elmondasa szerint :D a lenyeg, hogy egy felevig rendszeresen jart es ott maradt neha ejjel is , mert feltem mindentol, hogy nehogy kart tegyek a bababa, nem tudtam semmit , hogy hogyan kell, amugy is stresszeltem terhesseg alatt is meg az apja miatt, de kulfoldi szoval, nem sok vizet zavar, kb semmit, mivel nem akar velunk talalkozni sem, sosem latta a gyereket. es hat o igy dontott ez van eli a maga eletet. mi meg ahogy tudjuk :D AMugy minden ok, megvan mindenunk, csak egy ferfi elkelne a haznal :D nem tudok irni mert nem hagy a kicsi :D na, szoval most mar inkabb csak mi jarunk fel a nagyszulokhoz, es nagyon szeretik ot, engem elviselnek :D de mivel sokaig szoptattam is, ezert nem volt el veluk , mindig sirt utanam, ugyhogy kb most van az hogy 1 egesz napra ott tudtam hagyni veluk szivbaj nelkul, addig semmi szabadsagom nem volt. se ejjel se nappal :)
2017. okt. 31. 20:10
 23/25 A kérdező kommentje:
2017. okt. 31. 20:15
 24/25 anonim ***** válasza:
7es stb vagyok ìrtam a happy endes pótapa lánya dolgokat. A kettő 3-5évesnél a nagyszülőkön múlt a dolog! Kb a gyerek annyira imàd ott lenni, hogy esetek 99%ban el lehetett passzolni a gyereket:). Azért egy kapcsolatot meg kell alapozni....az pedig 2emberre vonatkozik. Ha nem lesz semmi komoly akkor minek a gyereknek bemutatni
2017. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
igen, full egyetertek azzal amit irtal az iment 7es. en is fokozatosan mutatnam be a kicsinek a jeloltet :) ( ha volna) xD
2017. okt. 31. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!